بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری رومانو / قیمت روسری مارک رومانو از نمایندگی پخش عمده

قیمت روسری مارک رومانو از نمایندگی پخش عمده

قیمت روسری مارک رومانو از نمایندگی عمده و مرکز پخش عمده با قیمت ارزان؟ نمایندگی پخش عمده روسری رومانو با قیمت ارزان؟ لیست قیمت روسری رومانو از نمایندگی پخش و مرکزی قیمت روسری مارک رومانو بصورت عمده و با قیمت رقابتی چقدر است؟

روسری رومانو

بازار شال و روسری در ایران بسیار گسترده است برندهای بسیار زیادی در حوزه شال و روسری در ایران فعالیت دارند کیفیت و طراحی دواصل مهم در تمایز کیفیت برندهای شال و روسری محسوب میشود یکی از برندهای پرفروش و بسیار خوب بازار برند محبوب رومانو میباشد از ویژگی های مدل روسری های برند رومانو میتوان به طراحی های بسیار زیبای مدل روسری های رومانو اشاره کرد. عمدتا مدل روسری های رومانو دارای طرح های دیجیتالی و کامپیوتری میباشند که همین عامل باعث دقت در طراحی و زیبایی سبک شده است.

فروش عمده شال و روسری

قیمت روسری مارک رومانو

روسری های مارک رومانو در مدل و طراحی متنوعی عرضه شده اند همانند سایر برندها این برند نیز دارای تنوع قیمتی بسیار مناسب میباشد مدل های پرانتخاب روسری های مارک رومانو مانند روسری های قواره ۱۴۰ از مدل هایی میباشند که همیشه مخاطبان بسیار زیادی را دارا است قیمت روسری های پرفروش رومانو در تنوع مدلی بالا شامل لیست قیمت زیر میباشد.

  1. روسری رومانو قواره ۱۴۰ بین ۱۸ الی ۲۵
  2. روسری ابریشمی رومانو بین ۱۵ الی ۲۵
  3. روسری مجلسی رومانو بین ۲۰ الی ۳۰

فروش عمده شال و روسری

نمایندگی روسری رومانو

برای خرید و دیدن مدل های جدید از مدل روسری های رومانو دریافت لیست قیمت و اطلاعات بیشتر میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید یا در کانال تلگرامی بازرگانی تاق گستر عضو شوید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری مارک romano

خرید روسری مارک romano

برای خرید روسری مارک romano با قیمت عمده با چه شمارهایی در تماس باشیم؟ برای …

کانال تلگرام اینستاگرام