پخش و عرضه عمده روسری نخی تک رنگ مناسب ارزان سراها

آنچه در این مقاله می خوانید .....

پخش روسری نخی تک رنگ قواره بزرگروسری نخی تک رنگ روسری نخی تک رنگ روسری نخی تک رنگ روسری نخی تک رنگروسری تک رنگ ارزان قیمتروسری تک رنگخرید و عرضه روسری قواره 140 تک رنگ نخی
روسری نخی تک رنگ

پخش روسری های نخی تک رنگ در بازار شال و روسری با چه قیمتی انجام میشود و لیست قیمتی این روسری های نخی تک رنگ در بازار چگونه است؟

پخش روسری نخی تک رنگ قواره بزرگ

طرح های جدید روسری های نخی بسیار خوش پسندتر و پرفروش تر نسبت به طرح های سال گذشته هستند طرحان اکثر برندهای ایرانی مدل روسری هایی با طرح های الگویی خلوت تری را روانه بازار کرده اند همین عامل باعث شده است از استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شود اکثر روسری ها تک رنگ میباشند و جین بندی و رنگ بندی خاصی را دارا نیستند در کنار برندهای ایرانی همیشه در بازار شال و روسری کارهای تولید پاکستان و ترک نیز وجود داشته اند در بازار قبلا این مدل از کارها را به صورت رنگ بندی و جین بندی مشاهده میکردیم ولی به تازگی کارهای تک رنگ از روسری های پاکستانی نیز با قیمت های نازل تر در بازار دیده میشود. لیست قیمت روسری تک رنگ ایرانی و پاکستانی به دلیل تمایز در کیفیت همیشه با هم متفاوت بوده است ولی بیشتر ارزن سراها و مراکز پخش همیشه از روسری های پاکستانی تک رنگ نسبت به ایرانی استقبال بیشتری کرده اند!

روسری نخی تک رنگ
روسری نخی تک رنگ
روسری نخی تک رنگ
روسری نخی تک رنگ

روسری تک رنگ ارزان قیمت

روسری های تک رنگ ارزان قیمت اکثرا جزو طرح های چینی و پاکستانی بازار هستند بیشترمشتری برای خرید روسری های تک رنگ ارزان فروشندگان سیار شال و روسری و ارزان سراها میباشند اکثر مراکز عمده شال و روسری این طرح از روسری ها را بصورت فله ای عرضه میکنند و در پک های ۱۶۰ تایی بیشتر در بازار عرضه شده اند.

کیفیت روسری های تک رنگ ارزان قیمت چگونه است؟

روسری های تک رنگ ارزان قیمت معمولا دارای کیفیت پارچه مناسبی نیستند و معمولا دلیل خریدا عمده این روسری ها طرح و مدل های زیبا و خوش قیمت میباشد که برای بسیاری از خریداران عمده جذابیت دارد.

روسری های تک رنگ ارزان قیمت را چگونه خریداری نماییم؟

مدل روسری های ارزان قیمت چینی معمولا در بازار های جنوبی کشور با قیمت های بسیار مناسبی برای خرید عمده یافت میشوند و در رابطه با مدل روسری های پاکستانی نیز میتوان گفت که این طرح و مدل ها را میتوان در بازار سرخس در شرق کشور با قیمت های بسیار مناسب میتوان خرید نمود.

روسری تک رنگ

خرید و عرضه روسری قواره ۱۴۰ تک رنگ نخی

مراکز پخش و بسیاری از بنکدارها سعی در اوردن مدل های ارزان قیمت بازار دارند استقبال از روسری های پاکستانی بسیار زیاد شده است و مخاطبان مخصوص به خود را دارند انواع مدل طرح های روسری تک رنگ نخی در بازار به مدل های زیر تقسیم بندی میشوند:

  • روسری نخی تک رنگ پیگمنتی
  • تک رنگ قواره بازاری(دارای قواره دقیق نمیباشد)
  • روسری تک رنگ نخی ریشه پرزی

مدل های قواره ۱۴۰ مدل روسری های بالا از پرفروش ترین های بازار محسوب میشوند.برای خرید این مدل از روسری ها میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید و از مشاروه کارشناسان ما بهره ببرید

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.