بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری ایرانی / کارگاه تولیدی روسری ایرانی

کارگاه تولیدی روسری ایرانی

مراکز پخش و کارگاهای تولیدی روسری های ایرانی با چه قیمتی مدل روسری های خود را عرضه مینمایند و برای خرید عمده از این مراکز تولیدی باید چگونه اقدام نماییم؟

تولید کنندگان روسری ایرانی چه مدل هایی را تولید میکنند؟

روسری های ایرانی دارای تنوع طرح بسیار بالایی در بازار میباشند در این بین طرح های روسری نخی دارای فروش بسیار بالایی از سایر طرح ها میباشند و اکثر تولید کنندگان روسری سعی در تولید این مدل از روسری ها باتننوع طرح ها بالا و قیمت های مختلف دارند.

معمولا کارگاهای تولید کننده روسری های ایرانی با استفاده از چاپ دیجیتال الگوهای طرحی مختلفی را بر روی انواع مدل روسری ها چاپ میکنند استفاده از طرح های سه بعدی در ترندهای مختلف از ویژگی های این طرح های سه بعدی میباشد.

انواع روسری های پرفروش ایرانی

تقسیم بندهای روسری های ایرانی در بازار بسیار زیاد است اما مدل های زیر دارای تولید بسیار بالا در بازار از سوی تولیدکنندگان روسری میباشند:

  • روسری های مجلسی
  • روسری های نخی
  • روسری های حریر
  • روسری های ابریشم

از طرح هایی هستند که همیشه از تولید بسیار بالایی بهره مند میباشند در مورد تعدادی از موارد خدمت شما توضیحاتی را میدهیم.

طرح های روسری های ایرانی مجلسی چگونه هستند؟

روسری های مجلسی ایرانی اغلب با پارچهای نخی، حریر،و بعضا ابریشم بسیار پرفروش میباشند از مدل های طرح دار روسری های مجلسی نیز میتوان به روسری های دانتل دار و گیپور اشاره نمود. طرح های نخی روسری های مجلسی از پرفروش ترین مدل ها در بین طرح بندی های مجلسی میباشند.

روسری های ایرانی نخی چگونه هستند؟

اما در رابطه با روسری های نخی میتوانیم بگوییم که این طرح از روسری ها دارای بیشترین مقدار تنوع طرح در بازار هستند ترندهای ابرنگی،اسپرت،طرح حیوانات از محبوب ترین طرح های روسری های ایرانی نخی محسوب میشوند.

مراکز پخش و تولید روسری

معمولا مراکز پخش و تولیدی روسری سعی در ایجاد تنوع مدل دارند سعی میکنند مدل هایی را عرضه نمایند که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت مطلوبی را نیز داشته باشند یکی از راهکارهای مراکز پخش و تولید روسری برای ایجاد تنوع طرح بالا با قیمت مناسب تولید روسری های تک رنگ در جین بندهای دو الی سه تایی است که باعث میشود که بیشتر خریداران عمده روسری بتوانند با مبلغ بسیار پایین مدل روسری هایی با مدل های مختف خریداری نمایند.

لیست قیمت روسری ایرانی از تولیدی

معمولا روسری های ایرانی دارای قیمت هایی برحسب کیفیت هستند که به شرح زیر میباشند معمولا تولیدی های روسری ایرانی با هدف فروش بالا و تنوع طرح بالا مدل روسری های خود را تولید میکنند و سعی میکنند قیمت تمام شده مقرون به صرفه ای را در بازار ایجاد نمایند.

  • روسری های نخی قواره بزرگ درجه یک ۲۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
  • روسری های حریر مجلسی ۳۴۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
  • روسری های ابریشمی قواره بزرگ ۳۷۰۰۰ الی ۴۸۰۰۰

دارای قیمت عمده میباشند.

خرید عمده از تولیدی روسری های ایرانی را چگونه انجام دهیم؟

اما برای خرید عمده مدل روسری های ایرانی با قیمت مقرون به صرفه میتوانید با کارشناسان مجموعه گستر اسکارف در ارتباط باشید و از جدید ترین مدل روسری های ایرانی با حداقل قیمت دیدن نمایید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده شال و روسری ایرانی

قیمت عمده انواع شال و روسری های ایرانی در بازار شال و روسری چقدر است …

کانال تلگرام اینستاگرام