بازرگانی تاق گستر
خانه / شال تک رنگ / لیست قیمت شال تک رنگ طرح دیجیتال

لیست قیمت شال تک رنگ طرح دیجیتال

قیمت شال های تک رنگ دیجیتالی در بازار شال و روسری بنا به کیفیت و طرح و مدل ها در بازار متنوع میباشد در ادامه انواع شال های تک رنگ دیجیتالی را در مدل های مختلف در بازار بررسی مینماییم.

انواع شال های تک رنگ دیجیتالی

بسیاری از برندهای شال و روسری بازار شال و روسری ایران سعی میکنند جهت بالا بردن تنوع طرحی خود مدل شال های تولید شده را بصورت تک رنگ عرضه نمایند معمولا با این کارتنوع طرحی بسیار بالاتر میشود و مشتریان با مبلغ کمی میتوانند مدل شال های زیادی را با تنوع طرحی بالا خریدارای نمایند.مدل شال های تک رنگ دیجیتالی در بازار انواع مختلفی را دارند که از جمله پرفروش ترین انها طرح های شال نخی تک رنگ میباشد و بعد مدل شال های نخی طرح های شال های حریر تک رنگ دیجیتالی هستند که در بازار از فروش بالایی بهره مند هستند.

پرفروش ترین طرح های شال های تک رنگ

نقش و الگو در خرید مدل شال های تک رنگ دیجیتالی بسیار نسبت به کیفیت پارچه تاثیر گذار تر میباشد به طورکلی در بازار شال دیجیتالی به سبک های مدلی زیر بسیار پرفروش تر هستند.

  • طرح های فانتزی و عروسکی
  • طرح های استیکر دار
  • طرح های کارتونی
  • طرح های ابرنگی
  • طرح های زنجیری

جزو محبوب ترین طرح و الگوهای طرحی شال های تک رنگ دجیتالی میباشد علاوه بر مدل های طرح دار شال های دیجیتال نخی مدل های شال تک رنگ ساده نیز بسیار پرطرفدار هستند به خصوص در رنگ بندی های مشکی که این طرح از شال های بسیار در رنگ بندی مشکی پرفروش میباشند.

انواع شال های دیجیتالی در بازار

نوع چاپ مدل بر روی پارچهای شال بسیار مهم است از انواع چاپ های دیجیتالی میتوان به چاپ سه بعدی،چاپ خیس و چاپ لیزی دیجیتالی در بازار اشاره نمود که اکثرا در طرح های مختلف شال ها این چاپ ها دیده میشود چاپ های لیزی جزو گران قیمت ترین چاپ های دیجیتالی میباشند که بر روی شال ها مدل ها را حک میکنند دقت و کیفیت انها نیز بسیار بالا است.

لیست قیمت شال های دیجیتالی

قیمت شال های دیجیتالی تک رنگ در بازار شال و روسری تهرن به شرح زیر است:

  • شال های دیجیتالی لیزی تک رنگ ۳۶۰۰۰ الی ۴۸۰۰۰
  • شال های دیجیتالی سه بعدی تک رنگ ۳۳۰۰۰ الی ۴۳۰۰۰
  • شال های دیجیتالی تک رنگ چاپ خیس ۳۱۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال تک رنگ ساده

خرید عمده شال تک رنگ ساده پاییزه ارزان قیمت

لیست قیمت عمده شال های نخی پاییزه چگونه است و برای خرید عمده انواع شال …

کانال تلگرام اینستاگرام