روسری ایرانی

کارگاه تولیدی روسری ایرانی

مراکز پخش و کارگاهای تولیدی روسری های ایرانی با چه قیمتی مدل روسری های خود را عرضه مینمایند و برای خرید عمده از این مراکز تولیدی باید چگونه اقدام نماییم؟

 

کارخانه تولید کننده روسری

 

کارخانه های زیادی هستند که به طور مستقیم و بدون واسطه مدل روسری های زنانه را تولید میکند از مهم ترین ویژگی های اصلی کارخانه تولید کننده شال و روسری تنوع طرحی و مدلی بالا میباشد بسیاری از کارخانه های تولید کننده روسری سعی میکنند که با ایجاد خلاقیت در طرح و مدل روسری های خود تمایز خلق نمایند قیمت ارزان مناسب مصرف کننده از جمله دیگر تمایزات تولیدات کارخانه ها میباشد بسیاری از مراکز پخش عمده نیز تمایل دارند که با کارخانه های تولید کننده وارد همکاری شود کارخانه ها نیز معمولا از طریق مراکز پخش عمده بیشتر مدل های خود را عرضه میکنند مهم ترین نکته ای که در مدل های ایرانی وجود دارد کیفیت پارچه بالای این روسری ها میباشد که رقیب مدل های خارجی هستند.

روسری قواره بزرگ

تولید کنندگان روسری ایرانی چه مدل هایی را تولید میکنند؟

 

روسری های ایرانی دارای تنوع طرح بسیار بالایی در بازار میباشند در این بین طرح های روسری نخی دارای فروش بسیار بالایی از سایر طرح ها میباشند و اکثر تولید کنندگان روسری سعی در تولید این مدل از روسری ها باتننوع طرح ها بالا و قیمت های مختلف دارند.

معمولا کارگاهای تولید کننده روسری های ایرانی با استفاده از چاپ دیجیتال الگوهای طرحی مختلفی را بر روی انواع مدل روسری ها چاپ میکنند استفاده از طرح های سه بعدی در ترندهای مختلف از ویژگی های این طرح های سه بعدی میباشد.

انواع روسری های پرفروش ایرانی

 

تقسیم بندهای روسری های ایرانی در بازار بسیار زیاد است اما مدل های زیر دارای تولید بسیار بالا در بازار از سوی تولیدکنندگان روسری میباشند:

 • روسری های مجلسی
 • روسری های نخی
 • روسری های حریر
 • روسری های ابریشم
 • روسری های سوپر نخی
 •  

مدل های نام برده شده بالا معمولا از سوی تولید کنندهای روسری در چهار فصل سال تولید میشوند و در اکثر عمده فروشی شال و روسری ها فروش بالایی را دارند و بسیاری از مدل های طرحی تولید کنندهای شال و روسری بر روی این مدل ها پیاده میشود.

 

طرح های روسری های ایرانی مجلسی چگونه هستند؟

 

[highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.3), 0 0 20px rgba(0, 0, 0, 0.1) inset” align=”center;” ]روسری های مجلسی ایرانی اغلب با پارچهای نخی، حریر،و بعضا ابریشم بسیار پرفروش میباشند از مدل های طرح دار روسری های مجلسی نیز میتوان به روسری های دانتل دار و گیپور اشاره نمود. طرح های نخی روسری های مجلسی از پرفروش ترین مدل ها در بین طرح بندی های مجلسی میباشند.[/highlight-paper]

 

روسری های ایرانی نخی چگونه هستند؟

 

[highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.3), 0 0 20px rgba(0, 0, 0, 0.1) inset” align=”center;” ]اما در رابطه با روسری های نخی میتوانیم بگوییم که این طرح از روسری ها دارای بیشترین مقدار تنوع طرح در بازار هستند ترندهای ابرنگی،اسپرت،طرح حیوانات از محبوب ترین طرح های روسری های ایرانی نخی محسوب میشوند.[/highlight-paper]

 

مراکز پخش و تولید روسری

 

معمولا مراکز پخش و تولیدی های روسری سعی در ایجاد تنوع مدل دارند سعی میکنند مدل هایی را عرضه نمایند که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت مطلوبی را نیز داشته باشند یکی از راهکارهای مراکز پخش و تولید روسری برای ایجاد تنوع طرح بالا با قیمت مناسب تولید روسری های تک رنگ در جین بندهای دو الی سه تایی است که باعث میشود که بیشتر خریداران عمده روسری بتوانند با مبلغ بسیار پایین مدل روسری هایی با مدل های مختف خریداری نمایند.

