بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری پلیسه / فروش عمده شال پلیسه لمه ایرانی و ترک با قیمت مناسب

فروش عمده شال پلیسه لمه ایرانی و ترک با قیمت مناسب

انواع شال های پلیسه لمه مانند پلیسه لمه بنفش ،لمه براق و لمه شاین طرح بندی های مختلف و زیادی را در بازار دارند اما بهترین قیمت فروش انواع انها چقدر است؟

انواع شال های لمه

یکی از مدل شال های جذاب بازار شال و روسری را میتوان طرح های لمه نامید این  مدل از شال ها در انواع مدل شل های:

  • نخی لمه
  • نخی حریر لمه
  •  پلیسه نخی لمه

در بازار یافت میشوند نوع حک لمه بر روی انواع مدل شال های گفته شده فوق نشان دهنده کیفیت مدل شال های لمه میباشد اکثر لمه کاری انواع شال های گفته شده با استفاده از دستگاهای لمه کاری پیشرفته انجام میشود.

کدام طرح های شال های لمه پرفروش تر هستند؟

در بین مدل شال های گفته طرح های لمه پلیسه شال ها از فروش نسبتا بالایی در بین انواع دیگر برخوردار هستند و اکثرا مراکز پخش شال و روسری از طرح های پلیسه نخی لمه استفاده مینمایند.

شال پلیسه لمه ترک

برندهای تولید کننده شال و روسری های زنانه ترک و ایرانی همیشه با یکدیگر رقابت کرده اند زیبایی و تنوع مدلی در هردود بسیار خوب و عالی میباشد میخواهیم شال های تولید شده پلیسه لمه ترک و ایرانی را باهم مقایسه کنیم.

کیفیت پارچه مسلما در مدل های ترک بسیار بالا میباشد استفاده کردن از پارچهای ۷۰ درصد نخ همراه با پنبه باعث لطافت هرچه بیشتر شال های پلیسه دار ترک به خصوص در طرح های لمه شده است اما یکی از نقاط ضعف در شال های ترک پلیسه نداشتن الگوی طرحی زیبا میباشد برندهای ترک میتوان گفت که زیاد دقتی در دارا دشتن طرح های مشتری پسند نمیکنند حتی در تولید مدل هایی از برندهای ایرانی الگوهای طرحی خود را میگیرند به طور کلی شال های لمه پلیسه ترک از لحاظ پارچه حک پلیسه بسیار عالی میباشند استفاده کردن از پلیسه ریز نیز از نکات مثبت دیگر شال های لمه پلیسه ترک میباشند.

شال لمه پلیسه

شال های لمه پلیسه طلایی

موردی دیگر از مدل شال های پلیسه که معمولا جدید نیز هستند طرح های پلیسه طلایی هستند که اغلب در مدل شال های تک رنگ وجود دارند شال های مشکی تک رنگ قواره بزرگ از طرح هایی هستند که لمه پلیسه های طلایی بسیار در انها زده میشوند اغلب طرح های شال لمه پلیسه مشکی در قوارهای بلند یعنی دونیم متری الی سه متری تولید میشوند که این جذابیت مدل های پلیسه را بسیار جذاب کرده است.

انواع دیگر از شال های لمه پلیسه مشکی

از انواع دیگر از شال های لمه پلیسه مشکی که در بازار بسیار پرفروش میباشد طرح های لمه پلیسه کرکره ای مشکی و پلیسه جعبه ای میباشند که جزو مدل های پروش انواع شال های پلیسه مشکی محسوب میگردند.

انواع شال های لمه رنگی

مراکز پخش انواع شال با بهره گیری از خلاقیت خود انواع طرح بندی های مختلفی از شال های لمه دار را تولید و عرضه کرده اند یکی از مدل های پرطرفدار را میتوان شال های لمه رنگی معرفی نمود که حک این نوع لمه برتارپود طرح های شال های نخی به خصوص در مدل های پلیسه باعث خلق طرح های جذابی بنام لمه رنگی شده است در ادامه انواع مدل های پلیسه رنگی و .. را توضیح میدهیم.

مدل شال های پلیسه لمه بنفش

از دیگر مدل های جدید پلیسه که اکثردارای رنگ بندی های مختلفی نیز میباشند طرح های لمه بنفش هستند که جزو جدیدترین و اسپرت ترین مدل شال های لمه محسوب میشوند لمه های بتفش معمولا به این طرح از شال های پلیسه جذابیت بسیار فروانی را بخشیده است این مدل از شال ها اکثرا دارای رنگ بندی های ۶ الی ۱۲ تایی در جین بندی های خود هستند رنگ های صورتی،مشکی،و گلبهی از محبوب ترین مدل های لمه پلیسه بنفش محسوب میشوند.

شال های پلیسه لمه براق

یکی از مدل شال های شب و جذاب مجلسی مدل های لمه براق میباشند اکثر این مدل از شال ها بصورت تک رنگ و اکثرا بارنگ بندی های مشکی در بازار به فروش میرسند به دلیل محدود بودن و جدید بودن این شال ها کمتر در بازار و از سوی مراکز پخش شال عرضه میگردند.

این طرح از شال ها دارای قوارهای سه متری میباشند و طرح های لمه کوبی انها معمولا با استفاده از دستگاهای پیشرفته انجام میشود. شال های پلیسه لمه براق را میتوان جزو مدل هایی دانست که هم استفاده مجلسی و هم استفاده معمولی را میتوان دارا باشند.

شال پلیسه لمه ایرانی

اما میخواهیم کمی در مورد شال های پلیسه دار لمه ایرانی صحبت کنیم.

قیمت در خرید مدل شال های ایرانی بسیار مهم است و مشتریان به قیمت بسیار توجه میکنند کیفیت پارچه در مدل شال های پلیسه معمولی میباشد و زیاد عالی نیست برعکس برندهای تولید کننده ترک که کیفیت شال ها بسیار بالایی را دارد برندهای ایرانی در تولید شال های پلیسه بیشتر به طرح و مدل توجه ویژه ای دارند و سعی در تولید یک شال لمه پلیسه مشتری پسند دارند مدل های پلنگی پلیسه لمه همراه با ابرنگی از طرح های پرفروش و جدید شال های لمه ایرانی هستند.در واقع یک شال پلیسه دار نخی ایرانی دارای دویژگی است:

  1. طرح های زیبا و مشتری پسند
  2. قیمت ارزان و کیفیت متناسب با قیمت

شال لمه پلیسه

قیمت خرید انواع شال لمه پلیسه جدید

قیمت انواع شال های پلیسه لمه طرح جدید مانند شال های لمه پلیسه ایرانی و ترک به شرح زیر میباشد لازم به ذکر است جهت دریافت لیست قیمت اصلی و جدید و دیدن انواع مدل های جدید میتوانید در کانال تلگرامی یا پیج اینستاگرامی گستر اسکارف عضو شوید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال پلیسه مشکی

خرید عمده شال پلیسه مشکی نخی

طرح بندی های شال های پلیسه در مدل های ساده و طرح دار در بازار …

کانال تلگرام اینستاگرام