بازرگانی تاق گستر
خانه / شال حریر / خرید عمده شال حریر مجلسی طرح مزونی

خرید عمده شال حریر مجلسی طرح مزونی

شال های حریر مجلسی در طرح بندی های گوناگون در بازار عرضه شده اند یکی از بهترین مدل شال های حریر مجلسی طرح بندی های مزونی این مدل از شال ها میباشد که در ادامه انها را بررسی مینماییم.

جدیدترین شال های حریر مجلسی

طرح های شال های حریر مجلسی در بازار جزو پرفروش ترین مدل شال ها برای استفادهای مجلسی محسوب میشو تنوع مدلی نیز در این طرح از شال ها بسیار مناسب است و اکثر تولیدی شال و روسری ها سعی میکنند که با تمایزهای طرحی مختلف این مدل از شال ها را تولید نماید از جدیدترین مدل شال های حریر مجلسی در بازار شال و روسری میتوان به طرح های:

  • شال های حریر کریشه
  • شال های حریر شیشه ای
  • شال های حریر گیپور
  • شال های حریر دانتل دار
  • شال های حریر تک رنگ

را نام برد معمولا تولیدی های شال و روسری متناسب با سلایق مشتریان دست به تولید انواع شال های مجلسی میزنند و مدل شال های حریر نیز در طرح بندی های مجلسی متناسب با سلیقه مشتریان تولید و عرضه میگردد.

تولیدی شال مجلسی

شال های مزونی حریر مجلسی چگونه هستند؟

مدل دیگر از شال های حریر مجلسی مدل طرح های مجلسی طرح مزونی میباشند معمولا مدل شال های مزونی مجلسی خاص ترین مدل شال های مجلسی بازار میباشند و قیمت نسبتا بالایی هم نسبت به مدل های معمولی شال های مجلسی دارد معمولا طرح بندی های شال های مجلسی مزونی حریر جزو پرفروش ترین طرح های شال های مزونی میباشد استفاده از پلیسه های جذاب مانند پلیسه برگی واریب و .. استفاده از دستک و پولک و منگوله در بعضی مدل ها در اکثر شال های مجلسی مزونی حریر توسط تولیدی ها زده میشود.

قیمت انواع شال حریر مزونی مجلسی

معمولا این طرح از شال ها در تعداد بسیار پایین تولید میشود و اغلب مرحله های دوخت و تزیین نیز بصورت دستی انجام میشود در ادامه لیست قیمت بعضی از مدل شال های حریر مزونی مجلسی را خدمت شما شرح خواهیم داد.

  • شال های حریر مجلسی مزونی کریشه ۴۸۰۰۰ الی ۵۸۰۰۰
  • شال های حریر گیپور مجلسی ۵۷۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰
  • شال های حریر مجلسی دانتل دار ۵۳۰۰۰ الی ۵۷۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت میباشند.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شال حریر مجلسی کارشده

طرح های شال های حریر مجلسی کارشده یکی از طرح های پرفروش شال های مجلسی …

کانال تلگرام اینستاگرام