شال و روسری ابریشم, شال و روسری ترک

پخش و عرضه روسری ابریشم قواره بزرگ ترک

بهترین طرح های روسری های ابریشمی ترک قواره بزرگ کدام مدل ها میباشند و لیست قیمت عمده انها در بازار شال و روسری بدون واسطه چگونه است؟

 

روسری ابریشم قواره بزرگ ترک طرح جدید

 

روسری ترک و ایرانی همیشه در بازار رقیب سرسخت یکدیگر بوده اند در طرح های ترک کیفیت همیشه مشهود است اما میخواهیم این موضوع را در رابطه با روسری های ابریشمی ترک بررسی کنیم به طورکلی روسری های ترک کیفیت بالای پارچه را دارا میباشند ولی در روسری های ابریشمی این کیفیت بر حسب قیمت متفاوت است برندهای معروف روسری ترک مانند اس گلد و استک اکثرا روسری های ابریشمی را قواره بزرگ تولید میکنند استفاده کردن از طرح های توپی و همچنین بته جقه همشه در روسری های ابریشم ترک وجود داشته اند اما در طرح های جدید کمی برندهای ترک سعی کرده اند از الگوهای خلوت تری در مدل های خود استفاده نمایند در طرح های مجلسی روسری های ابریشم در بعضی از مدل های جدید کمی از برندهای ایرانی نیز الگو برداری شده به عنوان مثال استفاده کردن از طرح های ترمه که مخصوص روسری های سنتی ایرانی است در بعضی از طرح های روسری های ابریشمی ترک دیده میشود.

به طور کلی اگر به دنبال کیفیت عالی هستید و قیمت برای شما اهمیت ندارد شال و روسری ترک بهترین انتخاب برای شما میباشد البته در بازار شال و روسری طرح های مشابه ترک بسیار وجود دارد حتما هنگام خرید شال یا روسری ترک شناخت کافی در رابطه با برندهای ترک و کیفیت پارچه ترک داشته باشید!

روسری ابریشمی

انواع روسری های ابریشمی ترک

 

روسری های ابریشمی ترک در بازار به موارد زیر تقسیم میشوند:

 • روسری های حریر ابریشمی ترک
 • روسری های ابریشم مامی ترک
 • روسری های ساتن ابریشمی ترک
 • روسری های ابریشم توییل
 • روسری های ابریشم ژاکارد
 • روسری های ابریشم نخ
 • روسری های ابریشم ساتن

تفاوتی که روسری های ساتن ابریشمی، مامی ابریشمی، و حریر ابریشمی که باهم دارند در لطافت و ضخامت میباشند پارچهای ساتن و مامی و حریر اکثرا دارای یک سبک میباشند ولی معمولا در فصول گرم سال ترجیح بسیاری از گالری داران برای خرید روسری های حریر ابریشمی و مامی ابریشمی است.

روسری قواره بزرگ
پرفروش ترین روسری های ابریشمی ترک

 

انواع روسری های ابریشمی ترک در بازار شال و روسری با قیمت های مختلفی عرضه میشوند این روسری های ابریشمی معمولا دارای طرح های دیجیتالی در بازار شال و روسری میباشند و عموما نیز دارای قواره بزرگ 140 سانتی میباشند طرح های دیجیتالی روسری های ابریشمی مجلسی با طرح بندی های ساده و سنتی در جزو مدل های پرفروش روسری های ابریشمی ترک در بازار شال و روسری هستند.

 

روسری دیجیتالی

 

روسری های ساده ابریشمی

 

طرح های ساده روسری های ابریشمی جزو مدل دیگر از روسری های ابریشمی در بازار شال و روسری هستند که معمولا بصورت تک رنگ در بازار شال و روسری عرضه شده اند از پرفروش ترین رنگ های روسری های ساده ابریشمی میتوان به رنگ مشکی اشاره نمود که همیشه در مدل های ابریشمی دارای فروش بالایی هستند.

 

روسری ابریشمی

جدیدترین طرح های روسری های ابریشمی ترک

 

معمولا ترندهای جدید روسری های ابریشمی به خصوص در برندهای ترک بسیار متفاوت نسبت با نمونه های قبلی هستند در طرح های جدید این مدل از روسری ها میتوان الگوهای طرحی سنتی و سلطنتی را در انواع مجلسی مشاهده نمود که طرح های ذکر شده از جدیدترین مدل های روسری ابریشمی ترک هستند.

روسری ابریشمی ترک

روسری های ابریشمی چاپ دیجیتال

 

در بازار شال و روسری روسری های ابریشمی چاپ دیجیتالی از قیمت و تنوع طرحی بالایی بهره مند میباشند مدل های ابریشمی با داشتن قوارهای بین 120 الی 140 سانتی متری و معمولا داشتن کیفیت بالای چاپ همواره فروش بلایی را دارا میباشند بیشتر روسری های ابریشمی در بازار شال و روسری به عنوان مدل روسری های لوکس به فروش میرسند روسری های ابریشمی معمولا در جین بندی های 4 الی 6 تایی در بازار شال و روسری به فروش میرسند مدل های دست دوز روسری های ابریشمی همراه با چاپ دیجیتال جزو طرح هایی هستند که در بازار شال و روسری پرفروش میباشند طرح هایی روسری های ابریشم دیجیتالی دارند طرح های فانتزی نظیر طرح های زنجیری،طرح های هرمس،ال وی و.. میباشند.

روسری ابریشم توییل

قیمت انواع روسری ابریشم قواره بزرگ ترک

 

بنا به مدل و کیفیت پارچه به شرح زیر میباشد:

 • روسری های حریر ابریشمی ترک 180000 الی 240000
 • روسری های ابریشم مامی ترک 160000 الی 210000
 • روسری های ساتن ابریشمی ترک 185000 الی 210000
 • روسری های ابریشم توییل 168000 الی 190000
 • روسری های ابریشم ژاکارد 190000 الی 230000
 • روسری های ابریشم نخ 167000 الی 190000
 • روسری های ابریشم ساتن 130000 الی 170000

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@