بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / تولیدی روسری نخی قواره بزرگ عمده با قیمت ارزان

تولیدی روسری نخی قواره بزرگ عمده با قیمت ارزان

قیمت خرید انواع روسری های نخی قواره بزرگ جدید در طرح های مجلسی و ساده چقدر است و برای خرید عمده این روسری ها از تولیدی با چه شمارهایی در تماس باشیم؟

روسری قواره بزرگ ارزان

تنوعی مدلی و برندی در بازار شال و روسری باعث شده است قیمت های مختلف و متنوعی از مدل روسری ها در بازار وجود داشته باشد معمولا برندهای ارزان بازار از انتخاب بالایی نسبت به برندهای دیگر بازار بهره مند هستند روسری های قواره بزرگ به خصوص نخی همیشه از مدل روسری هایی میباشند که در اکثر گالری های شال و روسری وجود دارد روسری های قواره بزرگ با طرح سه بعدی و همچنین دست دوز نیز از اکثرا دارای طرح های مجلسی میباشند اندازه روسری های قواره بزرگ معمول بین ۱۴۰ الی ۱۵۰ هستند از مدل روسری های قواره ۱۵۰ میتوان به روسری شال ها اشاره کرد این مدل از روسری ها به علت قوارهای بلند به این نام مشهور شده اند.در رابطه با روسری های قواره ۱۴۰ هم میتوان گفت روسری این مدل از روسری ها عمدتا بانام قواره بازاری و بلند مشهور میباشند قوارهای بازاری معمولا دارای اندازه کمتر از ۱۴۰ میباشند از برندهای ارزان عرضه کننده روسری های ارزان قواره بزرگ میتوان به لمیز،سینم اشاره نمود.

روسری های نخی قواره بزرگ جدید

در طرح های روسری های قواره بزرگ جدید به خصوص در مدل های اسپرت شاهد طرح های الگویی جالب شیکی هستیم مدل روسری های طرح:

 • آبرنگی
 • فضایی
 • پلنگی
 • کارتونی
 • سنتی
 • توپی

از محبوب ترین طرح های مدل های نخی محسوب میشوند که اکثر تولیدی روسری های نخی سعی در استفاده از این الگوهای طرحی برای عرضه مدل های جدید دارند اکثر مدل های گفته شده دارای رنگ بندی های متنوع از ۲ الی ۶ رنگ میباشند اما در بضی از مدل های انها نیز در بازار طرح های تک رنگ را نیز مشاهده میکنیم که معمولا باعث شده است که قدرت انتخاب خریداران عمده روسری های نخی زیاد شود و بتوانند با بودجه کم مدل روسری های زیادی را خریداری نمایند.

اما پرفروش ترین طرح روسری های نخی قواره بزرگ جدید کدام طرح ها میباشد؟

از بین طرح های گفته شده یکی از قدیمی ترین مدل الگوهای طرحی بازار روسری های قواره بزرگ طرح های قواره ۱۴۰ سنتی میباشد که بسیار جلوه زیبا و خاصی را دارند و هم میتوانند برای مجالس و هم برای استفاده بیرون مورد استفاده قرار بگیرند.

روسری نخی جدید

روسری نخی قواره 140

مدل های روسری نخی قواره بزرگ ساده

انواع روسری های ساده نخی نیز در بازار همواره در چهار فصل سال از تقاضای بسیار خوبی بهره مند هستند اکثر مراکز پخش روسری در قواره ۱۲۰ الی ۱۴۰ روسری های قواره بزرگ ساده را در بازار عرضه میکنند از محبوب ترین روسری های ساده قواره بزرگ مدل های زیر میباشند:

 • روسری های نخی ساده قواره بزرگ دندان موشی
 • روسری های نخی ساده قواره دار ریشه پرزی
 • روسری های نخی قواره بزرگ ریشه فیتله

سه مورد از روسری های بسیار پرفروش نخی ساده در بازار محسوب میشوند که همیشه از فروش و تقاضای بالای در چهار فصل سال بهره مند میباشند. این موارد اکثرا در بازار شال و روسری در رنگ بندی های ۶ الی ۱۲ تایی با قیمت های مختلفی عرضه میشوند که از گران قیمت ترین روسری های نخی ساده میتوان به طرح های سوپر نخ اشاره نمود که دارای الیاف بسیار لطیف و نازکی میباشند و مناسب فصول گرم هستند.

