بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری ارزان / فروش عمده شال و روسری مخصوص ارزان سرا ها
فروش عمده شال و روسری

فروش عمده شال و روسری مخصوص ارزان سرا ها

انواع شال و روسری های ارزان در بازار شال و روسری شامل طرح های چینی و پاکستانی میباشند در ادامه لیست قیمت و مدل های باکیفیت شال و روسری ها ارزان را نیز شرح خواهیم داد.

انواع شال و روسری ارزان

تنوع مدلی از ویژگی های اصلی در خرید شال و روسری از سوی مغازه داران محسوب میشود اغلب مغازه داران در خرید شال و روسری همیشه به دنبال مدل هایی میباشند که از لحاظ قیمت بسیار مناسب باشند در مدل های ارزان باید به این نکته توجه  داشت که زیبایی نباید نسبت به جنس مورد الویت قرار گیرد بسیاری در خرید شال و روسری به دنبال مدل میباشند که این امر اشتباهی است و باید به جنس پارچه روسری نیز توجه داشت. لطافت پارچه از عوامل مشهود در انتخاب شال یا روسری از سوی مشتری میباشد.

شال و روسری های ارزان شامل چه مدل هایی هستند؟

معمولا مدل شال و روسری های ارزان در بازار شال و روسری اکثر جزو شال و روسری ها وارداتی در بازار شال و روسری هستند که شال و روسری های چینی و پاکستانی جزو این مدل ها میباشند که در بازار شال و روسری با قیمت های عمده مختلفی عرضه میشوند.

شال ارزان قیمت

شال و روسری های ارزان قیمت ایرانی

مدل شال و روسری های ارزان قیمت ایرانی نیز در بازار شال و روسری بسیار پرفروش هستند این طرح از شال و روسری ها معمولا دارای طرح بندی های ساده و در بعضی از موارد دیجیتالی میباشند مدل های نخی و حریر شال و روسری های ایرانی ارزان قیمت جزو پرفروش ترین مدل ها میباشند شال های قواره ۱۸۰ در ۷۰ و روسری های قواره ۱۱۰ جزو پرفروش ترین شال و روسری های ارزان قیمت ایرانی در بازار شال و روسری میباشند.

تفاوت شال و روسری های ارزان قیمت ایرانی و خارجی در چیست؟

شال و روسری های ایرانی ارزان قیمت دارای بیشترین کیفیت در پارچه و طرح مدل میباشند اما در شال و روسری های پاکستانی فقط سعی شده است به طرح و مدل توجه شود بنابراین کیفیت پارچه این شال و روسری ها در کمترین میزان خود میباشد.

روسری ایرانی

شال و روسری برند

تنوع برند ها در بازار شال و روسری باعث شده است که انتخاب های متنوعی را مغازه داران داشته باشند برندهای با کیفیت بازار از جمله ماچو،میس اسمارت،توتو،را میتوان از نمونه مدل های پرفروش بازار دانست که دارای کیفیت بسیار مناسب و خوبی نیز میباشند البته قیمت بالای این مدل ها میتواند بسیاری از خانوم ها را از خرید منصرف کند ولی جنس و طرح های به کار برده شده توسط این برندها از ارکان بسیار مهم در خرید این مدل از شال و روسری ها میباشد طراحی دقیق مدل و همچنین کیفیت بسیار بالای پارچه از نکات مثبت مدل شال و روسری های برند میباشد البته نمیتوان از قیمت بسیار بالای انها صرفه نظر کرد!

 

شال ماچو

فروش شال و روسری ارزان

اما کمی میخواهیم راجب شال و روسری های ارزان قیمت صحبت کنیم که همه مغازه داران همیشه به دنبال این مدل ها میباشند مدل شال های قواره بلند و همچنین روسری های قواره۱۴۰ ارزان قیمت همیشه از مدل هایی میباشند که مغازه دارن همیشه به دنبال ان هستند گسترا اسکارف به شما برندهای ارزان قیمت شال و روسری را با حداقل قیمت به شما معرفی میکند برندهای که ارزان سرای های بزرگ همیشه از انها استفاده میکنند و مشتری های خود را همیشه راضی میگردانند برای خرید و دیدن مدل ها در کانال تلگرامی بازرگانی تاق گستر عضو شوید.

روسری ارزان قیمت

لیست قیمت شال و روسری ارزان قیمت

قیمت انواع شال و روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری به شرح زیراست:

  • شال و روسری های ارزان ایرانی ۲۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰
  • شال و روسری های ارزان قیمت چینی و پاکستانی ۱۵۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری ارزان حراجی

فروش عمده روسری ارزان حراجی برند

برندهای ایرانی روسری ر بازار شال و روسری بسیار زیادهستند و بعضی از این برندها …

کانال تلگرام اینستاگرام