پخش روسری قواره ۱۴۰ نخی جدید با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

روسری قواره 140 نخی طرح جدیدروسری های دیجیتالی قواره بزرگانواع طرح های پرفروش روسری های نخی در بازارروسری های خارجی با کیفیت نخیروسری قواره بزرگ و 140 نخی با قیمت ارزن را چگونه خریداری نماییم؟
روسری قواره 140 نخی

انواع طرح های روسری های قواره ۱۴۰ نخی در بازار شال و روسری شامل چه طرح هایی میباشد و بهترین عرضه کننده انواع روسری های نخی جدید ارزان قیمت در بازار شال و روسری کدام مرکز عرضه است؟

 

روسری قواره ۱۴۰ نخی طرح جدید

 

طرح های اسپرت روسری های ۱۴۰ نخی به خصوص در مدل های دیجیتالی نخی بسیار جوان پسند هستند طرح ابرنگی یکی از طرح های پرطرفدار میباشند اما مدل های خارجی ممکن است کمی خریداران عمده روسری های قواره ۱۴۰ را به تردید بیندازد!

قیمت روسری های قواره ۱۴۰ نخی ایرانی در مقیاسه با مدل های ایرانی؟

روسری های قواره بزرگ خارجی در بازار شال و روسری ایران از سه کشور وارد میشوند:

 • ترکیه
 • چین
 • پاکستان

سه کشور تولید کننده روسری در خاورمیانه میباشند روسری های ترک همیشه رقابت نزدیکی را به خصوص در مدل های قواره ۱۴۰ با روسری های ایرانی داشته اند کیفیت پارچه عامل برتری همیشه روسری های ترک نسبت به مدل های ایرانی بوده است برندهای ترک همیشه به پارچه توجه ویژه ای را داشته اند اما در رابطه با روسری های چینی و پاکستانی میتوان به این نکته اذعان داشت که همیشه جزو مدل های ارزان بازار بوده اند و همین عامل باعث شده است که خرید روسری های ایرانی کمی از سمت خریداران کمتر شود کیفیت پایین پارچه های چینی و همچنین قواره نااستاندارد روسری های پاکستانی به ترتیب از مشکلات روسری های چینی و پاکستانی هستند ولی قیمت پایین انها همیشه برای مشتریان وسوسه انگیز بوده است!

روسری قواره 140 نخی

روسری های دیجیتالی قواره بزرگ

 

اکثر مدل روسری های قواره ۱۴۰ بازار شال و روسری دارای قوارهای ۱۴۰ سانتی میباشند برندهای تولید کننده روسری عموما از چاپ دیجیتالی برای ایجاد طرح بر روی انواع روسری های قواره بزرگ طرح دار استفاده میکنند از پرفروش ترین طرح های دیجیتالی میتوان به طرح های:

 • فانتزی
 • عروسکی
 • استیکر دار
 • طبیعت

جزو مدل های پرفروش روسری های قواره ۱۴۰ دیجیتالی میباشند.

روسری قواره بلند

انواع طرح های پرفروش روسری های نخی در بازار

 

معمولا مدل های طرحی نام برده شده زیر جزو انواع طرح های پرفروش روسری های نخی در بازار شال و روسری محسوب میشوند:

 • روسری های قواره بزرگ ساده
 • روسری های قواره بزرگ چهار فصل
 • روسری های قواره بزرگ تک رنگ
 • روسری های قواره بزرگ چاپی
 • روسری های قواره بزرگ سوپر

جزو مدل های پرفروش روسری های نخی در بازار شال و روسری میباشند طرح ها و مدل های روسری های نام برده شده در بازار شال و روسری دارای تعدد و تنوع بسیار بالایی میباشند.

روسری ترک

روسری های خارجی با کیفیت نخی

 

از طرح بندی های دیگر روسری های خارجی در بازار شال و روسری میتوان به روسری های ترک با کیفیت در بازار شال و روسری اشاره نمود کیفیت و تنوع مدلی که روسری های خارجی ترک دارند بسیار عالی میباشد و معمولا نقطه قوت بسیاری از مدل روسری های ترک در بازار شال و روسری داشتن کیفیت پارچه بالا است طرح بندی های روسری های دیجیتالی ترک نیز جزو پرفروش ترین مدل های روسری های ترک محسوب میشوند.

روسری نخی

روسری قواره بزرگ و ۱۴۰ نخی با قیمت ارزن را چگونه خریداری نماییم؟

 

قیمت مناسب و ارزان از دغدغهای گالری داران و فروشندگان روسری شال و روسری میباشد ما به شما روسری های ایرانی را برای خرید پیسنهاد میدهیم بنا به دلایل زیر:

 • روسری های قواره ۱۴۰ ایرانی کیفیت پارچه مناسب را در کنار طرح های زیبا دارا هستند در صورتی که روسری های چینی یا پاکستانی معمولا طرح زیبا را دارند ولی کیفیت پارجه خوب و قواره استارندار را خیر!
 • روسری های قواره بزرگ برندهای ایرانی همیشه متناسب با سلایق و با الهام از طرح های قبلی خود مدل های پرفروش را وارد بازار میکنند در صورتی که بسیاری از روسری های چینی و پاکستانی با کپی از مدل روسری های پرفروش ایرانی اقدام به تولید روسری میکنند.

برای خرید ارزان روسری های قواره ۱۴۰ با کارشناسان گستر اسکارف ارتباط بگیرید.