بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری ارزان / پخش عمده شال و روسری ارزان قیمت
پخش عمده شال و روسری

پخش عمده شال و روسری ارزان قیمت

مراکز پخش عمده شال و روسری چه مدل شال و روسری های ارزانی قیمت را عرضه میکنند و چونه لیست قیمت این مراکز پخش را بدست اوریم با ما در ادامه همراه باشید.

پخش عمده شال و روسری

بازار شال و روسری همیشه پر رقابت بوده است و اکثر مغازه داران همیشه به دنبال قیمت های ارزان و مناسب بوده اند تنوع در مدل از نکاتی میباشد که مغازه داران به ان همیشه توجه میکنند و به دنبال مدل هایی هستند که دارای قیمت ارزان و همچنین تنوع مدل زیاد باشند طرح و نقش هم جزو موارد دیگر از خرید عمده شال و روسری ها توسط مغازه داران است از جمله مدل هایی که همیشه فروشندگان به دنبال ان هستند مدل روسری ها یا شال هایی قواره بلند میباشند که قیمت در این مدل های بسیار اهمیت دارد. البته بسیاری از فروشندگان هنگام خرید عمده شال یا روسری به دنبال طرح و زیبایی مدل ها هستند و کمتر بعضا به کیفیت و مرغوبیت پارچه توجه دارند ولی باید به این امر نیز توجهی ویژه داشت زیرا کیفیت جنس میتواند دلیلی بر اعتبار مغازه فروشنده باشد.

شال و روسری های ارزان قیمت

قیمت در فروش شال و روسری های بسیار مهم است اکثر فروشندگان برای خرید عمده شال و روسری همیشه به دنبال قیمت های مناسب هستند.

اما شال و روسری های ارزان قیمت جزو کدام از مدل ها میباشند؟

معمولا شال و روسری های ارزان قیمت جزو طرح های چینی و پاکستانی در بازار شال و روسری میباشند که با قیمت های بسیار مناسبی در بازار به فروش میرسند و میتواند برای بسیار از فروشندگان شال و روسری این قیمت ها مناسب باشد.

ایا شال و روسری ایرانی را میتوان با قیمت های ارزان در بازار خرید نمود؟

مدل شال و روسری های ارزان قیمت ایرانی نیز در بازار با قیمت های مناسبی وجود دارد ولی معمولا انها دارای قوارهای بزرگی نمیباشند معمولا روسری های ارزان قیمت دارای قوارهای ۱۲۰ الی ۱۱۰ میباشند و مدل شال ها نیز دارای قواره ۱۸۰ در ۷۰ هستند و با قیمت های مناسب میتوان انها را بصورت عمده خریداری نمود.

مراکز پخش عمده شال و روسری

مرکزا پخش عمده شال و روسری سعی میکنند با تنوع قیمت بالا انوع شال و روسری را در بازار عرضه نمایند معمولا این مراکز پخش هم مدل شال و روسری های برند را دارند و هم مدل های ارزان قیمت را.

شال و روسری های ارزان قیمت مراکز پخش عمده چگونه هستند؟

معمولا این مدل از شال و روسری ها چینی و پاکستانی است و در مدل های ایرانی نیز اکثر طرح بندهای شال و روسری ها دارای قواره کوچک با کیفیت در حد قیمت و مناسب میباشند.

مراکز پخش عمده انواع شال و روسری ها را با چه قیمتی عرضه میکنند؟

معمولا رنج قیمتی شال و روسری های ارزان قیمت بستگی به کیفیت طرح و پارچه انها دارد که در ادامه سعی میکنیم قیمت انها را شرح دهیم.

برند های شال و روسری

شال و روسری های برند نیز در بازار پوشاک ایران بسیار فعالیت دارند برندهای داخلی از جمله رومانو میس اسمارت، اچ پی اس از این موارد هستند که دارای تنوع مدلی بسیار بالا و کیفیت مرغوب میباشند و زیبایی نیز امیخته در مدل های این برندهای شال و روسری میباشد کیفیت پارچه نیز نسبت به قیمت مدل ها بسیار مطلوب میباشند ولی قیمت بالا بسیاری از خانوم ها وحتی فروشندگان را برای خرید عمده ممکن است منصرف نماید مدل شال و روسری های برند اصولا برای ارزان سرا ها و مراکز پخش پوشاک به قیمت مصوب و ارزان زیاد توصیه نمیگردد معولا قیمت شال و روسری های برند در بازار بالا میباشد و اغلب جزو مدل های باکیفیت هستند و طرح بندی های شال و روسری های برند معمولا از مدل های ایرانی باکیفیت تر میباشد.

خرید شال و روسری ارزان

مدل های ارزان همیشه پرطرفدار هستند به خصوص برای شال و رورسری ها بازرگانی تاق گستر میتواند مدل روسری و شال هایی را با قیمت بسیار ارزان و مصوب به شما معرفی نماید مدل شال و روسری های ارزان قیمت بازرگانی تاق گستر جزو طرح های پرفروش چینی،پاکستانی و ایرانی میباشد که قیمت انها را در ادامه شرح خواهیم داد.

  • روسری های ارزان قیمت خارجی ۲۲۰۰۰ الی ۲۸۰۰۰
  • روسری های ارزان قیمت ایرانی ۲۷۰۰۰ الی ۲۹۰۰۰
  • شال های ارزان قیمت خارجی ۱۹۰۰۰ الی ۲۶۰۰۰
  • شال های ارزان قیمت ایرانی ۲۳۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰

دارای قیمت هستند.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری ارزان حراجی

خرید عمده روسری ارزان حراجی از تولیدی

روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری دارای قیمت های مختلفی میباشند این …

کانال تلگرام اینستاگرام