بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری حریر / لیست قیمت روسری حریر ابریشم برند

لیست قیمت روسری حریر ابریشم برند

طرح های روسری های حریر مشکی،و مجلسی و ژرژت را میتوان از مواردی نامگذاری کرد که در بین اکثر مدل روسری های حریر از فروش بالایی بهره مند هستند اما قیمت انها در بازار چقدر است؟

روسری های حریر ترند جدید

ترندهای جدید طرح های روسری حریر در بازار اکثرا دارای رنگ های تک رنگ میباشند روسری های تک رنگ مشکی از مواردی هستند که ترندهای ساده و جذابی را دارا هستند و میتوانند نظر بسیاری از خانوم های جوان را جلب نمایند ازاکثرا گالری داران شال و روسری معمولا از دو طرح ساده و اسپرت روسری های حریر در گالری های خود استفاده مینمایند طرح های حریر ساده مشکی معمولا برای استفاده در مجالس استفاده میشود و از طرح های اسپرت نیز برای استفادهای معمول استفاده میگردد از ترندهای محبوب جدید طرح های حریر میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مدل روسری های حریر دور مروارید مشکی ساده
 • روسری های حریر اسپرت طرح بته جقه
 • روسری های حریر طرح فضایی اسپرت

طرح های گفته شده از جدیدترین روسری های حریر بازار شال و روسری محسوب میشوند.

روسری حریر برند

روسری حریر برند

روسری های حریر برند

اما از محبوب ترین برندهای روسری های حریر ایرانی و خارجی میتوان به مدل های زیر اشاره نمود در بین روسری های حریر خارجی با کیفیت میتوان به طرح های روسری ترک اشاره نمود این مدل از طرح ها در قوارهای ۱۴۰ در بازار بسیار پرطرفدار هستند در بین این برندها میتوان به سینم،اس گلد اس و.. اشاره نمود و در بین برندهای ایرانی نیز میتوان به برندهای لورنزو،سیمارو،اچ پی اس نیز اشاره کرد در همه برندهای گفته شده ترندهای جدید در یک الگوی طرحی ثابت رعایت شده است.

روسری حریر جدید

روسری حریر ابریشم

مدل های حریر روسری را هم میتوان در طرح های مجلسی پیدا نمود و هم در طرح های اسپرت کیفیت پارچه در برندهای مختلف عامل تایین کنندهدر قیمت مدل روسری های حریر ابریشم میباشند لطافت و ضرافت در مدل روسری های ابریشم باعث تنوع قیمتی این مدل از روسری ها شده اند البته عامل تمایز قیمت فقط در کیفیت پارچه نیست بلکه در طرح و نقش نیز میباشند عمدتا طرح های کامپیوتری و دیجیتالی در روسری های حریر ابریشم از قیمت بالاتری برخوردارند برندهایی که در بازار شال و روسری مدل روسری های حریر ابریشم پرطرفداری دارند لورنزو،لمیز،اکر میباشند این برندها تنوع مدل و کیفیتی را به خوبی در طرح های این برندها میتوان به صورت مشهود دید.

روسری حریر ایرانی

در بازار شال و روسری فقط برندهای ایرانی حضور ندارند بلکه برندهای ترک وچینی نیز بخشی از بازار شال و روسری را از ان خود کرده اند ویژگی که یک روسری ایرانی دارد در حد قیمت میتواند از سایز لحاظ از رقبای چینی و ترک بهتر باشد البته میتوان متذکر این نکته شده که کیفیت پارچه در مدل روسری های ترک کمی بهتر از برندهای ایرانی میباشد.

روسری حریر ژرژت اسپرت

طرح های ژرژت حریر جزو مدل های پرطرفدار روسری میباشد به خصوص در مدل های اسپرت و طرح های جوان پسند کیفیت حریر به کار رفته شده در مدل های ژرژت با یکدیگر متفاوت هستند اکثر روسری های ژرژت بازار معمولا چینی میباشند و کیفیت و تنوع بالایی مدلی انها نیز قابل قبول میباشد اکثرا با قواره ۱۴۰ هستند و عمدتا طرح های دیجیتالی و سه بعدی نیز دارند مدل های روسری حریر ژرژت ایرانی نیز در جای خود دارای تنوع طرح بالا و مدل های مشتری پسندی میباشند.

روسری حریر ابریشم

روسری حریر ابریشم مشکی

از پرانتخاب ترین موارد روسری های حریر ابریشم طرح های مشکی است زیبایی و کیفیت مدلی انها بسیار خاص و خوش پسند است میتوان انواع روسری های حریر ابریشم میشکی را که فعلا در بازار موجود هستند میتوان به:

 • روسری های حریر قواره ۱۴۰ براق
 • روسری های حریر مشکی ساده
 • روسری های حریر ابریشمی سه گوش
 • روسری های حریر ژاگارد مشکی

موارد فوق از مدل های پرفروش روسری های حریر ابریشم میباشند معمولا برندهای ترک و ایرانی این طرح از روسری ها روانه بازار کرده اند در برندهای ترک کیفیت ابریشم به کار برده شده در انها بسیار مطلوب و خاص میباشد و میتوان مرغوبیت را به خوبی در انها مشاهده نمود. در مدل های تولید ایران قیمت مناسب عامل خرید بالای این طرح از روسری ها میباشد.

روسری حریر ابریشم

لیست قیمت روسری حریر ابریشم

قیمت روسری حریر و طرح های ان را در بازار میتوان به شرح زیر قیمت گذاری کرد در این طرح های روسری چینی نیز در بازار از فروش خوبی بهره مند هستند.

 1. روسری حریر ابریشم قواره بلند دست دوز ۲۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
 2. روسری حریر ابریشم ایرانی برند ۲۵۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰
 3. روسری حریر ابریشم ترک و چینی ۲۲۰۰۰ الی ۳۳۰۰۰
 4. روسری های حریر ژرژت اسپرت ایرانی ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
 5. روسری های حریر ژرژت چینی ۲۵۰۰۰ الی ۲۸۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری حریر مجلسی

خرید عمده جدیدترین روسری های حریر مجلسی

کیفیت مدل و تنوع طرح در روسری های حریر مجلسی بسیار بالا است که قیمت …

کانال تلگرام اینستاگرام