بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری ارزان / تولیدی شال و روسری در کرج با قیمت ارزان
تولیدی شال و روسری درکرج

تولیدی شال و روسری در کرج با قیمت ارزان

تولیدی شال و روسری در کرج زیر قیمت بازار تهران در کجاست و برای خرید عمده و دیدن مدل های ان باید چگونه اقدام نماییم و با چه شمارهایی در تماس باشیم؟

تولیدی شال و روسری در کرج

شال و روسری های مخصوص و ارزان سرا ها از مدل هایی میباشند که بسیار طرفدار دارند بسیاری از مغازه داران و عمده فروشان به دنبال مدل شال و رورسری های ارزان قیمت و مخصوص ارزان سرا ها میباشند دلیل انتخاب این مدل ها از سوی فروشندگان قیمت مناسب است البته تنوع مدل هم اگر در این مدل از شال و روسری ها باشد میتواند باعث فروش هرچه بیشتر این مدل ها شود مدل روسری های قواره بلند و همچنین مدل شال های قواره بلند از مواردی هستند که انتخاب انها برای خرید و در خواست انها بسیار زیاد است کیفیت پارچه و الیاف نیز از مواردی میباشند که باید در حد و اندازه قیمت باشد نه کمتر از ان!

 

شال و روسری حراجی عمده در تهران

در بازار شال و روسری تهرن میتوان مدل روسری هایی با تنوع قیمتی بالا را پیدا نمود مدل شال و روسری های حراجی که کیفیت و تنوع طرح بالایی را نیز برخوردارند اکثرا این طرح از روسری و شال ها معمولا چینی و پاکستانی هستند و در بازهای قیمتی مختلف در بازار شال و روسری تهران عرضه میشوند این طرح از شال و روسری ها بیشتر مناسب ارزان سراها هستند.

روسری ارزان حراجی

روسری حراجی

روسری ارزان حراجی

شال و روسری های برند

مدل شال و روسری های برند همیشه پر مخاطب بوده اند و داشتن تنوع مدلی در کنار زیبایی در طرح باعث شده است که از فروش بسیار بالا بهره مند شوند برندهای اچ پی اس،توتو و.. از جمله برندهای پرفروش محسوب میشوند که دارای تنوع طرح عالی ای میباشند و مخاطبان بسیار زیادی را نیز دارا است در طرح های دیجیتالی شاهد تنوع و دقت بسیار بالا در این مدل ها هستیم ولی این مدل ها برای ارزانسراها و فروشندگان معمولی توصیه نمیگردد زیرا دارای قیمت بسیار بالا میباشند.

شال و روسری ارزان

مدل شال و روسری ارزان همیشه پرطرفدار هستند حتی برای مغازه داران لوکس فروش!! زیرا همیشه قیمت مهم ترین رکن برای وسوسه کردن مشتری برای خرید میباشد و مدل روسری های ارزان با داشتن این شاخصه به خوبی میتواند مشتری را متقاعد به خرید کند برای خرید و دیدن مدل شال و روسری های ارزان قیمت و مخصوص ارزان سرا ها با شمارهای زیر در تماس باشید یا در کانال تلگرامی بازرگانی تاق گستر عضو شوید و از مشورت کارشناسان ما بهره ببرید.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری ارزان حراجی

خرید عمده روسری ارزان حراجی از تولیدی

روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری دارای قیمت های مختلفی میباشند این …

کانال تلگرام اینستاگرام