پخش کننده روسری ارزان قیمت در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید .....

روسری های ارزان قیمتروسری های ارزان قیمت پرفروشروسری های مخصوص ارزان سراهالیست قیمت روسری های ارزان قیمتطرح های پرفروش روسری های قیمت پایینپخش اصلی روسری های پاکستانی و چینیروسری های ساده مشکی ارزانبزرگ ترین پخش کننده روسری ارزان قیمت
فروش روسری ارزان

انواع طرح های پرطرفدار روسری های ارزان قیمت شامل چه طرح هایی در بازار میباشند و لیست قیمت عمده انواع روسری های ایرانی و خارجی ارزان قیمت در بازار شال و روسری چگونه است؟

 

روسری های ارزان قیمت

 

بسیاری از فرشندگان سیار شال و روسری روسری های ارزان قیمت را با قیمت های مختلفی در بازار شال و روسری عرضه مینمایند اکثر این روسری ها در بازار با پارچهای نخی میباشند اکثرا با طرح بندی های ساده و شلوغ را دارا هستند و کیفیت پارچه در انها متفاوت است روسری های قواره ۱۴۰ از جمله پرفروش ترین سایزهای بازار شال و روسری هستند.

 

روسری های ارزان قیمت خارجی چگونه هستند؟

 

در بازار شال و روسری روسری های پاکستانی جزو مدل هایی میباشند که بسیار تقاضادارند و به تازگی نیز در بازار شال و روسری بسیار کمیاب شده اند این طرح از روسری ها جزو مدل های خارجی محسوب میشوند و دارای بیشترین تقاضا نیز در بازار هستند.

روسری های ارزان قیمت پرفروش

 

گر بخواهیم فروش روسری ها و تقاضای انها را به ترتیب شرح دهیم در ابتدا باید با روسری های نخی اشاره نماییم که در فصول گرم و سرد سال در بازار شال و روسری دارای تقاضا هستند و بعد از ان مدل های:

در بازار شال و روسری پرفروش هستند لازم به ذکر مدل روسری های ساتن و ساتن ابریشم اکثر از کشور چین وارد بازار شال و روسری ایران میشوند که این مدل ها هم نسبت به قیمت دارای کیفیت های مختلفی در بازار میباشند.

 

روسری های مخصوص ارزان سراها

 

بسیاری از حراجی های شال و روسری و ارزان سراها به خصوص فروشندگان سیار شال و روسری به دنبال مدل روسری های ارزان قیمت و مقرون به صرفه هستند معمولا بیشتر مدل روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری جزو مدل طرح های روسری های چینی و پاکستانی درجه دو و درجه سه در بازار میباشند تنوع طرح و مدل در این روسری ها بسیار بالا است و قیمت ارزانی که دارند باعث شده است فروش انها در بازار زیاد باشد این طرح از روسری ها اکثرا در قوارهای ۱۴۰ و بزرگ در بازار شال و روسری عرضه شده اند.

 

روسری های ارزان قیمت ایرانی در بازار چگونه هستند؟

معمولا طرح های روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری جزو مدل های ساده و روسری های چاپی میباشند که عمدتا با قواره ۱۱۰ الی ۱۲۰ و در بازار شال و روسری تولید و عرضه میشوند.

روسری قواره بزرگ

لیست قیمت روسری های ارزان قیمت

 

لیست قیمت روسری های ارزان قیمت در انواع مدل های ایرانی و خارجی در بازار شال و روسری چگونه است:

 • روسری های چینی ارزان قیمت درجه یک ۸۰۰۰۰ الی ۸۵۰۰۰
 • روسری های پاکستانی ارزان قیمت ۴۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
 • روسری های ایرانی ارزان قیمت  ۷۵۰۰۰ الی ۸۵۰۰۰
 • روسری حریر ۷۸۰۰۰ الی ۸۸۰۰۰
 • روسری ساتن ۴۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
 • روسری ساتن ابریشم ۹۰۰۰۰ الی ۱۳۵۰۰۰
 • روسری حریر ابریشم ۹۵۰۰۰ الی ۱۴۵۰۰۰
 • روسری های نخی ساده ۵۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰
 • روسری های نخی چاپ خیس ۷۵۰۰۰ الی ۸۵۰۰۰
 • روسری های نخی قواره کوچک ۴۵۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰
 • روسری های طرح برند ۸۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰۰
 • روسری های بچگانه ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
 • روسری های دخترانه ۴۵۰۰۰ الی ۴۸۰۰۰

 

در بازار شال و روسری دارای قیمت میباشند

 

طرح های پرفروش روسری های قیمت پایین

 

از انواع مدل طرحی های پرفروش روسری های قیمت پایین میتوان به:

 • روسری های طرح فانتزی
 • روسری های ساده
 • روسری طرح مجلسی
 • روسری های طرح ابرنگی
 • روسری های طرح کارتونی
 • روسری های بچگانه

جزو مدل های پرفروش طرحی در بازار میباشند که اکثرا در قیمت های ارزان در بازار شال و روسری دارای تقاضای بسیار عالی هستند البته کیفیت های پارچه این روسری ها در قیمت انها بسیار تاثیر گذار است.

روسری حریر ابریشمی

پخش اصلی روسری های پاکستانی و چینی

 

مدل های طرحی روسری های پاکستانی و چینی را میتوان جزو پرطرفدارترین روسری های خارجی در بازار شال و روسری معرفی نمود روسری های پاکستانی و چینی با بیشترین تنوع طرحی در بازار عرضه شده اند و بسیاری از ارزان سراها و فروشندگان خرد شال و روسری همواره طرفدار مدل روسری های پاکستانی در بازار میباشند این روسری ها به علت قیمت مقرون به صرفه ای که دارند از سوی بنکداری ها همیشه عرضه میشوند پک های این روسری ها معمولا ۱۰۰ تایی و ۲۰۰تایی از مدل روسری های طرح مختلف میباشد یکی از مراکز پخش اصلی انواع روسری های پاکستانی و چینی مرکز پخش اصلی شال و روسری گستر اسکارف است.

روسری مجلسی

روسری های ساده مشکی ارزان

 

مدل روسری های مشکی یکی دیگر از مدل روسری های میباشد که قیمت های ارزان ان در بازار شال و روسری بسیار پرفروش هستند روسری های ساده مشکی دور دست دوز قواره ۱۴۰ با پارچه های نخی از جمله پرفروش ترین مدل روسری های مشکی در بازار روسری ژاکارد،روسری های ساتن،روسری های ساتن ابریشم، را نام برد که قیمت های ارزان انها همیشه مورد توجه بازار میباشد.

روسری ساده مجلسی

بزرگ ترین پخش کننده روسری ارزان قیمت

 

یکی از بهترین و بزرگ ترین پخش کنندگان روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری مجموعه شال و روسری گستر اسکارف میباشد که انواع طرح بندی های ایرانی و خارجی روسری های ارزان قیمت را بدون واسطه و با تولید و واردات مستفیم عرضه میکنند اغلب مدل های عرضه شده توسط مجموعه شال و روسری گستر اسکارف جزو طرح بندی های جدید و پرفروش بازار شال و روسری هستند.