بازرگانی تاق گستر
خانه / دسته‌بندی نشده / پخش عمده انواع روسری مشکی قواره ۱۴۰

پخش عمده انواع روسری مشکی قواره ۱۴۰

انواع روسری های مشکی قواره بزرگ در بازار شال و روسری دارای چه طرح های جدید میباشند و مراکز پخش عمده شال و روسری مدل روسری های مشکی قواره بزرگ را با چه قیمتی به فروش میرسانند.

انواع روسری مشکی قواره بزرگ

طرح بندی های روسری مشکی قواره بزرگ در بازار شال و روسری بسیار زیاد است رنگ مشکی همیشه در بازار شال و روسری جزو رنگ بندی های اصلی است و اکثر برندهای معتبر و تولیدی های روسری معمولا در عرضه و تولید کالکشن های روسری های خود همیشه رنگ بندی مشکی را دارند میتوان روسری های رنگ مشکی در بازار از طرح های ساده تا طرح های مدل دار مجلسی خریدارای نمود که این طرح بندی ها بنا به کیفیت و قواره و طرح و مدل دارای قیمت های مختلفی میباشند.

پرفروش ترین روسری های مشکی قواره ۱۴۰ در بازار چه مدل روسری هایی هستند؟

معمولا طرح های ارزان قیمت روسری های مشکی قواره بزرگ از فروش بسیار بالایی بهره مند میباشند چون اکثر این مدل از روسری ها با قیمت های ارزانی به فروش میرسند و به همین علت مقدار فروش بالایی را در بازار دارند.

بهترین روسری های مشکی قواره بزرگ

طرح های روسری نخی و روسری های حریر جزو بهترین مدل روسری های مشکی قواره بزرگ در بازار محسوب میشوند معمولا اکثر طرح های ساده روسری های قواره بزرگ مشکی و طرح های مجلسی روسری های مشکی از جنس پارچهای روسری حریر و نخی میباشند.

روسری های مشکی قواره بزرگ مجلسی

طرح بندی های روسری های مجلسی مشکی در بازار شال و روسری بسیار جالب است مدل روسری های مشکی کارشده مجلسی جزو گران قیمت ترین روسری های مشکی قواره بزرگ محسوب میشوند معمولا این روسری ها با استفاده از دست طرح دوزی میشوند به همین علت است که بسیار گران قیمت هستند.طرح های این روسری ها اکثرا با سایزهای ۱۴۰ سانتی متری در بازار به فروش میرسند.

خرید روسری مشکی قواره بزرگ

خرید روسری قواره بزرگ مشکی در بازار شال و روسری با قیمت های مختلفی انجام میشود لیست قیمت عمده روسری های مشکی قواره بزرگ ساده و مجلسی در بازار به شرح زیر میباشد:

  • روسری های قواره بزرگ مشکی ساده تولید ایران ۲۳۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
  • روسری های قواره بزرگ مشکی مجلسی ۳۲۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال ارزان

تولید کننده شال و روسری ارزان

تولیدی های شال و روسری زیادی در بازار پوشاک ایران فعالیت دارند ولی بسیاری از …

کانال تلگرام اینستاگرام