بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / قیمت روسری نخی قواره بزرگ طرح دار برند

قیمت روسری نخی قواره بزرگ طرح دار برند

طرح های روسری قواره بزرگ برندهای همیشه نسبت به سایر مدل های بازار خاص تر بوده است اما قیمت خرید عمده این طرح ها چقدر است و چگونه با پایین ترین قیمت انها را خریداری نماییم؟

روسری نخی قواره بزرگ طرح دار

طرح های روسری نخی قواره بزرگ عمدتا به دو دسته اسپرت و مجلسی تقسیم میشوند در مدل های اسپرت شاهد قوارهای ۱۴۰ با طرح های بته جقه ای و همچنین شلوغ هستیم مدل های مجلسی نیز اکثرا دارای طرح های ساده و همچنین رنگ بندی سنگین میباشند طرح های برجسته از پرانتخاب ترین موارد در روسری های مجلسی هستند این همچنین این طرح ها هم در مدل های مامی و ابریشم به طور مناسب نیز دیده میشوند قوارهای ۱۴۰ و حتی بعضا ۱۵۰ از پرانتخاب ترین اندازهای مدل روسری های قواره بزرگ هستند. رنگ مشگی از پرفروش تریم رنگ ها در مدل های مجلسی میباشد.

روسری نخی قواره بزرگ برند

تنوعی برندی و مارکی در بازار شال و روسری در ایران به صورت گسترده در بازار شال و روسری در ایران وجود دارد برندهای دسته اول بازار نظیر توتو،میس اسمارت از برندهای گران قیمت میباشند و شاید بتوان گفت عامل تمایز قیمت در مدل روسری های قواره بزرگ تنها قیمت میباشد.عمدتا بیشتر گالری دارن شال و روسری دنبال مدل های ارزان و همچنین پر مخاطب بازار هستند برندهای سینم،اس گلد اس برندهایی میباشند که در این زمینه پیشرو هستند و مدل های ارزان و خوش فروشی را وارد بازار کرده اند.

روسری حراجی عمده

قیمت روسری نخی قواره بزرگ ایرانی به شرح زیر است

تنوعی قیمتی روسری  قواره بزرگ در بازار به شرح زیر است:

  1. روسری نخی قواره بزرگ طرح دیجیتالی اسپرت درجه یک ۱ ۱۸۰۰۰ الی ۲۲۰۰۰
  2. روسری نخی قواره بزرگ مجلسی ۲۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰

طرح های روسری نخی قواره بلند

کیفیت و تنوع طرح در مدل روسری های ایرنی همیشه چشم نواز است یکی از طرح های روسری های قواره بلند نخی الگوهای پلنگی میباشد شال این مدل از روسری ها هم جذابیت بسیار بلایی را دارا میباشد قوارهای ۱۴۰ از پرانتخاب ترین اندازها در انواع روسری های نخی قواره دار هستند از دیگر الگوهای پرفروش طرح زنجیره ای میباشد که جزو طرح های اسپرت محسوب میشود. در بعضی از طرح با دارا داشتن مدل های دست دوز زیبایی دوجندانی را دارا میباشند روسری نخی قواره بلند این طرح ها زیبایی جذابیت بالایی را برای خرید دارند. قیمت روسری نخی قواره بزرگ در انواع طرح ها با یکدیگر متفاوت اند.

قیمت روسری چینی
مقایسه روسری های قواره بزرگ ایرانی و ترک جدید

میخواهیم کمی در رابطه با روسری های قواره بزرگ ایرانی و ترک بنویسیم و قیمت های مختلف انها را در بازار بررسی نماییم در برندهای ترک معمولا کیفیت پارچه حرف اول را میزند و همین عامل قیمت بالای مدل روسری های برند ترک است اما در روسری های ایرانی معمولا سعی شده از بیشتر به تنوع مدلی بالا و جذابیت در طرح بها داد شود و همین امر نیز برای مشتریان قابل توجه است و میتواند نظر مشتریان را جلب نماید اغلب روسری های ترک به شکل تک رنگ در بازار وجود دارند قیمت روسری های تک رنگ  ترک را در ادمه بررسی مینمایم.

مدل های پرفروش روسری نخی قواره بلند گستر اسکاف

گستر اسکارف با بهره گیری از طرح و الگوهای پرفروش برندهای مختلف توانسته است مدل هایی از روسری های نخی قواره دار را روانه بازار کند که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ طرح و مدل مورد سلیقه بیشتری از مشتریان میباشد استفاده کردن از الگوهای سنتی،طرح های ساده،و رنگ بندی های پرفروش از دیگر ویژگی های مدل روسری های نخی قواره بزرگ گستر اسکارف است تصویر زیر بعضی مدل های پرانتخاب روسری های نخی قواره دار گستر اسکارف میباشد:

قیمت روسری های نخی جدید ترک

قیمت روسری های برند ترک به شرح زیر است:

  • روسری های قواره بزرگ ترک قواره بزرگ ۳۲۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  • روسری قواره ۱۲۰ ترک ۳۰۰۰۰ الی ۳۸۰۰۰

روسری نخی قواره بزرگ

تولیدی های روسری نخی قواره بزرگ

تولیدی روسری نخی قواره بزرگ در تهران بسیار زیاد است و بیشتر سعی در ارایه مدل هایی دارند که از نگاه بیشتر مشتریان خاص باشد بیشتر این تولیدی ها از پارچه های تایلندی و اندونزیایی در مدل روسری های خود استفاده میکنند همین امر باعث شده است که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ طرح و نقش زیبایی خود را حفظ نمایند.

چرا تولیدی های روسری های نخی از پارچهای ایرانی استفاده نمیکنند؟

شاید سوال شما هم این باشد که چرا تولیدی ها از پارچهای ایرانی استفاده نمیکنند دلیل ان گران بودن پارچهای ایرانی میباشد که قیمت تولید این روسری ها را بالا میبرد.

روسری نخی قواره بزرگ

 

 

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی روسری قواره بزرگ

خرید اینترنتی و بدون واسطه روسری های قواره بزرگ با چه قیمتی در بازار شال …

کانال تلگرام اینستاگرام