خرید عمده روسری نخی قواره بلند جدید

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع روسری نخی بلندروسری قواره بزرگ باکیفیت دارای چه ویژگی هایی هستند؟پخش عمده انواع روسری نخی جدیدقیمت روسری نخی قواره بلند
روسری نخی قواره بلند

انواع روسری های پرفروش نخی بازار شال و روسری کدام طرح و مدل ها میباشند و لیست قیمت عمده انها در بازار شال و روسری بدون واسطه چگونه است؟

انواع روسری نخی بلند

 

میتوان روسری های قواره بلند را از مدل هایی دانست که تنوع طرح و نقش در انها بسیار زیاد است بیشتر مغازه داران و ارزان سراها به دنبال مدل های قیمت پایین قواره بلند میباشند طرح های ساده از موارد پرفروش روسری های قواره بلند هستند و از رنگ های پرانتخاب روسری نخی ساده میتوان به مشکی و طوسی اشاره نمود که دارای محبوبیت بسیار در بین سایر رنگ ها میباشند. روسری نخی داندان موشی از دسته دیگر مدل های قواره بلند هستند که میتوان انها را هم جزو برترین موارد دانست و از تقاضای عالی ای بهره مند هستند. رنگ بندی زیبای از ویژگی های مهم روسری های قواره بلند دندان موشی میباشد بعد از مدل روسری های ساده طرح های روسری های دیجیتالی از فروش بالایی بهره مند میباشند به طور کلی مدل روسری های قواره بزرگ جزو مدل های پرفروش بازار شال و روسری میباشند:

 • روسری های نخی طرح دیجیتال
 • روسری های نخی ساده
 • روسری های بافت
 • روسری های مجلسی
 • روسری های چهار فصل

 

روسری نخی قواره بلند

روسری قواره بزرگ باکیفیت دارای چه ویژگی هایی هستند؟

 

یک روسری قواره بلند باکیفیت  باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • کیفیت نخ مناسب برای استفاد در فصول گرم سال
 • قواره استاندارد(معمولا بین ۱۲۰ الی ۱۴۰)
 • استفاده نشدن از رنگ های مصنوعی برای رنگ داد به روسری

در رابطه کیفیت نخ میتوان این توضیح را داشت که بعضی از موارد با کیفیت روسری های نخی قواره بلند دارای قیمت بالا میباشد دلیل قیمت بیش از اندازه این مدل ها استفاده از الیاف پنبه ای و استفاده کردن از نخ مرغوب است. همچنین میتوان به این نکته اذعان داشت که اندازهای روسری های قواره بزرگ جدید معمولا بین ۱۲۰ الی ۱۴۰ است که در بعضی از موارد به تازگی از قوارهای ۱۵۰ استفاده شده است استاندارد قوارهای روسری معمولا ۱۴۰ میباشد و قواره ۱۵۰ معمولا دارای سایز نرمالی نیستند. رنگ بعضی از مدل روسری های ارزان قواره بزرگ معمولا مصنوعی میباشد که بعد از شستن ممگن است دیگر ظاهر اولیه خود را از دست بدهند در مدل های قیمت بالا روسری های قواره بلند شاهد استفاده کردن از رنگ های طبیعی در انها هستیم که کیفیت را به مشتری القا میکند.
روسری قواره بزرگ

پخش عمده انواع روسری نخی جدید

 

تولیدی ها و مراکز پخش روسری انواع مدل روسری های نخی را در طرح بندی های مختلف تولید و عرضه میکنند بیشترین میزان تیراژ انواع روسری های نخی را طرح های دیجیتالی و اسپرت دارا هستند که عمدتا در بازار شال و روسری بصورت تک رنگ در جین بندی های دوتایی و سه تایی در بازار شال و روسری عرضه شده اند و به فروش میرسند یکی از بهترین عرضه کنندهای انواع روسری های برند های ایرانی مجموعه شال و روسری گستر اسکارف میباشد که انواع روسری های ایرانی را با قیمت های مناسب عرضه میکند.

روسری ترک برند

قیمت روسری نخی قواره بلند

قیمت های روسری های نخی قواره بزرگ جدید بسیار متنوع میباشدکیفیت در مدل های روسری های نخی قواره دار حرف اول را میزند لیست قیمت بعضی از موارد به شرح زیر است:

 • روسری نخی قواره بلند بزرگ ساده درجه یک ۴۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
 • روسری نخی قواره بزرگ دیجیتالی ۵۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
 • روسری های مجلسی قواره بزرگ ۵۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰
 • روسری های چهار فصل قواره بزرگ نخی ۴۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.