بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری نخی / خرید عمده روسری نخی قواره بلند جدید

خرید عمده روسری نخی قواره بلند جدید

روسری نخی قواره بلند ارزان را با قیمت مناسب چگونه تهیه نماییم؟ پرفروش ترین روسری های قواره بلند کدام اند؟ عرضه روسری نخی قواره بلند جدید با قیمت رقابتی؟ جدیدترین مدل روسری های نخی بزرگ را از کجا با قیمت مناسب تهیه نماییم؟ بهترین مدل های روسری نخی قواره دار کدام اند؟ لیست قیمت روسری نخی قواره بلند زیر قیمت بازار تهران؟

انواع روسری نخی بلند

میتوان روسری های قواره بلند را از مدل هایی دانست که تنوع طرح و نقش در انها بسیار زیاد است بیشتر مغازه داران و ارزان سراها به دنبال مدل های قیمت پایین قواره بلند میباشند طرح های ساده از موارد پرفروش روسری های قواره بلند هستند و از رنگ های پرانتخاب روسری نخی ساده میتوان به مشکی و طوسی اشاره نمود که دارای محبوبیت بسیار در بین سایر رنگ ها میباشند. روسری نخی داندان موشی از دسته دیگر مدل های قواره بلند هستند که میتوان انها را هم جزو برترین موارد دانست و از تقاضای عالی ای بهره مند هستند. رنگ بندی زیبای از ویژگی های مهم روسری های قواره بلند دندان موشی میباشد.

روسری نخی قواره بلند

روسری قواره بزرگ جدید

یک روسری قواره بلند باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • کیفیت نخ مناسب برای استفاد در فصول گرم سال
  • قواره استاندارد(معمولا بین ۱۲۰ الی ۱۴۰)
  • استفاده نشدن از رنگ های مصنوعی برای رنگ داد به روسری

در رابطه کیفیت نخ میتوان این توضیح را داشت که بعضی از موارد با کیفیت روسری های نخی قواره بلند دارای قیمت بالا میباشد دلیل قیمت بیش از اندازه این مدل ها استفاده از الیاف پنبه ای و استفاده کردن از نخ مرغوب است. همچنین میتوان به این نکته اذعان داشت که اندازهای روسری های قواره بزرگ جدید معمولا بین ۱۲۰ الی ۱۴۰ است که در بعضی از موارد به تازگی از قوارهای ۱۵۰ استفاده شده است استاندارد قوارهای روسری معمولا ۱۴۰ میباشد و قواره ۱۵۰ معمولا دارای سایز نرمالی نیستند. رنگ بعضی از مدل روسری های ارزان قواره بزرگ معمولا مصنوعی میباشد که بعد از شستن ممگن است دیگر ظاهر اولیه خود را از دست بدهند در مدل های قیمت بالا روسری های قواره بلند شاهد استفاده کردن از رنگ های طبیعی در انها هستیم که کیفیت را به مشتری القا میکند.
روسری قواره بزرگ
قیمت روسری نخی قواره بلند

قیمت های روسری های نخی قواره بزرگ جدید بسیار متنوع میباشدکیفیت در مدل های روسری های نخی قواره دار حرف اول را میزند لیست قیمت بعضی از موارد به شرح زیر است:

  • روسری نخی قواره بلند پنبه ای درجه یک ۱۵۰۰۰ الی ۱۹۰۰۰
  • روسری نخی قواره بزرگ ۱۴۰ سوپر نخ ۲۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری قواره 140 نخی

پخش روسری قواره ۱۴۰ نخی جدید با قیمت ارزان

روسری های قواره ۱۴۰ نخی طرح دیجیتال در بازار شال و روسری جزو پرفروش ترین …

کانال تلگرام اینستاگرام