لیست قیمت روسری قواره بزرگ جدید

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع مدل روسری های قواره بزرگ جدیدروسری قواره بزرگ ایرانیانواع کالشکن های روسری های قواره بزرگروسری نخی قواره بزرگ جدیدمدل های روسری نخی قواره بزرگروسری های نخی سادهلیست قیمت روسری قواره بزرگ جدید
روسری قواره بزرگ جدید

انواع روسری های قواره بزرگ در مدل های مختلف در بازار شال و روسری دارای چه قیمتی میباشد و بهترین کالکشن های طرحی روسری های قواره بزرگ کدام مدل ها است؟

 

انواع مدل روسری های قواره بزرگ جدید

 

شاید برای بسیاری از گالری داران شال و روسری سوال باشید که طرح های جدید روسری نخی دارای چه ترند هایی میباشد معمولا در هر سال ترندهای اسپرت و مجلسی انواع روسری ها دچار تغییراتی میشوند که همین عامل باعث فروش بالا انها نیز میگردد معمولا ترندهای جدید را میتوان در روسری های قواره بزرگ نخی بیشتر مشاهده نمود از انواع ترند جدید میتوان به:

 • روسری های ترند فضایی
 • روسری های ترند طبیعت
 • روسری های ترند سنتی
 • روسری های ترند توپی
 • روسری های ترند حیوانات

اشاره نمود که محبوب ترین ترندهای روسری های بازار محسوب میشوند.

روسری نخی

اما شاید برای اکثر خریداران عمده شال و روسری سوال باشد که کدام از ترندهای جدید روسری های قواره بزرگ ترند جدید پرفروش تر است؟

معمولا روسری های ترند سنتی از قدیمی ترین و اشناترین ترندهای بازار محسوب میشوند که میتوان الگوهای طرحی ان را در طرح های روسری حریر،حریر ابریشم و.. مشاهده نمود پس میتوان گفت که روسری های ترند سنتی از محبوب ترین ترندهای بازار شال و روسری محسوب میشوند

 

روسری قواره بزرگ ایرانی

 

مدل روسری های قواره بزرگ ایرانی در قیاس با مدل های ترک و چینی دارای کیفیت بسیار بالا در طرح و مدل میباشد برندهای ایرانی با برگفته از طرح های خاص و ایهام گرفته مدل های سنتی توانسته اند مدل های بسیار زیبایی را روانه بازار کنند به طور کلی مدل های روسری قواره بزرگ را میتوان به دو دسته تقسیم نمود طرح های اسپرت و مجلسی امروزه با با استفاده از دستگهای چاپ روسری جدید و استفاده از نقش سه بعدی و دیجتالی طرح های مجلسی و اسپرت را به بهترین شکل روانه بازار کرده اند و به راحتی میتوانند با رقبای ترک خود را رقابت کنند.

روسری حریر ابریشم

انواع کالشکن های روسری های قواره بزرگ

 

کالشکن های طرحی انواع روسری های قواره بزرگ در بازار شال و روسری به شرح زیر است:

 • کالشکن های طرحی روسری های مجلسی
 • کالشکن های طرحی روسری های اسپرت
 • کالکشن های طرحی روسری های ساده
 • کالشکن های طرحی روسری های دیجیتالی

جزو پرفروش ترین و پرتقاضاترین کالشکن های طرحی روسری های قواره بزرگ در بازار شال و روسری محسوب میشوند که در بازار با تنوع قیمتی بالا به فروش میرسند.

روسری عمده ارزان

روسری نخی قواره بزرگ جدید

 

مدل های نخی را میتوان از محبوب ترین روسری های چهارفصل معرفی کرد که این مدل روسری ها در همه گالری و شال و روسری فروشی در انواع طرح های مختلف پیدا میشود طرح های برجسته مدل های نخی از جدیدترین های روسری های نخی هستند و همچنین سایزهای ۱۴۰ و ۱۲۰ نیز از پرفروش ترین قوارهای روسری های نخی محسوب میشوند بعد از روسری های نخی روسری مامی،روسری حریر ابریشم دارای تقاضای زیادی هستند.

روسری ایرانی ارزان

مدل های روسری نخی قواره بزرگ

 

میتوان برتری روسری های قواره بزرگ نخی را نسبت به مدل های خارجی در چند عامل دانست استفاده کردن از طرح های عامه پسند برای سایر سنین و همچنین استفاده کردن از طرح های خلاقانه با در نظر گرفتن سلایق مشتری روسری قواره بزرگ مجلسی نخی نیز با استفاده از الگوهای برجسته و قوارهای ۱۴۰ در بین سایر رقبای خارجی ترک و چینی بسیار سرتر میباشند.

روسری حریر کرپ

روسری های نخی ساده

 

سادگی در عین زیبایی از ویژگی های اصلی روسری های نخی ساده است رنگ های مشکی و قوارهای ۱۴۰ از پرانتخاب ترین روسری های نخی ساده میباشند مدل های روسری نخی ساده زیر از پرانتخاب ترین و پرفروش ترین روسری های ساده بازار میباشند:

 • روسری های ساده نخی سه گوش
 • روسری های نخی دندان موشی
 • روسری ساده نخی مشکی دور دست دوز

شال نخی

 

لیست قیمت روسری قواره بزرگ جدید

 

لیست قیمت عمده انواع روسری های قواره بزرگ در بازار شال و روسری به شرح زیر است:

 • طرح های روسری های مجلسی قواره بزرگ ۵۰۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰۰
 • طرح های روسری های ساده ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
 • طرح های روسری های دیجیتالی ۴۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰

در بازار دارای قیمت میباشند برای دریافت لیست قیمتی عمده به روز میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه شال و روسری گستراسکارف در ارتباط باشید و لیست قیمت به روز مدل ها را دریافت نمایید.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.