بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری مجلسی / مرکز پخش و تولیدی روسری مجلسی

مرکز پخش و تولیدی روسری مجلسی

مرکز پخش و تولیدی روسری مجلسی ارزان قیمت و با کیفیت در کجاست و برای دیدن لیست قیمت انواع روسری های مجلسی جدید در طرح بندی های مختلف چگونه اقدام نماییم؟

انواع روسری های مجلسی

روسری های مجلسی در بازار تنوع طرح بالایی را دارند کیفیت و تنوع طرح در انواع مدل روسری های مجلسی بنا به قیمت متفاوت است از انواع مدل روسری های مجلسی پرفروش میتوان به:

  • روسری های نخی قواره بزرگ مجلسی
  • روسری های حریر مشکی دانتل دار
  • روسری های گیپور نخی مشکی
  • روسری های مامی مجلسی
  • روسری های ابریشمی مجلسی
  • روسری های ساتن طلاکوب مجلسی

در بازار اشاره نمود در هرکدام از مدل های روسری مجلسی ذکر شده شاهد کیفیت های مختلفی از انها هستیم. اکثر روسری های مجلسی بنا به تقاضایی که در بازار دارند از قوارهای بزرگی را دارا میباشند و کارگاهای تولیدی سعی میکنند طرح های روسری های مجلسی را با قوارهای بزرگ تولید نمایند.

روسری های مجلسی پرفروش چه مدل هایی میباشند؟

یکی از پرطرفدارترین مدل روسری های مجلسی طرح های روسری مشکی کارشده است که دارای قیمت بسیار بالایی در بین اکثر روسری های مجلسی میباشد معمولا طرح های روسری های مجلسی کار شده اکثرا حریرابریشم و ساتن طلاکوب میباشند و معمولا فروش روسری های حریر ابریشم و ساتن طلاکوب مجلسی اکثرا در طرح بندی های گفته شده در بازار انجام میشود.

مراکز پخش و تولید روسری مجلسی

معمولا مراکز پخش روسری و تولیدی های روسری سعی در عرضه و تولید مدل روسری هایی در بازار دارند که علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت و مدل های شیکی نیز باشند بنابراین در وهله اول سعی میکنند که در تولید یک مدل روسری مجلسی بسیار اقتصادی عمل نمایند و طرح و مدلی را عرضه کنند که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ زیبایی مورد پسند باشد.

جدیدترین ترندهای روسری های مجلسی

در ابتدای متن خدمت شما انواع روسری های مجلسی که در بازار از سوی مرکز پخش و تولیدی روسری عرضه میشوند را معرفی نمودیم در ادمه جدیدترین مدل های الگویی و ترندهای روسری های مجلسی را خدمت شما توضیح میدهیم.

روسری های ترند سنتی مجلسی یکی از طرح های بسیار پرفروش مجلسی در بازار میباشند که از طرفدارن بسیاری نیز بهرمند میباشد زیبایی و تنوع طرح از ویژگی های این مدل از طرح مجلسی است.

روسری های گیپور دانتل دار مجلسی از دیگر طرح هایی میباشد که در بازار از فروش بالایی بهره مند میباشد این مدل از روسری های مجلسی بسیار عامه پسند و مورد سلیقه اکثر طیف های سنی میباشد.

لیست قیمت و خرید عمده انواع روسری مجلسی

برای خرید عمده و قیمت انواع روسری های مجلسی جدید در مدل های مختلف میتوانید در کانال تلگرامی مجموعه گستر اسکارف عضو شوید ما به شما جدیدترین مدل روسری های مجلسی برندهای خوش قیمت و ممتاز بازار را معرفی مینماییم.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال مجلسی

فروش عمده شال مشکی مجلسی

شال های مشکی مجلسی بصورت تک رنگ در بازار شال و روسری عرضه شده اند …

کانال تلگرام اینستاگرام