بازرگانی تاق گستر
خانه / دسته‌بندی نشده / کانال حراجی شال و روسری بصورت عمده

کانال حراجی شال و روسری بصورت عمده

بهترین کانال تلگرامی اصلی برای خرید عمده انواع شال و روسری بصورت عمده و بدون واسطه کدام کانال میباشد و برای خرید عمده شال و روسری از ان چگونه اقدام نماییم؟

شال و روسری برند

برندهای بسیار متنوع شال و روسری در بازار پوشاک ایران وجود دارند زیبایی و تنوع مدلی انها به گونه ای گسترده و در بازهای قیمتی متفاوت در بازار وجود دارد دارا داشتن طرح های سه بعدی و دیجیتالی که که از وارد جدید بازار شال و روسری محسوب شده است در بازار از انتخاب بسیار بالایی در خرید عمده از سوی مغازه داران همراه است برندهای پرطرفدار شال و روسری از جمله توتو، میس اسمارت، در بسیاری از مدل شال و روسری های خود از طرح های دیجیتالی استفاده کرده اند دلیل جذابیت داشتن این مدل از شال و روسری ها طرح های سه بعدی ان است که جلوه ویژه ای به این مدل از شال و روسری ها بخشیده است و باعث شده است مشتری مجذوب این مدل از شال و روسری ها شود.

شال و روسری حراجی

عمده فروشان شال و روسری در بازار

معمولا اکثر مراکز پخش شال و روسری با قیمت های مختلف و متنوعی انواع مدل روسری و شال های برندهای مختلف بازار را به فروش میرساند یکی از دلایل اصلی که خرید از عمده فروشان و بنکداران شال و روسری را جذاب میکند داشتن تنوع طرحی،از انواع شال و روسری های ایرانی و خارجی از دلایل جذابیت خرید عمده از بنکداران و عمده فروشان شال و روسری میباشد.

تولیدی های شال و روسری

تولیدی روسری های ایرانی معمولا برای حفظ سود خود اکثرا سعی میکنند با عمده فروشان و بنکداران شال و روسری همکاری نمایند معمولا مدل های عرضه شده توسط فروشندگان عمده شال و روسری جزو طرح های پرفروش اغلب تولیدی ها میباشد.

برندهای تولید کننده شال و روسری

برندهای زیادی در بازار شال و روسری تهران فعالیت دارند ولی از مطرح ترین انها میتوان به:

  • روسری های برند سیمارو
  • روسری های برند گستراسکارف
  • روسری های برند ماچو
  • روسری های برند میس اسمارت
  • روسری های برند لورنزو

اشاره نمود برندهای فوق را میتوان از برندهای تولید کننده شال و روسری در بازار دانست که همیشه در بازار شال و روسری با یکدیگر رقابت نزدیکی دارند کیفیت و مدل های الگویی جذاب از ویژگی های شال و روسری های تولید شده توسط این برندها میباشد.

شال و روسری حراجی ارزان قیمت

مدل شال و روسری های قیمت ارزان همیشه در خرید عمده برای مغازه داران از جذابیت بسیار بالا برخوردار بوده اند مدل روسری های قواره بلند همیشه از دغذغه های اصلی بسیاری از فروشندگان هنگام خرید عمده بوده است و همچنین شال های قواره سه متری نیز در بازار همیشه از قیمت بالایی برخوردار هستند معمولا اگر بخواهیم این مدل از شال و روسری ها را با قیمت مناسب خریداری نماییم طرح های وارداتی انها یعنی چینی در دسترس هستند. که اکثر عمده فروشان شال و روسری معمولا طرح های شال و روسری های چینی را در کنار مدل های داخلی دارند و معمولا شال و روسری حراجی جزو مدل های چینی و پاکستانی معمولا میباشند.

کانال تلگرامی برای خرید شال و روسری

یکی از کانال های تلگرامی برتر در حوزه تولید و پخش شال و روسری ایرانی، چینی، و….  گستراسکارف میباشد مجموعه گستر اسکارف انواع شال و روسری های مارک ایرانی و چینی را با قیمت بسیار نازل تر از بازار تهران عرضه و پخش میکند برای خرید عمده و دیدن مدل ها میتوانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال ارزان

تولید کننده شال و روسری ارزان

تولیدی های شال و روسری زیادی در بازار پوشاک ایران فعالیت دارند ولی بسیاری از …

کانال تلگرام اینستاگرام