پخش عمده انواع روسری مشکی قواره ۱۴۰

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع روسری مشکی قواره بزرگبهترین روسری های مشکی قواره بزرگروسری های مشکی قواره بزرگ مجلسیروسری های مشکی مزونیخرید روسری مشکی قواره بزرگ
روسری مشکی

انواع روسری های مشکی قواره بزرگ در بازار شال و روسری دارای چه طرح های جدید میباشند و مراکز پخش عمده شال و روسری مدل روسری های مشکی قواره بزرگ را با چه قیمتی به فروش میرسانند.

 

انواع روسری مشکی قواره بزرگ

 

طرح بندی های روسری مشکی قواره بزرگ در بازار شال و روسری بسیار زیاد است رنگ مشکی همیشه در بازار شال و روسری جزو رنگ بندی های اصلی است و اکثر برندهای معتبر و تولیدی های روسری معمولا در عرضه و تولید کالکشن های روسری های خود همیشه رنگ بندی مشکی را دارند میتوان روسری های رنگ مشکی در بازار از طرح های ساده تا طرح های مدل دار مجلسی خریدارای نمود که این طرح بندی ها بنا به کیفیت و قواره و طرح و مدل دارای قیمت های مختلفی میباشند.

 

پرفروش ترین روسری های مشکی قواره ۱۴۰ در بازار چه مدل روسری هایی هستند؟

معمولا طرح های ارزان قیمت روسری های مشکی قواره بزرگ از فروش بسیار بالایی بهره مند میباشند چون اکثر این مدل از روسری ها با قیمت های ارزانی به فروش میرسند و به همین علت مقدار فروش بالایی را در بازار دارند.

روسری حراجی

بهترین روسری های مشکی قواره بزرگ

 

طرح های روسری نخی و روسری های حریر جزو بهترین مدل روسری های مشکی قواره بزرگ در بازار محسوب میشوند معمولا اکثر طرح های ساده روسری های قواره بزرگ مشکی و طرح های مجلسی روسری های مشکی از جنس پارچهای روسری حریر و نخی میباشند.

روسری های مشکی قواره بزرگ مجلسی

 

طرح بندی های روسری های مجلسی مشکی در بازار شال و روسری بسیار جالب است مدل روسری های مشکی کارشده مجلسی جزو گران قیمت ترین روسری های مشکی قواره بزرگ محسوب میشوند معمولا این روسری ها با استفاده از دست طرح دوزی میشوند به همین علت است که بسیار گران قیمت هستند.طرح های این روسری ها اکثرا با سایزهای ۱۴۰ سانتی متری در بازار به فروش میرسند.

روسری های مشکی مزونی

طرح های دیگر از روسری های پرفروش بازار مدل های طرحی روسری های مشکی مزونی میباشند که با انواع طرح های گوناگون در بازار عرضه شده اند این مدل های طرحی از روسری ها معمولا به علت کار زیادی که تولید انها دارا است دارای قیمت های بالایی نیز میباشند انواع مدل های طرحی زیر را میتوان جزو پرفروش ترین مدل روسری های مزونی بازار معرفی نمود:

  • روسری های دانتل دار نخی و حریر
  • روسری های گیپور نخی و حریر
  • روسری های دست دوز نخی و حریر
  • روسری های منجوق دوز شده نخی و حریر
  • روسری های پلسه تک رنگ

جزو انواع روسری های مزونی پرفروش در بازار شال و روسری محسوب میشوند که با تنوع قیمتی بالا در بازار عرضه شده اند کیفیت و تنوع طرحی این روسری ها بسیار بالا میباشد.

روسری مزونی

خرید روسری مشکی قواره بزرگ

 

خرید روسری قواره بزرگ مشکی در بازار شال و روسری با قیمت های مختلفی انجام میشود لیست قیمت عمده روسری های مشکی قواره بزرگ ساده و مجلسی در بازار به شرح زیر میباشد:

  • روسری های قواره بزرگ مشکی ساده تولید ایران ۲۳۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
  • روسری های قواره بزرگ مشکی مجلسی ۳۲۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
  • روسری های مزونی مشکی مجلسی ۵۵۰۰۰ الی ۷۵۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت میباشند.

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@

telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

ایتا: taghegostar_shal@

روبیکا: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.