کارخانه تولید شال و روسری در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بازار شال و روسری در تهرانکارخانه تولید شال و روسری در تهران روسری نخی قواره بزرگ شال نخی پلیسهانواع شال و روسری پرفروشانواع ترند و مدل های پرفروش شال و روسریخرید عمده شال و روسری در تهرانبرندهای تولید کننده شال و روسری کدام برندها هستند؟شال ترکشال و روسری پرفروش تولید کنندگان شال و روسریپخش شال و روسری در تهران با قیمت ارزانلیست قیمت شرکت های  تولید کننده شال و روسری

شرکت های تولید کننده شال و روسری کدام اند و برای خرید عمده شال و روسری از تولید کننده بدون واسطه چگونه اقدام نماییم و با چه شمارهایی در تماس باشیم؟

بازار شال و روسری در تهران

تهران مرکز خرید عمده شال و روسری در کشور محسوب میشود و بازار بزرگ تهران نیز دارای مراکز پخش و تولیدی های شال و روسری زیادی میباشد و همچنین برندهای مختلفی در این بازار فعالیت میکنند در بازهای زمانی مختلفی مدل روسری های بازار تهران دارای قیمت های مختلفی میباشند یکی از مدل روسری های پرفروش بازار که همیشه در بازار وجود دارد مدل روسری نخی میباشد که در فصول گرم سال دارای قیمت بالا و در فصول سرد معمولا در محدوده قیمتی پایین عرضه میشود از دیگر روسری های پرفروش بازار نیز میتوان به روسری های:

 • روسری های ساتن ابریشم مجلسی
 • روسری های حریر مجلسی
 • روسری های ساتن مجلسی

نیز نام برد. موارد فوق از پرفروش ترین های بازار در طی تمام فصول محسوب میشوند میخواهیم چند مورد از برندهای ایرانی که تولید کننده نیز هستند را در رابطه با شال های پرفروش بازار نیز میتوان موارد زیر را معرفی نمود.

در موارد فوق شال های نخی پلیسه از مدل های جدید و مدل های پرفروش بازار محسوب میشوند و از تقاضای بالایی نیز بهرمند هستند نمونه مدل های ساده پلیسه بسیار از موارد طرح دار پرفروش تر هستند.

کارخانه تولید شال و روسری در تهران
روسری نخی قواره بزرگ
شال نخی پلیسهانواع شال و روسری پرفروش

معمولا مدل های پرفروش شال و روسری اغلب شامل شال و روسری های نخی میباشند و اکثر مراکز پخش شال و روسری نیز بیشتر مدل های نخی در انواع قوارهای مختلف را عرضه میکنند اکثر این مدل روسری ها در قوارهای بزرگ ۱۴۰ سانت و اکثر شال ها در قوارهای دونیم متری عرضه میشوند.

انواع ترند و مدل های پرفروش شال و روسری

معمولا مدل های تولید شده در کارگاهای تولید شال و روسری شامل الگوهای طرحی زیر میباشند:

 • شال و روسری های طرح ابرنگی
 • شال و روسری های طرح طبیعت
 • شال و روسری های طرح کارتونی
 • شال و روسری های طرح شب
 • شال و روسری های طرح حیوانات

از جمله از پرطرفدارترین مدل های الگویی شال و روسری های تولید شده میباشد که طرفداران زیادی را نیز دارد معمولا کارخانها و یا کارگاهای شال و روسری اغلب این مدل از طرح ها را در جین بندی های تک رنگ از دوتایی الی سه تایی روانه بازار کرده اند. همین باعث میشود هنگام خرید عمده این مدل از شال و روسری ها از تنوع بالای طرح و انتخاب بالایی بهره مند بشوند.

خرید عمده شال و روسری در تهران

برندهای زیادی در حوزه شال و روسری همان طور که گفته شد در بازار شال و روسری وجود دارند میخواهیم تعدادی از این برندها را معرفی کنیم.

 • شال و روسری برند توتو
 • شال و روسری برند سیمارو
 • شال و روسری برند لمیز
 • شال و روسری برند ماچو
 • شال و روسری برند رسپینا

مدل های بالا از موارد پرفروش بازار محسوب میشوند و خرید عمده ان ها در بازار همیشه وجود دارند کیفیت و تنوع مدلی بالا از ویژگی های برندهای شال و روسری بالا هستند و همیشه در اکثر طرح ها میتوان کیفیت بالای مدل ها را دید.

روسری لمیز

برندهای تولید کننده شال و روسری کدام برندها هستند؟

اما میخواهیم بررسی کنیم که برندهای تولید کننده شال و روسری کدام برندها میباشند و قیمت های انها چگونه است.

برندهای معروف تولید کننده شال و روسری معمولا در بازار شال و روسری بسیار زیاد هستند اما از معروف ترین انها میتوان به:

 • سیمار
 • گستراسکارف
 • رومانو
 • میس اسمارت
 • لورنزو
 • ماچو

میباشند که در بازار شناخته شده هستند و از فروش بسیار بالایی نیز بهره مند میباشند برندهای فوق اکثرا مدل های خود را با تنوع طرح بسیار بالا روانه بازار میکنند و همین عامل باعث استقبال بالا از طرح و مدل های برندهای فوق میباشد.

روسری مشکی مجلسی

شال ترک

شال و روسری پرفروش تولید کنندگان شال و روسری

معمولا اکثر مدل های پرفروش تولیدی روسری های ایرانی اکثر روسری های خود را در مدل های چهار فصل در بازار عرضه مینمایند از مدل های پرفروش انها میتوان به طرح های روسری نخی اشاره نمود که اکثرا بیشتر ظرفیت خود را برای تولید این مدل از روسری های میگذارند.اکثرا این مدل از روسری ها را در قوارهای ۱۴۰ و بصورت تک رنگ و در جین بندی های دوتایی الی سه تایی عرضه مینمایند.

اما در رابطه با عرضه شال ها میتوان مدل شال های نخی و حریر را از جمله طرح هایی دانست که در بین سایر طرح های دیگر از تولید بالایی از سمت تولید کنندگان شال و روسری بهره مند میباشند.

پخش شال و روسری در تهران با قیمت ارزان

مرکز پخش شال و روسری در تهران با قیمت های مختلفی که دارند وجود دارند برای خرید مدل شال و روسری های برند از مدل های پرفروش بازار میتوانید با ما در ارتباط باشید. و با قیمتی زیر قیمت بازار تهران بهترین مدل شال و روسری های خود را سفارش دهید.

لیست قیمت شرکت های  تولید کننده شال و روسری

اما لیست قیمت انواع مدل شال و روسری های پرفروش از شرکت های تولیدی  شال و روسری به شرح زیر میباشد لازم به ذکر است قیمت های فوق دقیق نمیباشد لذا برای دریافت قیمت اصلی موارد به کانال تلگرامی گستراسکارف مراجعه نمایید.

 • روسری های قواره ۱۴۰ نخی طرح دیجیتالی درجه یک ۲۳۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰
 • شال های قواره بزرگ قواره دو متری ۱۷۰۰۰ الی ۲۷۰۰۰
محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.