بازرگانی تاق گستر
خانه / شال نخی / پخش عمده شال پاییزه نخی ارزان قیمت

پخش عمده شال پاییزه نخی ارزان قیمت

شال های پاییزه نخی در بازار در فصول سرد سال عرضه میشوند میخواهیم جدیدترین مدل های شال پاییزه را همراه با لیست قیمت مدل ها را بررسی نماییم؟

شال های پاییزه جدید

مدل شال های پاییزه جدید در فصول سرد سال در بازار توسط مراکز پخش شال و تولیدی های شال و روسری عرضه میشوند معمولا باتوجه به پاییزه بودن شال های ضخامت پارچهای شال ها زیاد است میتوان شال های پاییزه را در طرح های مختلف در بازار خریدارای نمود اغلب این طرح از شال ها دارای طرح های دیجیتال میباشند تنوع طرحی نیز در این مدل ها بسیار بالا است از جدیدترین شال های پاییزه میتوان به:

  • شال های پاییزه موهر
  • شال های پاییزه نخی
  • شال های پاییزه بوکله
  • شال های پاییزه بافت ریز
  • شال های پاییزه گلیمی

از مدل شال های پاییزه پرفروش در بازار محسوب میشوند که قیمت های مختلف را برحسب کیفیت دارا هستند در این بین مدل شال های نخی از فروش بسیار بالایی نسبت به سایر مدل شال های دیگر بهره مند میباشد.

شال های نخی پاییزه ترند جدید

طرح بندی اسپرت که در مدل شال های نازک و معمولی وجود دارد در اکثر شال های پاییزه نیز هست با این تفاوت که اکثر مدل های طرحی در شال های پاییزه سعی شده است که با رنگ بندی های گرم طراحی شوند یعنی اکثر این طرح از شال ها دارای رنگ بندی های قرمز،زرد،نارنجی و.. میباشند و اکثر مدل های الگویی با این رنگ بندی ها تولید و عرضه شده اند.

لیست قیمت شال های پاییزه نخی

قیمت شال های پاییزه بنا به کیفیت طرح و مدل بسیار متفاوت میباشد شال های پاییزه با پارچه ایرانی از گران قیمت ترین مدل ها هستند و مدل شال هایی که دارای پارچه چینی هستند دارای قیمت عمده پایین میباشند که دارای بازار عرضه شده اند لیست قیمت انواع شال های پاییزه به شرح زیر است:

  • شال های پاییزه قواره ۲۲۰ در ۸۰ ترند جدید ۳۳۰۰۰ الی ۴۳۰۰۰
  • شال های پاییزه قواره ۱۸۰ در ۷۰ قواره متسوط ۲۳۰۰۰ الی ۲۹۰۰۰
  • شال های پاییزه چینی قواره بلند ۱۹۰۰۰ الی ۲۶۰۰۰

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال نخی ساده

خرید عمده انواع شال نخی ساده

طرح های شال های نخی ساده در رنگ بندی های مختلف در بازار شال و …

کانال تلگرام اینستاگرام