بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / لیست قیمت عمده روسری پاییزه نخی

لیست قیمت عمده روسری پاییزه نخی

قیمت روسری های پاییزه نخی در بازار شال و روسری بستگی به کیفیت پارچه و طرح و مدل دارد میخواهیم انواع روسری های پاییزه نخی را بررسی نماییم با ما در ادامه همراه باشید.

روسری های پاییزه برای خرید باید چگونه باشد؟

یکی از ویژگی هایی که روسری های پاییزه نسبت به سایر مدل های معمولی دارند ضخامت و بافت پارچه میباشد بسیاری از روسری های پاییزه و زمستانه دارای بافت پارچه ضخیمی هستند و کیفیت این پارچه ها نیز بنا به قیمت انها بسیار متفاوت میباشد. اصولا مدل روسری های پاییزه ای که با پارچهای ایرانی تولید شده اند دارای بالاترین کیفیت میباشند.

کدام مدل از روسری های پاییزه پرفروش میباشند؟

مدل های روسری نخی پاییزه از فروش بسیار بالایی در بازار بهره مند هستند و در مقایسه با مدل های دیگر پاییزه مانند روسری های بافت، روسری های حریر پاییزه،و… دارای فروش بالاتری هستند این روسری ها در قوارهای ۱۴۰ سانتی در بازار شال و روسری تولید و عرضه شده اند.

روسری های پاییزه باکیفیت چگونه میباشند؟

معمولا روسری های پاییزه که دارای کیفیت بالایی میباشند در بازار دارای پارچهای ایرانی هستند تار و پود این نوع پارچها از نخ با ضخامت زیاد میباشد و تار و پود انها نیز نخی است که در مدل های که دارای کیفیت پایین میباشند تار پود پارچهای این مدل از روسری ها پلی استر است.

روسری های پاییزه طرح جدید

روسری های پاییزه طرح جدید نیز مدل های جالبی را دارا میباشند از طرح های جدید روسری های پاییزه میتوان به طرح های بافت دو رنگ اشاره نمود که جذابیت بسیار بالایی را دارند از دیگر طرح های روسری های پاییز جدید میتوان به روسری های بوکله اشاره نمود که در پاییز دارای فروش بسیار بالایی میباشند.

روسری پاییزه

لیست قیمت روسری های پاییزه در بازار

روسری های پاییزه در بازار قیمت های مختلفی را دارند معمولا مدل روسری هایی که دارای پارچهای درجه دو چینی هستند از پایین ترین نرخ در بازار بهره مند هستند مدلی دیگر از روسری های پاییزی نیز به صورت وارداتی وارد بازار شال و روسری ایران میشوند که قیمت خرید این روسری ها بسیار ارزان میباشد و مناسب ارزان سراها هستند به طور کلی قیمت خرید روسری های پاییزه در بازار شال و روسری به شرح زیر است.

  • روسری های نخی قواره ۱۴۰ نخی پاییزه متریال جدید ۳۶۰۰۰ الی ۵۲۰۰۰
  • روسری های پاییزی بافت ایرانی ۴۰۰۰۰ الی ۵۸۰۰۰
  • روسری های پاییزه چینی ۲۳۰۰۰ الی ۳۷۰۰۰

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی چاپ دیجیتال

خرید عمده روسری نخی چاپ دیجیتال ارزان قیمت

خرید عمده انواع روسری های طرح دیجیتال با توجه به طرح و کیفیت چاپ پارچه …

کانال تلگرام اینستاگرام