بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری coco / نمایندگی روسری کوکو
نمایندگی روسری کوکو

نمایندگی روسری کوکو

برای خرید عمده از نمایندگی روسری کوکو با قیمت ارزان چگونه اقدام نماییم و بهترین قیمت خرید روسری های کوکو از نمایندگی عرضه اصلی چقدر است و لیست قیمت محصولات کوکو را چگونه پیدا کنیم؟

نمایندگی روسری کوکو

برند کوکو از برند های بسیار شناخته شده در حوزه شال و روسری میباشد از پرانتخاب ترین مدل های این برندمیتوان به روسری های مجلسی اشاره نمود که همواره دارای کیفیت جنس و الیاف بسیار بالایی میباشد.

روسری coco

 

کیفیت روسری کوکو

شاید بتوان گفت برند کوکو با دارا داشتن کیفیت متمایز نسبت به سایر برند ها به خوبی از جایگاه مناسبی برخوردار میباشد برند های سینم،توتو از رقبای برند کوکو هستند قیمت بالای مدل روسری های کوکو این مدل از روسری هارا از روسری حراجی عمده جدا کرده است معمولا برندهای ذکر شده از برندهای لوکس بازار شال و روسری محسوب میشوند پس اگر به دنبال یک روسری ارزن حراجی هستید میتوان گفت روسری های کوکو گزینه مناسبی برای خرید نمیباشند و باید به فکر یک تولیدی روسری حراجی بود عمدتا مدل روسری های حراجی با ویژگی هایی از جمله تنوع قیمتی و همچنین مدلی خوب از انتخاب اول گالری های شال و روسری میباشند.

 

روسری های ساتن مجلسی کوکو

یکی از طرح های پرفروش برند کوکو مدل روسری های ساتن مجلسی این برند هستند کیفیت پارچه و مرغوبیت ان و همچنین لیز نخور بودن ان از ویژگی های اصلی روسری های ساتن کوکو میباشند مدل های طلاکوب و همچنین سه گوش از طرح هایی میباشند که بسیار دارای فروش بالایی هستند پارچه ساتن استفاده شده در طرح های کوکو چهار فصل میباشد یعنی نه نازک و نه ضخیم است و میتوان برای همه فصول از انها استفاده نمود. از دیگر مدل های پرطرفدار از روسری های کوکو میتوان به روسری های ساتن ابریشم دست دوز اشاره نمود دارا داشتن دور دوزی با چرخ با کیفیت و دو لایه حس مرغوبیت را در طرح های مجلسی ساتن ابریشم های دست دوز کوکو القا نمود است.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال و روسری coco

نمایندگی شال و روسری coco

نمایندگی روسری های coco نمونه مدل های خود را با چه قیمتی عرضه میکنند و …

کانال تلگرام اینستاگرام