مرکز پخش و تولیدی روسری مجلسی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع روسری های مجلسیروسری های مجلسی پرفروش چه مدل هایی میباشند؟مراکز پخش و تولید روسری مجلسیجدیدترین ترندهای روسری های مجلسیلیست قیمت و خرید عمده انواع روسری مجلسی
تولیدی روسری مجلسی

مرکز پخش و تولیدی روسری مجلسی ارزان قیمت و با کیفیت در کجاست و برای دیدن لیست قیمت انواع روسری های مجلسی جدید در طرح بندی های مختلف چگونه اقدام نماییم؟

 

انواع روسری های مجلسی

 

روسری های مجلسی در بازار تنوع طرح بالایی را دارند کیفیت و تنوع طرح در انواع مدل روسری های مجلسی بنا به قیمت متفاوت است از انواع مدل روسری های مجلسی پرفروش میتوان به:

 • روسری های نخی قواره بزرگ مجلسی
 • روسری های حریر مشکی دانتل دار
 • روسری های گیپور نخی مشکی
 • روسری های مامی مجلسی
 • روسری های ابریشمی مجلسی
 • روسری های ساتن طلاکوب مجلسی

در بازار اشاره نمود در هرکدام از مدل های روسری مجلسی ذکر شده شاهد کیفیت های مختلفی از انها هستیم. اکثر روسری های مجلسی بنا به تقاضایی که در بازار دارند از قوارهای بزرگی را دارا میباشند و کارگاهای تولیدی سعی میکنند طرح های روسری های مجلسی را با قوارهای بزرگ تولید نمایند.

روسری های مجلسی پرفروش چه مدل هایی میباشند؟

 

یکی از پرطرفدارترین مدل روسری های مجلسی طرح های روسری مشکی کارشده است که دارای قیمت بسیار بالایی در بین اکثر روسری های مجلسی میباشد معمولا طرح های روسری های مجلسی کار شده اکثرا حریرابریشم و ساتن طلاکوب میباشند و معمولا فروش روسری های حریر ابریشم و ساتن طلاکوب مجلسی اکثرا در طرح بندی های گفته شده در بازار انجام میشود.

روسری ساده مجلسی

مراکز پخش و تولید روسری مجلسی

 

معمولا مراکز پخش روسری و تولیدی های روسری سعی در عرضه و تولید مدل روسری هایی در بازار دارند که علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت و مدل های شیکی نیز باشند بنابراین در وهله اول سعی میکنند که در تولید یک مدل روسری مجلسی بسیار اقتصادی عمل نمایند و طرح و مدلی را عرضه کنند که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ زیبایی مورد پسند باشد.

جدیدترین ترندهای روسری های مجلسی

 

در ابتدای متن خدمت شما انواع روسری های مجلسی که در بازار از سوی مرکز پخش و تولیدی روسری عرضه میشوند را معرفی نمودیم در ادمه جدیدترین مدل های الگویی و ترندهای روسری های مجلسی را خدمت شما توضیح میدهیم.

روسری های ترند سنتی مجلسی یکی از طرح های بسیار پرفروش مجلسی در بازار میباشند که از طرفدارن بسیاری نیز بهرمند میباشد زیبایی و تنوع طرح از ویژگی های این مدل از طرح مجلسی است.

روسری های گیپور دانتل دار مجلسی از دیگر طرح هایی میباشد که در بازار از فروش بالایی بهره مند میباشد این مدل از روسری های مجلسی بسیار عامه پسند و مورد سلیقه اکثر طیف های سنی میباشد.

لیست قیمت و خرید عمده انواع روسری مجلسی

 

قیمت عمده انواع روسری های مجلسی در بازار شال و روسری به شرح زیر است:

 • روسری های نخی قواره بزرگ مجلسی ۵۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰
 • روسری های حریر مشکی دانتل دار ۵۰۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰
 • روسری های گیپور نخی مشکی ۵۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰
 • روسری های مامی مجلسی ۵۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰
 • روسری های ابریشمی مجلسی ۶۵۰۰۰ الی ۷۰۰۰۰
 • روسری های ساتن طلاکوب مجلسی ۴۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند برای دریافت لیست قیمت عمده به روز و جدیدتر میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه شال و روسری گستر اسکارف ایران در ارتباط باشید.

 

 

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@

telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

ایتا: taghegostar_shal@

روبیکا: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.