بازرگانی تاق گستر
خانه / شال حریر / قیمت عمده شال حریر مجلسی طرح جدید

قیمت عمده شال حریر مجلسی طرح جدید

انواع شال های حریر مجلسی در بازار مانند شال های حریر مجلسی کار شده ، حریر مجلسی لمه و تک رنگ دارای قیمت های مختلفی میباشند میخواهیم لیست قیمت انها را بررسی نماییم؟

انواع شال حریر مجلسی طرح جدید

در مدل های مجلسی حریر جدید شاهد به روز بودن کیفیت در مدل ها هستیم زیبایی و تنوع مدلی در شال های حریر بسیار بالا رفته یکی از مدل های گران قیمت و پرطرفدار شال های حریر دست دوز میباشند طرح های این شال ها با بافت ریز و استفاده کردن از دوخت طلاکوب به شدت زیبا و مجلسی هستند اما شال های حریر فقط بر مدل های مجلسی محدود نمیشود میتوان انواع شال های حریر را در بازار به شرح زیر معرفی نمود:

  • شال های حریر کریشه
  • شال های مجلسی گلدار
  • شال های حریر شیشه ای

مدل های بالا طرح ها و مدل های زیادی در بازار شال و روسری دارند نمونه کارهای کریشه در بازار از جدیدترین مدل ها میباشند اکثر طرح های کریشه دارای الگوهای اسپرت میباشند و قوارها بلندی را دارا هستند شال های توپ توپی حریر از جدیدترین مدل های اسپرت به شمار می ایند. در کنار شال های کریشه حریر نیز میتوان به شال های حریر گلدار نخی نیز اشاره نمود که بسیار طرح های خوش پسند و شیکی را دارا هستند در کل بعد شال و روسری های نخی شال و روسری های حریر از انتخاب فروش بالایی در بازار بهره مند میباشند دلیل ان را نیز میتوان چهار فصل بودن شال یا روسری های حریر نامید.

شال حریر مجلسی
شال حریر مجلسی
شال حریر مجلسی
مدل شال های حریر ساده مجلسی

یکی از مدل های پرفروش بازار که دارای طرفداران فروانی نیز است شال های ساده حریر میباشد قوارها و سایزهای این مدل از شال ها اغلب بزرگ و سه متری است جنس پارچه در موارد چهار فصل کمی ضخیم و دولایه میباشد رنگ بندی در این طرح از شال ها بسیار مهم است شال های ساده حریر مشکی از پرانتخاب ترین موارد شال های ساده حریر میباشند از انواع شال های حریر ساده بازار که پرانتخاب هستند میتوان به:

  • شال های حریر پلیسه مشکی قواره بلند
  • شال های حریر نخ قواره بزرگ

اشاره نمود.

شال های حریر مجلسی کار شده

یکی از گران قیمت و زیباترین مدل شال های حریر بازار را میتوان طرح های حریر مجلسی کار شده معرفی نمود که اکثرا در بازار به طور محدود بصورت عمده یافت میشوند از جدیدترین الگوهای طرحی این مدل از شال های حریر میتوان به طرح های گیپور مانند قواره سه متری اشاره نمود که حالت بسیار شیک و خاصی را به این مدل از شال ها بخشیده است اکثرا این مدل از شال ها در طرح های تک رنگ در بازار یافت میشوند و عمدتا این طرح از شال ها با رنگ بندی مشکی تولید میگردند. و اکثر طرح بندی هایی که از مدل های شال حریر مجلسی کار شده در بازار وجود دارد مشکی میباشد.

گران قیمت ترین شال های حریر مجلسی کار شده چگونه هستند؟

در پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کنیم که معمولا دو دسته از مدل شال مجلسی کار شده در بازار یافت میشوند دسته اول مدل طرح هاس کار شده ماشینی میباشند که از دارای قیمت های نسبتا پایینی نسبت به طرح های کار شده مجلسی دست دوز میباشند.

شال های مجلسی حریر لمه

اما نوع دیگر از شال های مجلسی طرح های لمه هست اکثرا در طرح بندی های مجلسی شال های لمه براق میباشند و گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در مجالس از سوی خانوم ها هست اکثرا شال های حریر مجلسی لمه در قوارهای دونیم متری الی سه متری در بازار یافت میشوند و علاوه بر طرح بندی های مجلسی طرح بندی های اسپرت را نیز دارند. استفاده کردن از شال های حریر لمه برای فصول بهار و تابستان اکثرا پیشنهاد میشود.

لیست قیمت انواع شال های حریر

قیمت  عمده انواع شال های حریر بسته به کیفیت و طرح بندی های مختلف به شرح زیر میباشد:

  • شال های حریر مجلسی تک رنگ قواره بلند ۲۳۰۰۰ الی ۳۸۰۰۰
  • شال های حریر مجلسی کار شده ۳۷۰۰۰ الی ۶۸۰۰۰
  • شال های حریر پلیسه معمولی ۲۰۰۰۰ الی ۲۶۰۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال حریر مجلسی ساده

قیمت شال حریر مجلسی ساده بصورت عمده

لیست قیمت انواع روسری های حریر مجلسی ساده و گیپور … در بازار چگونه میباشد …

کانال تلگرام اینستاگرام