بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / تولیدی روسری نخی قواره بزرگ به قیمت عمده

تولیدی روسری نخی قواره بزرگ به قیمت عمده

تولیدی های ارزان قیمت روسری های نخی قواره بزرگ ارزان در کجاست؟ و لیست قیمت های این تولیدی ها را چگونه دریافت نماییم با ما همراه باشید؟

ترندهای پرفروش روسری های قواره بزرگ

ترندهای مدل روسری های قواره بزرگ پرفروش به شرح زیر میباشند:

 • ترندهای طرح حیوانات
 • ترند های طرح سنتی
 • ترندهای ساده مشکی مجلسی دور دست دوز
 • ترندهای دجیتالی طرح ابرنگی قواره بزرگ

از ترندهای جدید و همیشه پرفروش بوده اند که اکثرا تولیدی های روسری از این طرح ها همیشه در لیست تولید خود دارند و با همکاری مراکز پخش روسری و شال این طرح ها را روانه بازار میکنند در ادامه قیمت این روسری ها را نیز بررسی منماییم.

روسری نخی

کدام ترندهای طرح های روسری نخی پرفروش هستند؟

اما این سوال بسیاری ازگالری داران شال و روسری میتواند باشد در پاسخ به این سوال باید بگوییم که طرح های اسپرت نخی و ترندهای حیوانات و پلنگی و طرح ساده مشکی همیشه از مدل هایی بوده اند که هرساله الگوهای طرحی بسیار زیبایی را دارا هستند و از فروش بالایی بهره مند اند.

روسری نخی قواره بزرگ

روسری نخی

روسری نخی قواره بزرگ جدید

طرح های روسری نخی قواره بزرگ نخی تنوع مدلی بسیار بالایی را دارند شاید بتوان بیشترین تنوع مدلی در حوزه شال و روسری را در روسری های نخی قواره بزرگ دانست از پرتقاضاترین و پرفروش ترین مدل های روسری در گالری ها مدل های قواره بزرگ نخی میباشند بطور کلی روسری های نخی قواره بزرگ در مدل های اسپرت و مجلسی دارای کیفیت های متنوعی میباشند و همین امر باعث شده قیمت های متنوعی را از مدل روسری های نخی قواره بزرگ در بازار ببنیم برندهای ترک و ایرانی همیشه از رقبای یکدیگر در بازار شال و روسری بوده اند و بیشترین و پرفروش ترین مدل های خود را روسری نخی قواره بزرگ معرفی میکنند شاید بتوان گفت انتخاب یک روسری ایرانی چهار فصل که بتوان در سایر فصول از ان استفاده کرد روسری های نخی قواره بزرگ هستند.

 انواع روسری نخی برند

برندهای زیاد و با قیمت های بسیار مختلف و متنوع در حوزه شال و روسری در بازار پوشاک ایران وجود دارند مدل روسری های برندهای ایرانی را میتوان در چند مورد از مدل روسری های ترک و چینی برتر دانست:

 1. کیفیت متناسب با قیمت و مدل
 2. اگاهی در رابطه با سلیقه مشتری برای انتخاب بهترین مدل
 3. طرخ های زیبای سنتی و اسلیمی متناسب برای مجالس
 4. تنوع قیمتی بالا

از برندهای معروف روسری ایرانی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • روسری های برند سیمارو
 • روسری های برند توتو
 • روسری های برند رومانو
 • روسری برند میس اسمارت
 • روسری برند اچ پی اس
 • روسری برندلورنزو
 • روسری برند ماچو

برندهای فوق را میتوان از موفق ترین برندهای روسری ایران دانست این برندها همه تولید کننده میباشد و مدل های خود را با تولید خود روانه بازار کرده اند.و همواره با طرح های روسری نخی ترک قابل رقابت هستند.

انواع روسری های نخی جدید در بازار

تنوع و تقاضای بالای روسری های نخی در بازار شال و روسری بسیار زیاد است میتوان انواع مدل های جدید و پرفروش بازار را به شرح زیر معرفی نمود:

 • روسری های پلیسه نخی قواره بزرگ
 • روسری های نخی طرح گیپور مجلسی
 • روسری های نخی سه گوش
 • روسری های طرح فندی و گوچی نخی

اگر بخواهیم از طرح های روسری نخی چندتا از مدل های پرفروش را معرفی کنیم میتوان موارد بالا را از پرفروش ترین ها معرفی نمود در رابطه با مدل روسری های پلیسه میتوان گفت که به تازگی در بازار از تقضای بالایی بهره مند شده اند و طرح های پرفروشی را برندهای ایرانی روانه بازار نموده اند طرح های فندی و گوچی نیز از دیگر مدل های پرفروش محسوب میشوند و طرفدارن مخصوص به خود را دارند تولیدی های روسری های سعی میکنند که بیشتر از طرح های گوچی و فندی در مدل کارهای خود استفاده نمایند.

روسری نخی قواره بزرگ
روسری نخی قواره بزرگ

تولیدی روسری نخی قواره بزرگ

قیمت خرید روسری نخی به نرخ عمده به شرح زیر میباشد لازم به ذکر است برای دریافت لیست قیمت به روز در کانال تلگرامی مجموعه گستر اسکارف عضویت پیدا نمایید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی تک رنگ

پخش و عرضه عمده روسری نخی تک رنگ مناسب ارزان سراها

پخش روسری های نخی تک رنگ در بازار شال و روسری با چه قیمتی انجام …

کانال تلگرام اینستاگرام