شال و روسری در اصفهان

پخش عمده شال و روسری در اصفهان

تولیدی ها و مراکز پخش شال و روسری بیشتر در تهران هستند شهرهای اصفهان و تبریز و یزد نیز در جایگاهای بعدی هستند اما قیمت پخش عمده شال و روسری در اصفهان چقدر است و ایا مناسب خرید هستند؟

انواع شال و روسری طرح دار

تولیدی های شال و روسری در کشور ما به فراوانی یافت میشوند طرح های زیبا و با خلاقیت از طرحان شال و روسری ایرانی همیشه سر میزند و زیبایی طرخ و مدل را به خوبی نمیان میکند یکی از مدل شال و روسری های طرح دار بازار که داران طرفداران بسیار است شال یا روسری های سنتی میباشد که الگوهای طرحی بسیاری را در بازار این مدل ها دیده ایم اکثر روسری های طرح سنتی دارای قوارهای بلند و 140 میباشند مدل شال های طرح سنتی اکثرا دارای الگوهای ترمه دوزی و سبک سنتی هستند.

اما مدل شال و روسری های طرح دار سنتی را در چگونه پیدا نماییم!

تولیدی های شال و روسری در اصفهان مدل شال و روسری های طرح سنتی را با بهترین مدل و نقش و نگار تولید میکنند استفاده کردن از طرح های اسلیمی زیبایی هرچه بیشتری را به این مدل از روسری و شال ها داده است.

پخش عمده شال و روسری در اصفهان
روسری سنتی
روسری سنتی

 

شال و روسری برند

اصولا برند بودن شال و روسری بسیار پراهمیت میباشد ولی در بعضی از موارد میتوان به علت بالا بودن قیمت مشتری را از خرید جنس و محصول منصرف میکند شاید بتون گفت تها دلیل خرید شال و روسری های برند با قیمت بالا طرح و مدل انهااست زیبایی طرح و مدل در شال و روسری های برند مشتری را متقاعد به خرید می نماید اکثر مشتریان نیز به این نکته دقت مینماید.

فروش انواع روسری ایرانی
روسری ایرانی
تولیدی و پخش عمده شال و روسری در اصفهان

تولیدی ها و مراکز پخش شال و روسری در اصفهان بیشتر مدل های روسری سنتی را دارا میباشند میتون روسری اصفهان و شال ان را در طرح های سنتی برتر تعریف نمود.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@