کارگاه تولیدی روسری ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

تولید کنندگان روسری ایرانی چه مدل هایی را تولید میکنند؟انواع روسری های پرفروش ایرانیمراکز پخش و تولید روسریبهترین تولیدی های روسری در کجا هستند؟بهترین تولیدی روسری کدام تولیدی میباشد؟لیست قیمت روسری ایرانی از تولیدیخرید عمده از تولیدی روسری های ایرانی را چگونه انجام دهیم؟
تولیدی های روسری ایرانی

مراکز پخش و کارگاهای تولیدی روسری های ایرانی با چه قیمتی مدل روسری های خود را عرضه مینمایند و برای خرید عمده از این مراکز تولیدی باید چگونه اقدام نماییم؟

 

تولید کنندگان روسری ایرانی چه مدل هایی را تولید میکنند؟

روسری های ایرانی دارای تنوع طرح بسیار بالایی در بازار میباشند در این بین طرح های روسری نخی دارای فروش بسیار بالایی از سایر طرح ها میباشند و اکثر تولید کنندگان روسری سعی در تولید این مدل از روسری ها باتننوع طرح ها بالا و قیمت های مختلف دارند.

معمولا کارگاهای تولید کننده روسری های ایرانی با استفاده از چاپ دیجیتال الگوهای طرحی مختلفی را بر روی انواع مدل روسری ها چاپ میکنند استفاده از طرح های سه بعدی در ترندهای مختلف از ویژگی های این طرح های سه بعدی میباشد.

انواع روسری های پرفروش ایرانی

تقسیم بندهای روسری های ایرانی در بازار بسیار زیاد است اما مدل های زیر دارای تولید بسیار بالا در بازار از سوی تولیدکنندگان روسری میباشند:

  • روسری های مجلسی
  • روسری های نخی
  • روسری های حریر
  • روسری های ابریشم

از طرح هایی هستند که همیشه از تولید بسیار بالایی بهره مند میباشند در مورد تعدادی از موارد خدمت شما توضیحاتی را میدهیم.

 

طرح های روسری های ایرانی مجلسی چگونه هستند؟

 

روسری های مجلسی ایرانی اغلب با پارچهای نخی، حریر،و بعضا ابریشم بسیار پرفروش میباشند از مدل های طرح دار روسری های مجلسی نیز میتوان به روسری های دانتل دار و گیپور اشاره نمود. طرح های نخی روسری های مجلسی از پرفروش ترین مدل ها در بین طرح بندی های مجلسی میباشند.

 

روسری های ایرانی نخی چگونه هستند؟

 

اما در رابطه با روسری های نخی میتوانیم بگوییم که این طرح از روسری ها دارای بیشترین مقدار تنوع طرح در بازار هستند ترندهای ابرنگی،اسپرت،طرح حیوانات از محبوب ترین طرح های روسری های ایرانی نخی محسوب میشوند.

 

مراکز پخش و تولید روسری

معمولا مراکز پخش و تولیدی روسری سعی در ایجاد تنوع مدل دارند سعی میکنند مدل هایی را عرضه نمایند که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت مطلوبی را نیز داشته باشند یکی از راهکارهای مراکز پخش و تولید روسری برای ایجاد تنوع طرح بالا با قیمت مناسب تولید روسری های تک رنگ در جین بندهای دو الی سه تایی است که باعث میشود که بیشتر خریداران عمده روسری بتوانند با مبلغ بسیار پایین مدل روسری هایی با مدل های مختف خریداری نمایند.

 

بهترین تولیدی های روسری در کجا هستند؟

یکی از اصلی ترین مراکز پخش و تولید انواع روسری بازار بزرگ تهران و راسته بازار جعفری میباشد که مرکز اصلی تولید و پخش انواع روسری این بازار محسوب میشود در این بازار میتوان اکثر تولید کنندگان و پخش کنندگان شال و روسری را پیدا نمود و بدون واسطه از انها خرید کرد بیشترین مراکز تولیدی روسری در بازار پوشاک ایران در راسته بازار جعفری تهران میباشد.

روسری نخی

بهترین تولیدی روسری کدام تولیدی میباشد؟

یکی از بهترین تولیدی های شال و روسری مجموعه شال و روسری گستر اسکارف میباشد این مجموعه سعی میکند که انواع روسری های ایرانی را با قیمت مقرون به صرفه و در طرح و مدل های پرفروش تولید و عرضه نماید برای دیدن لیست قیمت و مدل روسری های تولیدی گستر اسکارف و همچنین همکاری با مجموعه شال و روسری گستر اسکارف میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

روسری قواره بزرگ

لیست قیمت روسری ایرانی از تولیدی

معمولا روسری های ایرانی دارای قیمت هایی برحسب کیفیت هستند که به شرح زیر میباشند معمولا تولیدی های روسری ایرانی با هدف فروش بالا و تنوع طرح بالا مدل روسری های خود را تولید میکنند و سعی میکنند قیمت تمام شده مقرون به صرفه ای را در بازار ایجاد نمایند.

  • روسری های نخی قواره بزرگ درجه یک ۲۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
  • روسری های حریر مجلسی ۳۴۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
  • روسری های ابریشمی قواره بزرگ ۳۷۰۰۰ الی ۴۸۰۰۰

دارای قیمت عمده میباشند.

 

شال نخی ترک

خرید عمده از تولیدی روسری های ایرانی را چگونه انجام دهیم؟

اما برای خرید عمده مدل روسری های ایرانی با قیمت مقرون به صرفه میتوانید با کارشناسان مجموعه گستر اسکارف در ارتباط باشید و از جدید ترین مدل روسری های ایرانی با حداقل قیمت دیدن نمایید.

 

 

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.