روسری نخی ساده

انواع روسری نخی تک رنگ

طرح های جدید روسری نخی دیجیتالی در مدل های تک رنگ در بازار دارای قیمت های متنوع و مختلفی میباشد کیفیت و تنوع طرح بالا از ویژگی های اصلی این طرح از روسری ها میباشد روسری های دور دست دوز نخی در طرح های اسپرت دیجتالی از مواردی هستند که فروش انها از دیگر موارد بالاتر است. رنگ مشکی یکی از رنگ های بسیار پرفروش مدل روسری های نخی تک رنگ میباشد که در انواع طرح های مجلسی روسری های نخی بسیار دیده میشود دلیل پرفروش بودن رنگ های مشکی در روسری های نخی امکان ست شدن این رنگ با انواع لباس های مجلسی خانوم ها میباشد به همین دلیل در اکثر طرح های مجلسی روسری های نخی پرفروش هستند.

روسری قواره بزرگ

عمده فروشی شال و روسری ارزان

عمده فروشی های روسری بازار تهران معمولا با قیمت های مختلفی برندهای مختلف روسری را عرضه مینمایند قیمت های انها معمولا به شرح زیر است:

 • روسری های نخی قواره ۱۴۰ برند ایرانی شروع قیمت از ۱۶۵۰۰ الی ۳۸۰۰۰
 • روسری های قواره دار چینی شروع قیمت از ۱۴۰۰۰ الی ۲۴۰۰۰
 • روسری های پاکستانی قواره بزرگ شروع قیمت از ۱۳۰۰۰ الی ۲۱۰۰۰

روسری قواره 140 نخی

انواع روسری های نخی قواره ۱۴۰ خارجی

در کنار روسری های قواره بزرگ ایرانی طرح های جدید روسری های قواره بزرگ خارجی از جمله روسری های ترک و چینی و پاکستانی در بازار از فروش خوبی برخودار هستند طرح های روسری ترک نخی اکثرا در قواره های ۱۱۰ الی ۱۴۰ در بازار یافت میشوند کیفیت دوخت و الیاف از اصلی ترین نقاط قوت روسری های قواره ۱۴۰ ترک محسوب میشوند.

اما در کنار روسری های ترک با کیفیت و گران قیمت طرح های خارجی ارزانی همچون چینی و پاکستانی نیز در بازار وجود دارد که قیمت ارزان و تنوع طرح بالا باعث شده است که فروش انها بسیار خوب باشد اکثر طرح های چینی در بازار بصورت تک سلفون و اکثرا در طرح و مدل های تک رنگ به صورت عمده به فروش میرسند و مدل های پاکستانی نیز اکثرا در قوارهای بازاری(کمتر از ۱۴۰) در بازار بصورت پک های ۵۰ الی ۱۰۰ تایی به فروش میرسند. که نباید انتظار کیفیت بسیار بالا پارچه را از طرح های پاکستانی داشت.

روسری نخی حراجی

قیمت خرید روسری نخی قواره بزرگ عمده

همان طور که در ابتدا گفته شد تنوع برندی بازار شال و روسری ایران بسیار زیاد است بازرگانی تاق گستر با ارایه مدل روسری های همه برندها توانسته است تنوع قیمتی مناسبی را برای خرید ارزان سراها و گالری داران شال و روسری ایجاد کند برای دریافت لیست قیمت موارد و دیدن انواع مدل شال و روسری های زیر قیمت بازار میتوانید در کانال و پیج شال و روسری گستر اسکارف عضو شوید و از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی ساده

خرید عمده روسری نخی ساده

مدل روسری های ساده نخی همیشه در بازار شال و روسری دارای فروش بالایی بوده …

کانال تلگرام اینستاگرام