بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری لورنزو / قیمت روسری لورنزو
روسری لورنزو

قیمت روسری لورنزو

قیمت خرید روسری لورنزو چقدر است؟ بهترین قیمت خرید روسری لورنزو با قیمت عمده و رقابتی چقدر است؟ قیمت روسری لورنزو با قیمت مناسب؟

شال و روسری لورنزو

یکی از برندهای بسیار خوش فروش بازار در حوزه شال و روسری برند همیشه پر طرفدار لورنزو میباشد این برند طی سال های متمادی که در بازار شال و روسری در ایران فعالیت داشته توانسته است به خوبی عمل نماید و با بهترین وجه ممکن طرح ها و مدل های خوش فروش و بسیار خوبی را وارد بازار کند از ویژگی های بسیار عالی مدل شال و روسری های لورنزو کیفیت پارچه و طرح دقیق و خاص بر روی مدل شال و روسری های تولید شده میباشد روسری های قواره ۱۴۰ و مجلسی در مدل دست دوز و دور دست دوز برند لورنزو از مدل های با کیفیت بازار میباشد و طرفدارن بسیار زیادی را دارا میباشد مدل شال های نخی برند لورنزو نیز دارای کیفیت پارچه و لطافت بسیار عالی میباشد که حس خوش ایندی را میتواند به خانوم ها منتقل نماید.

قیمت روسری لورنزو

قیمت های مدل روسری های ابریشم،ساتن،حریر،و مامی برند لورنزو در مدل و طرح های مختلف بسیار نسبت به کیفیت دارای ارزش میباشد برای خرید و دیدن مدل های جدید از برند لورنزو و سایر برندهای موجود در بازار در کانال تلگرامی بازرگانی تاق گستر عضو شوید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی شال و روسری لورنزو

طرح های شال و روسری لورنزو دارای طرفداران زیادی میباشد اما نمایندگی شال و روسری …

کانال تلگرام اینستاگرام