بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / لیست قیمت عمده روسری نخی ارزان از تولیدی

لیست قیمت عمده روسری نخی ارزان از تولیدی

روسری نخی ارزان ایرانی

مدل روسری های ارزان در بازار شال و روسری بسیار زیاد یافت میشود بسیاری از گالری دارن و ارزان سراها به دنبال مدل های ارزان شال و روسری هستند و بیشتر طرح و مدل عامل تایین کننده خرید میباشد و به ندرت به جنس پارچه توجه میشود پر تقاضاترین مدل روسری های بازار که همیشه فروش بالایی را دارند به ترتیب روسی نخی قواره بزرگ،روسری نخی ساده،روسری مامی میباشند بسیاری از گالری دارن همیشه روسری نخی را به عنوان یک مدل روسری چهار فصل به مشتریان خود عرضه میکنند. در مدل های گران قیمت روسری های نخی شاهد لطافت و کیفیت بسیار بالا هستیم این مدل از روسری های معمولا روسری نخی پنپه ای نام دارد که لطافت قابل توجه انها باعث حس خوشایندی برای خانوم های در فصل تابستان میشوند. تولیدی ها و برندهای ایرانی مدل های ارزان با کیفیت تری را نسبت به ترک و چینی وار بازار کرده اند که بسیاری از ارزان سراها میتوانند این مدل ها راتهیه نمایند.

مدل های پرفروش روسری نخی ارزان

بیشترین فروش مدل روسری های نخی ارزان طرح های ساده میباشند معمولا مدل روسری های نخی ساده به دلیل ست شدن با انواع مدل لباس های مجلسی و اسپرت دارای فروش بالایی است از جدیدترین مدل روسری های نخی ساده میتوان به نقش برجسته اشاره نمود که برای استفاده در مجالس بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و بعضا در طرح های دور دست دوز نیز عرضه شده اند.

لیست قیمت روسری نخی ارزان

برای خرید و دیدن قیمت های مدل روسری های نخی ارزان برندهای ایرانی میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید و از مدل روسری های ما دیدن نمایید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی ساده

خرید عمده روسری نخی ساده

مدل روسری های ساده نخی همیشه در بازار شال و روسری دارای فروش بالایی بوده …

کانال تلگرام اینستاگرام