پخش و عرضه عمده روسری نخی تک رنگ مناسب ارزان سراها

آنچه در این مقاله می خوانید .....

پخش روسری نخی تک رنگ قواره بزرگروسری تک رنگ ارزان قیمتروسری های تک رنگ ارزان قیمت چه ویژگی دارند؟خرید و عرضه روسری قواره 140 تک رنگ نخیپرفروش ترین روسری های تک رنگلیست قیمتی انواع روسری تک رنگ نخی ارزان قیمت
روسری نخی تک رنگ

بهترین روسری های نخی تک رنگ ارزان قیمت در بازار شال و روسری شامل چه مدل های طرحی میباشند و لیست قیمت عمده انها در بازار شال و روسری چگونه است و پرفروش ترین مدل های طرحی انها کدام مدل ها میباشد؟

پخش روسری نخی تک رنگ قواره بزرگ

 

طرح های جدید روسری های نخی بسیار خوش پسندتر و پرفروش تر نسبت به طرح های سال گذشته هستند طرحان اکثر برندهای ایرانی مدل روسری هایی با طرح های الگویی خلوت تری را روانه بازار کرده اند همین عامل باعث شده است از استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شود اکثر روسری ها تک رنگ میباشند و جین بندی و رنگ بندی خاصی را دارا نیستند در کنار برندهای ایرانی همیشه در بازار شال و روسری کارهای تولید پاکستان و ترک نیز وجود داشته اند در بازار قبلا این مدل از کارها را به صورت رنگ بندی و جین بندی مشاهده میکردیم ولی به تازگی کارهای تک رنگ از روسری های پاکستانی نیز با قیمت های نازل تر در بازار دیده میشود. لیست قیمت روسری تک رنگ ایرانی و پاکستانی به دلیل تمایز در کیفیت همیشه با هم متفاوت بوده است ولی بیشتر ارزن سراها و مراکز پخش همیشه از روسری های پاکستانی تک رنگ نسبت به ایرانی استقبال بیشتری کرده اند!

روسری ارزان قیمت

روسری تک رنگ ارزان قیمت

 

روسری های تک رنگ ارزان قیمت اکثرا جزو طرح های چینی و پاکستانی بازار هستند بیشترمشتری برای خرید روسری های تک رنگ ارزان فروشندگان سیار شال و روسری و ارزان سراها میباشند اکثر مراکز عمده شال و روسری این طرح از روسری ها را بصورت فله ای عرضه میکنند و در پک های ۱۶۰ تایی بیشتر در بازار عرضه شده اند.

کیفیت روسری های تک رنگ ارزان قیمت چگونه است؟

روسری های تک رنگ ارزان قیمت معمولا دارای کیفیت پارچه مناسبی نیستند و معمولا دلیل خریدا عمده این روسری ها طرح و مدل های زیبا و خوش قیمت میباشد که برای بسیاری از خریداران عمده جذابیت دارد.

روسری های تک رنگ ارزان قیمت را چگونه خریداری نماییم؟

مدل روسری های ارزان قیمت چینی معمولا در بازار های جنوبی کشور با قیمت های بسیار مناسبی برای خرید عمده یافت میشوند و در رابطه با مدل روسری های پاکستانی نیز میتوان گفت که این طرح و مدل ها را میتوان در بازار سرخس در شرق کشور با قیمت های بسیار مناسب میتوان خرید نمود.

روسری تک رنگ

روسری های تک رنگ ارزان قیمت چه ویژگی دارند؟

 

مدل های طرحی روسری های ارزان قیمت تک رنگ معمولا ویژگی که دارند داشتن کیفیت های پارچه نسبتا پایین در مقایسه با مدل های طرحی درجه یک و داشتن طرح های زیبای چاپی از ویژگی های روسری های تک رنگ طرح دار ارزان قیمت میباشند علاوه بر مدل های طرحی روسری های طرح دار مدل روسری های نخی ساده تک رنگ هم جزو مدل های طرحی پرفروش روسری های ارزان قیمت در بازار میباشند که عمدتا در قوارهای ۱۴۰ و ۱۲۰ در بازار شال و روسری تولید و عرضه شده اند.

روسری تک رنگ

خرید و عرضه روسری قواره ۱۴۰ تک رنگ نخی

 

مراکز پخش و بسیاری از بنکدارها سعی در اوردن مدل های ارزان قیمت بازار دارند استقبال از روسری های پاکستانی بسیار زیاد شده است و مخاطبان مخصوص به خود را دارند انواع مدل طرح های روسری تک رنگ نخی در بازار به مدل های زیر تقسیم بندی میشوند:

  • روسری های تک رنگ طرح دار
  • روسری های تک رنگ چهار فصل
  • روسری های تک رنگ ساده
  • روسری های تک رنگ پاییزه
  • روسری های تک رنگ مجلسی

جزو بهترین و پرتولیدترین مدل روسری های قواره ۱۴۰ نخی در بازار شال و روسری محسوب میشوند که کیفیت در مدل و طرح های انها در بازار شال و روسری بسیار بالا میباشد.

روسری تک رنگ

پرفروش ترین روسری های تک رنگ

 

در کنار سایر مدل های طرحی پرفروش بازار شال و روسری برخی از مدل روسری ها هستند که در بازار شال و روسری همیشه پرفروش و پرطرفدار با سایر رنج های قیمتی هستند این طرح از روسری ها مدل های ساده میباشند روسری های تک رنگ مشکی نخی/حریر جزو مدل هایی هستند که تقاضای بالایی در بازار شال و روسری دارا میباشند این مدل از روسری ها در مدل های مقرون به صرفه با استفاده از پارچه های تارپود پلی استر تولید میشوند و دلیل ارزان بودن قیمت این مدل از روسری ها هم کیفیت پارچه انها میباشد.

روسری قواره بزرگ

لیست قیمتی انواع روسری تک رنگ نخی ارزان قیمت

 

قیمت انواع روسری های نخی تک رنگ در بازار شال و روسری به شرح زیر است:

  • روسری های تک رنگ طرح دار ۳۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰
  • روسری های تک رنگ چهار فصل ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  • روسری های تک رنگ ساده ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
  • روسری های تک رنگ پاییزه ۴۵۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
  • روسری های تک رنگ مجلسی ۴۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰

 

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@

telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

ایتا: taghegostar_shal@

روبیکا: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.