بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری ژاکارد / خرید عمده روسری ژاکارد مشکی

خرید عمده روسری ژاکارد مشکی

روسری ژاکارد مشکی را میتوان از مدل روسری هایی دانست که اکثرا استفاده مجلسی دارند قیمت این مدل از روسری ها در بازار مختلف میباشد روسری های قواره ۱۴۰ ژاکارد از مدل های گران قیمت هستند.

روسری ژاکارد چیست و انواع مدل ان

یکی از مدل روسری هایی که مدل های مجلسی انها بسیار پرفروش است طرح های ژاکارد مجلسی میباشد نمونه مدل های براق مجلسی ژاکارد از پرانتخاب ترین و قدیمی ترین مدل های ژاکارد میباشد انواع مدل پرفروش روسری ژاکارد در بازار به شرح زیر میباشند:

 • روسری ژاکارد مشکی طرح برجسته
 • روسری ژاکارد ابریشمی قواره ۱۴۰
 • روسری ژاکارد نخی دور دست دوز
 • روسری ژاکارد ابریشمی
 • روسری ژاکارد پنبه ای
 • روسری ژاکارد نخی

طرح های بالا از بهترین مدل های ژاکارد در بازار میباشند اگر بخواهیم در مورد پارچه ژاکارد کمی توضیح بدیم میتوان پارچه ژاکارد را اینگونه معرفی نمود که این نوع پاچه از رطیف گسترده از الیاف کتان و ابریشم و نخ ساخته میشود که مدل های ابریشمی و پنبه ای و نخی از پرطرفداترین انها میباشد و از همه مدل های یاد شده گران قیمت تر میباشد این نوع پارچه در ابتدا در فرانسه تولید شده پس میتوان برای ان پیشینه اروپایی در نظر گرفت.

روسری ژاکارد

مدل های جدید روسری ژاکارد

در مدل های قدیمی اصولا فقط روسری های ژاکارد دارای طرح های گلدار بوده اند اما میتوان در مدل های جدید روسری های ژاکارد طرح های سنتی و ترمه را نیز در بازار دید تولیدی ها و برندهای روسری ایرانی معمولا روسری های ژاکارد را با تنوع طرح بالا روانه بازار کرده اند طرح های سنتی ژاکارد اغلب دارای طرح های برجسته هستند بافت و الیاف استاندارد نیز از دیگر ویژگی های طرح های جدید روسری های ژآکارد ایرانی میباشند.

ویژگی های روسری های ژاکارد طرح جدید ترک چیست؟

اما در رابطه با روسری های ژاکارد خارجی و ترک میتوان گفت که اغلب روسری های ژاکارد ترک تنوع الگویی پایینی را دارا هستند اغلب طرح های ژاکارد ترک در بازار اغلب ساده هستند و کمتر مدل های طرح دار مانند روسری های ژاکارد ایرانی در انها دیده میشود. میتوان نقطه قوت روسری های ژاکارد ترک را فقط در یک چیز دید کیفیت پارچه همیشه باعث فروش بیشتر روسری های ژاکارد ترک در بازار شده است.

روسری ژاکارد مشکی

طرح های دیگر روسری ژاکارد

میتوان اکثریت مدل روسری های ژاکارد در بازار را با رنگ مشکی دید ولی اغلب برندهای ایرانی نیز وجود دارند که مدل روسری های ژاکاردی با رنگ بندی های مختلف را نیز روانه بازار کرده اند اغلب طرح ها و الگوها جوان پسند میباشند.

روسری قواره بزرگ جدید

برندهای معروف عرضه کننده روسری ژاکارد

از برندهای معروف ایرانی که همیشه روسری های ژاکارد بسیار با کیفیتی را روانه بازار میکنند میتوان به:

 • روسری های ژاکارد برند لورنزو
 • روسری های ژاکارد برند ماچو
 • روسری های ژاکارد برند توتو
 • روسری های ژاکارد برند سیمارو

روسری ژاکارد مشکی تک رنگ

اکثر کارهای ژاکارد بازار تک رنگ میباشد زیبایی و تنوع طرح انها اغلب ساده میباشد مگر در طرح های برجسته به طور کلی طرح و نقش و نگارهای برجسته بر روی پارچه ژاکارد بسیار زیبا و خوش پسند میباشد مدل روسری های ژاکارد مشکی تک رنگ اکثرا تک سلفون میباشد و در تعداد جین پایین به در بازار وجود دارد اغلب جین بندی روسری های ژاکارد دو الی سه تایی است.

روسری ژاکارد
روسری ژاکارد

قیمت روسری ژاکارد مشکی در بازار

در بازار مدل روسری های ژاکارد مشکی به دو دسته تقسیم میشوند روسری های ژاکارد ایرانی که اکثرا پارچه این طرح این روسری ها یا چینی است یا داخلی مدل روسری های ژاکارد ایرانی با بارچه چینی که از کیفیت پایین تر و قیمت پایین تری بهره مند هستند روسری های ترک ژاکارد هم که از با کیفیت ترین مدل ژاکارد محسوب میشود  لیست قیمت روسری های ژاکارد به شرح زیر است:

 • روسری ژاکارد ایرانی درجه یک ۱۵۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰
 • روسری ژاکارد درجه دو ایرانی ۱۳۰۰۰ الی ۲۲۰۰۰
 • روسری ژاکارد ترک ۲۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰

 

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری ژاکارد

لیست قیمت انواع روسری ژاکارد

قیمت انواع روسری ژاکارد در طرح های ترک و ایرانی در بازار تهران مختلف میباشد …

کانال تلگرام اینستاگرام