بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری رومانو / نمایندگی روسری رومانو
نمایندگی روسری رومانو

نمایندگی روسری رومانو

روسری های طرح رومانو یکی از بهترین و خاص ترین طرح های بازار شال و روسری میباشند اما میخواهیم انواع روسری های رومانو و قیمت عرضه نمایندگی روسری رومانو را بررسی نماییم.

نمایندگی روسری رومانو

رومانو از برندهای پرفروش بازار شال و روسری در ایران محسوب میشود کیفیت،طراحی،دوخت بسیار شیک از ویژگی های این برند محسوب میشود مدل روسری های قواره بلند و مجلسی در پارچهای ساتن،نخی،و ابریشم از مدل های پرفروش این برند محسوب میگردد کیفیت دوخت پارچه از و همچنین دارا داشتن الیاف مناسب ذر مدل پارچه های شال و روسری های این برند از ویژگی های متمایز این برند محسوب میشود این برند طی سال های متمادی در بازار ایران به خوبی فعالیت کرده و توانسته است از فروش بسیار بالایی بهره مند باشد و به خوبی عمل نماید. روسری های مامی برند رومانو با دارا داشتن نرمی الیاف بسیار بالا توانسته است در بازار از فروش خوبی بهره مند باشد.

روسری رومانو نخی

روسری های نخی قواره بزرگ رومانو

طرح های روسری نخی رومانو همیشه در بازار مورد توجه واقع شده میباشد قیمت خرید روسری نخی رومانو بنا به طرح و کیفیت بسیار مقرون به صرفه میباشد استفاده از میتریال با کیفیت و همچنین استفاده کردن از نقش و نگارهای بسیار زیبا در کنار کیفیت چاب بالا از دیگر ویژگی های روسری های نخی قواره بزرگ رومانو میباشد از طرح های پرفروش روسری های نخی رومانو میتوان.

  • روسری های قواره ۱۴۰ میتریال جدید طرح سه بعدی رومانو ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  • روسری های قواره بزرگ نخی ساده ۳۳۰۰۰ الی ۴۳۰۰۰

روسری رومانو ارزان

قیمت روسری مارک رومانو

برای خرید اینترنتی روسری رومانو و همچنین طرح رومانو میتوانید با کارشناسان فروش گستر اسکارف در تماس باشید و از نمونه مدل ها ما دیدن نمایید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری مارک romano

خرید روسری مارک romano

برای خرید روسری مارک romano با قیمت عمده با چه شمارهایی در تماس باشیم؟ برای …

کانال تلگرام اینستاگرام