 

بهترین تولیدی های روسری در کجا هستند؟

 

یکی از اصلی ترین مراکز پخش و تولید انواع روسری بازار بزرگ تهران و راسته بازار جعفری میباشد که مرکز اصلی تولید و پخش انواع روسری این بازار محسوب میشود در این بازار میتوان اکثر تولید کنندگان و پخش کنندگان شال و روسری را پیدا نمود و بدون واسطه از انها خرید کرد بیشترین مراکز تولیدی روسری در بازار پوشاک ایران در راسته بازار جعفری تهران میباشد.

روسری نخی

بهترین تولیدی روسری کدام تولیدی میباشد؟

 

یکی از بهترین تولیدی های شال و روسری مجموعه شال و روسری گستر اسکارف میباشد این مجموعه سعی میکند که انواع روسری های ایرانی را با قیمت مقرون به صرفه و در طرح و مدل های پرفروش تولید و عرضه نماید برای دیدن لیست قیمت و مدل روسری های تولیدی گستر اسکارف و همچنین همکاری با مجموعه شال و روسری گستر اسکارف میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

روسری قواره بزرگ

لیست قیمت روسری ایرانی از تولیدی

 

معمولا روسری های ایرانی دارای قیمت هایی برحسب کیفیت هستند که به شرح زیر میباشند معمولا تولیدی های روسری ایرانی با هدف فروش بالا و تنوع طرح بالا مدل روسری های خود را تولید میکنند و سعی میکنند قیمت تمام شده مقرون به صرفه ای را در بازار ایجاد نمایند.

 • روسری های نخی قواره بزرگ درجه یک 40000 الی 65000
 • روسری های حریر مجلسی 40000 الی 50000
 • روسری های ابریشمی قواره بزرگ 39000 الی 55000

دارای قیمت عمده میباشند.

 

شال نخی ترک

طرح های جدید تولیدی های روسری

 

طرح بندی های جدید همیشه از سوی تولیدی های شال و روسری پرفروش میباشند از بهترین و پرفروش ترین طرح بندی های جدید روسری میتوان به:

 • روسری های استیکر دار طرح دیجیتال
 • روسری تک رنگ طرح برند
 • روسری های منگوله دار
 • روسری های طرح کارتونی
 • روسری های طرح ابرنگی

جزو انواع طرح بندی های روسری های طرح جدید در بازار شال و روسری هستند که کیفیت های مدلی مختلف و متفاوتی را در بازار دارا میباشند معمولا مدل روسری های تولید داخل با کیفیت های پارچه درجه یک و دو در بازار شال و روسری تولید میشوند.

روسری ایرانی

بهترین مدل روسری ها با چه پارچه ای تولید میشوند؟

 

معمولا مدل های طرحی پرفروش روسری ها با پارچه های نخی و مدل پارچه های حریر که در انواع کیفیت های مختلف در بازار شال و روسری وجود دارند تولید میگردند مرغوبیت این پارچه ها معمولا به عواملی از جمله کیفیت،نرمی و لطافت بستگی دارد که در رابطه با مدل پارچه های ایرانی این امر صدق میکند.

روسری قواره بزرگ

 

پرتیراژترین مدل شال و روسری ها در تولید ها

 

مدل شال و روسری هایی در تولیدی های دارای تیراژ بالایی هستند که امکان استفاده در چهار فصل سال را دارا باشند معمولا مدل های طرحی با پارچه های نخی و حریر جزو مدل اصلی ترین مدل هایی میباشند که توسط تولیدی شال و روسری ها با تنوع طرحی بالا تولید میگردند قیمت مقرون به صرفه ای که پارچه های شال و روسری های نخی دارند باعث شده است بسیار خریداران زیادی را داشته باشد به همین علت بیشتر مدل شال و روسری هایی که توسط بنکداری ها و مراکز عمده فروشی شال و روسری عرضه میشود دارای پارچه های نخی و حریر میباشد.

روسری قواره بزرگ

خرید عمده از تولیدی روسری های ایرانی را چگونه انجام دهیم؟

 

یکی از بهترین مجموعه های بدون واسطه برای خرید مستقیم شال و روسری مجموعه گستراسکارف ایران میباشد که به طور مسقیم و بدون واسطه انواع شال و روسری های تولید داخل را با قیمت های مقرون به صرفه و مصوب عرضه میکند طرح بندی های عرضه شده توسط مجموعه گستر اسکارف ایران جزو مدل های جدید و گلچین شده بازار میباشند جهت دیدن مدل ها و مشاوره در امر خرید میتوانید با شمارهای درج شده در سایت تماس حاصل بفرمایید.

 

 

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@