بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری هرمس / نمایندگی فروش روسری هرمس

نمایندگی فروش روسری هرمس

ادرس نمایندگی فروش روسری هرمس و لیست قیمت روسری هرمس با نرخ عمده؟ خرید روسری هرمس با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان در کدام از نمایندگی های روسری هرمس وجود دارد و برای خرید عمده روسری هرمس باید به کجا مراجعه نماییم؟ لیست قیمت اصلی روسری هرمس بصورت عمده؟

روسری هرمس

برند هرمس از برندهای شناخته شده در بازار پوشاک در جهان محسوب میشود این برند با دارا داشتن کیفیت در بسیار عالی در بازار پوشاک بسیار خوشنام و شناخته شده است و دوست داران بسیار در سراسر جهان دارد در بازار شال و روسری نیز بسیاری از طرح های شال و روسری را با نام هرمس میشناسند مدل طرح روسری های هرمس با دارا داشتن زیبایی و تنوع در مدل همیشه از انتخاب های بسیاری از خانوم های جوان میباشد.

برند های روسری هرمس

برندهای بسیار زیادی در زمینه شال و روسری در ایران فعالیت دارند از برندهای بسیار خوشنام و پرفروش روسری های هرمس میتوان به برندهای لورنزو،سینم،سیمارو اشاره نمود که مدل طرح های هرمس را با بهترین کیفیت به بازار شال و روسری روانه کرده اند مدل های مامی،نخی روسری های هرمس از پرفروش ترین جنس پارچه های روسری هرمس میباشند قوارهای این مدل از روسری ها هم بسیار زیبا و خوش فروش میباشند.

 

نمایندگی فروش روسری هرمس

هرمس یکی از مدل های بسیار خاص و شناخته شده در بازار شال و روسری محسوب میشود این مدل از روسری طرفداران بسیار زیادی دارد نمایندگی های فروش روسری هرمس و پخش ان در بازار تهران بطور گسترده وجود دارد برندهایی که مدل روسری های هرمس بسیار با کیفیت از لحاظ جنس،طرح و مدل را تولید میکنند برندهای توتو،میس اسمارت،لورنزو هستند البته این برندها همیشه شناخته شده هستند و دارای قیمت بالایی نیز میباشند!نمونه مدل های ارزان قیمت مدل هرمس را میتوان در برندهای دیگر جست و جو کرد.

قیمت روسری هرمس

روسری های هرمس دارای قیمت های بسیار مختلفی نسبت به کیفیت میباشند مدل روسری های هرمس برند دارای قیمت بسیار بالاتری میباشند در اینجا لیست قیمت روسری های هرمس را به شرح زیر تعریف نموده ایم:

  1. روسری هرمس نخی ۱۲۰۰۰ الی ۱۷۰۰۰
  2. روسری هرمس مامی ۱۴۰۰۰ الی ۱۸۰۰۰

 

فروش روسری هرمس

از برندهای دیگر ارزان قیمتی که مدل روسری های هرمس با کیفیتی را تولید میکنند میتوان لمیز،اکر را نام برد برای خرید و دیدن مدل های جدید از روسری های مدل هرمس در کانال تلگرامی یا سروشی ما عضو شوید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید روسری هرمس عمده از نمایندگی

هرمس از مدل روسری های بسیار موفق و عالی میباشد طرح های این مدل از …

کانال تلگرام اینستاگرام