بازرگانی تاق گستر
خانه / دسته‌بندی نشده / کانال شال و روسری عمده

کانال شال و روسری عمده

برای خرید از کانال تلگرامی تولیدی های شال و روسری چگونه اقدام نماییم؟ بهترین کانال تلگرامی برای خرید عمده روسری نخی قواره بزرگ کدام کانال است؟

خرید عمده شال و روسری

قیمت خرید عمده شال و روسری برای خریدارن بسیار مهم است بسیار از گالری داران و خریداران عمده شال و روسری به دنبال خرید روسری و شال هایی هستند که علاوه بر قیمت مناسب طرح و مدل های جذابی را نیز دارا باشند در این بین طرح های  شال و روسری ایرانی همیشه با مدل روسری های خارجی به خصوص ترک و چینی رقابت نزدیکی را دارند اکثر مراکز پخش شال و روسری سعی میکنند مدل شال و روسری هایی را عرضه کنند که از موارد پرفروش شال و روسری های ایرانی و ترک و بعضا چینی باشند و قیمت خرید عمده ارزانی را نیز داشته باشند.

کانال شال و روسری

شال نخی عمده

جدیدترین شال و روسری های طرح جدید

اما جدیدترین شال و روسری های ترندهای اسپرت معمولا دارای الگوهای مدلی جذاب ابرنگی و کارتونی هستند قوارهای این روسری های اکثرا ۱۴۰ سانتی متر و قواره شال ها معمولا ۲٫۷۵ الی ۳ متر میباشد استفاده کردن از چاپ های لیزری و سه بعدی بر روی انواع شال و روسری ها جدید باعث جذاب تر شده در رابطه با طرح های شال و روسری های ایرانی میتوان گفت که اکثر طرح های تولیدی روسری و شال عامه پسند میباشند یعنی مدل شال و روسری های تولید شده طرح هایی را دارا میباشند که مورد پسند همه سنین است.

روسری نخی قواره بزرگ

تولیدی شال و روسری ایرانی

اما تولیدی های شال و روسری سعی در تولید مدل شال و روسری هایی دارند که از نظر قیمتی برای خریداران عمده شال و روسری جذاب باشند پس معمولا طرح و مدل را به کیفیت پارچه روسری مقدم میدارند و سعی در تولید مدل شال و روسری هایی دارند که از نظر طرح و مدل جذابیت بسیاری را داشته بشند

اکثر این تولیدی های شال و روسری مدل های تولید شده خود را در جین بندهای دو الی سه تایی روانه بازار میکنند که این کار بسیار برای خریداران عمده شال و روسری اقتصادی است زیرا انها با مقدار کمی از مبلغ خرید میتوانند طرح های زیادی را انتخاب نمایند.

لیست قیمت عمده کانال های تلگرامی شال و روسری

اما معمولا قیمت عمده کانال های تلگرامی مراکز پخش عمده شال و روسری بسیار رقابتی میباشد به علت رقابت بالای قیمتی که داراهستند شاهد تنوع بالای قیمتی در اکثر کانال های تلگرامی شال و روسری میباشیم. معمولا بازه قیمتی مدل شال و روسری کانال های تلگرامی به شرح زیر است:

  • شال های عمده برندهای ایرانی، ترک، چینی ۱۳۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
  • روسری های عمده برندهای ایرانی، ترک، چینی ۲۳۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰

کانال تلگرامی تولیدی شال و روسری

اما بهترین کانال تلگرامی تولیدی شال و روسری بدون واسطه کدام کانال است؟

کانال شال و روسری عمده گستر اسکارف یکی از کانال های برتر شال و روسری در بازار ایران میباشد که معمولا علاوه بر عرضه شال و روسری های برند خود عرضه برندهای پرفروش بازار نیز انجام میدهد برای خرید و دیدن مدل های کانال تلگرامی گستر اسکارف میتوانید در کانال مجموعه عضو شوید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری بافت

فروش عمده انواع روسری بافت

مدل روسری های بافت از سوی تولیدکنندگان شال و روسری با کیفیت و قیمت های …

کانال تلگرام اینستاگرام