بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / قیمت روسری نخی ساده قواره بزرگ ارزان

قیمت روسری نخی ساده قواره بزرگ ارزان

روسری های قواره بزرگ جدید به خصوص در مدل های ساده همواره از انتخاب های بالایی بهره مند قیمت روسیر های نخی ساده قواره بزرگ را در ادامه بررسی خواهیم کرد و مدل های جدید نیز معرفی میکنیم.

روسری نخی ساده

یکی از مدل های روسری نخی که دارای مخاطبان بسیار زیاد میباشند مدل روسری های نخی ساده هستند این مدل روسری ها به دلیل اینکه میتوان انها را با انواع تیپ و مدل لباس ها ست کرد همیشه جزو انتخاب های اول خانوم میباشند جنس و مرغوبیت مدل روسری های نخی ساده هم میتواند از عوامل تمایز کیفیت انها باشد معمولا مدل روسری های ساه سوپر نخ از نرمی و لطافت بالایی برخوردار هستند و میتواند برای فصل های بهار و تابستان بسیار مناسب باشند. قوارهای بزرگ روسری های نخی معمولا دارای تقاضای بالاتری نسبت به قوارهای دیگر هستند بعضا در مدل هایی از روسری های نخی ساده نقش و طرح های برجسته را میتوان مشاهده نمود البته سادگی این طرح و نقش ها میتواند زیبایی خوبی را به مدل ها ببخشد.

روسری نخی ساده قواره بزرگ

یک روسری نخی ساده اگر دارای قواره بزرگ باشد میتواند برای مجالس نیز مورد استفاده قرارگیرد یکی از عوامل محبوبیت مدل روسری های نخی ساده همین امر میباشد مدل های دور دست دوز روسری های نخی ساده از مدل های جذاب و زیبا میباشد که بیشتر برندهای ایرانی روسری نظیز سینم و لورنزو این مدل را به عنوان مدل روسری ساده نخی مجلسی وارد بازار نموده اند.

روسری مامی جناقی
روسری قواره بزرگ جدید

روسری های قواره بزرگ جدید به خصوص در طرح های ساده را میتوان از انتخاب های همه خانوم ها در طیف های سنی مختلف دانست مدل های روسری قواره بزرگ ساده در طرح های مجلسی اکثرا دارای رنگ مشکی میباشند روسری های مشکی ساده نخی با طرح های برجسته و دست دوز از گران قیمت ترین های روسری جدید قواره بزرگ میباشند طرح های اسپرت ساده روسری های قواره بزرگ نیز با الگوهای طرحی خلوت مناسب همه سلیقها میباشند زیبایی و شیک بودن را میتوان به جرعت در مدل روسری های قواره بزرگ ایرانی مشاهده کرد الگوهای سه بعدی یکی از انتخاب های برندهای ایرانی برای تولید روسری های اسپرت میباشد که همواره در بازار شال و روسری از استقبال بالایی بهره مند است.

روسری قواره بزرگ جدید

روسری نخی تک رنگ

قیمت روسری نخی قواره بزرگ

همیشه مدل های ارزان از اولویت برای خرید از سوی مغازه داران میباشد میتوان قیمت روسری های نخی قواره بزرگ ۱۴۰ را در برندهای ایرانی به شرح زیر دانست

  1. روسری های قواره بزرگ نخی ۱۴۰ طرح اسپرت ۳۰۰۰۰ الی ۴۲۰۰۰۰
  2. روسری های تک رنگ مجلسی مشکی قواره بزرگ ۴۵۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰
  3. روسری های ساده نخی ایرانی ۲۵۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰

 

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی چاپ دیجیتال

خرید عمده روسری نخی چاپ دیجیتال ارزان قیمت

خرید عمده انواع روسری های طرح دیجیتال با توجه به طرح و کیفیت چاپ پارچه …

کانال تلگرام اینستاگرام