بازرگانی تاق گستر
خانه / شال ترک / خرید عمده شال نخی ترک بصورت مستقیم

خرید عمده شال نخی ترک بصورت مستقیم

خرید عدمده انواع شال های نخی ترک با قیمت های مختلفی در بازار انجام میشود لیست قیمت شال های ترک چگونه است و برای خرید انها چکارکنیم؟

مدل شال های ترک و تفاوت انها

شال و روسری های ترک یکی از مهم ترین صادارت اقلام پوشاک ترکیه محسوب میشوند در ایران نیز مدل شال های نخی ترک بسیار پرطرفدار هستند به جرعت میتوان گفت که کیفیت پارچه شال های ترک به خصوص در مدل های نخی عالی است و در این زمینه مدل شال های ترک بی رقیب هستند در ایران نیز این مدل از شال ها بسیار پرطرفدار میباشند و طرفدارن زیادی دارند اما یک مشکل اساسی وجود دارد!

قیمت بالای شال های نخی ترک از مشکلات مدل شال های تولید ترکیه میباشند!

عامل گفته شده در بالا باعث رقبت کم گالری داران برای خرید عمده شال های ترک میباشد اما بگذاریم کمی در رابطه با رقیب همیشگی شال های ترک سخن بگوییم مدل شال های ایرانی همیشه رقابت دیرینه ای با طرح و مدل های ترک داشته اند میتوان به این نکته اذعان داشت که روسری و شال های ایرانی چیزی از مدل های ترک کم ندارند کیفیت،طرح به روز و مشتری پسند از ویژگی شال های نخی ایرانی در قیاس با مدل های ترک میباشد.

خرید شال نخی ترک با واردات مستقیم و بی واسطه

قیمت شال ترک نخی در بازار شال و روسری ایران معمولا بسته به کیفیت و طرح و نقش ممکنه است کمی با یکدیگر متفاوت باشند رقابت مدل شال های ایرانی و ترک همیشه در بازار شال و روسری ایران وجود داشته و مدل های ترک در بعضی از موارد کیفیت بهتری نسبت به برندهای ایرانی داشته اند

شال نخی ترک
شال نخی ترک
انواع شال نخی ترک

از انواع مدل های پرفروش شال های ترک نخی میتوان به مدل شال های تک سلفون نخی اشاره نمود که بسیار پرفروش میباشند دلیل استقبال از این مدل ها دارا داشتن جینی بندی تعداد کم از ویژگی های شال های نخی ۲۰۱۹ ترک میباشد. انواع شال نخی ترک که در بازار ایران در سال ۲۰۱۹ وارد شده را میتوان به شرح زیر معرفی نمود:

 • شال های نخی ترک پلیسه حاشیه دار
 • شال های ترک نخی سه متری پلیسه
 • شال های حریر مجلسی ترک

بهترین برندهای شال های ترک

اما برندهای محبوب و پرفروش و باکیفیت شال های ترک کدام اند؟

معرفی برندهای شال های ترک همیشه از سوالات اساسی خریداران شال و روسری بوده است برندها ی زیر از پرطرفدارترین برندهای ترک میباشند.

 • برند اس گلد اس
 • برند اکر
 • برند استک

سه تا از برندهای بسیار پرفروش شال های میباشند که در اکثر مراکز پخش شال عمده در بازار شال و روسری ایران وجود دارند.

شال ترک نخی

جدیدترین ترندها و مدل های شال های ترک

اما کدام ترندهای شال های نخی ترک جدیدتر و پرفروش ترند؟

شاید این سوال بسیاری از خریداران عمده شال و روسری باشد که کدام طرح های شال های ترک پرفروش ترند یکی از تمایزاتی که طرح های الگویی شال های ترک دارند داشتن طرح های ساده امیخته با خلاقیت میباشد که باعث شده اکثر طرح های ساده برندهای ترک بسیار پرفروش باشند طرح های توپی ساده و ابرنگی از جمله این ترندها و طرح ها میباشد که همیشه در بازار از استقبال بالایی بهره مند هستند. به طور کلی ترندهای زیر بسیار پرانتخاب هستند.

 • ترندهای طرح حیوانات
 • ترندهای طرح بته جقه
 • ترندهای طرح هندسی

از جمله طرح های پرفروش ترک میباشند.

شال ترک

شال های ترک مجلسی

اکثر طرح های شال های ترک در بازار مدل های اسپرت میباشند و در این بین کمتر از شال های مجلسی طرح و مدلی را میبینیم معمولا شال های ترک مجلسی به علت قیمت بالایی که دارند کمتر در بازار از فروش بالایی بهره مند هستند اما از لحاظ کیفیت دوخت و پارچه طبیعتا از مدل های مشابه ایرانی بسیار برتر میباشند معمولا مدل شال های زیر از طرح های پرفروش شال های ترک مجلسی محسوب میگردند و اغلب در بازار شال و روسری نیز یافت میشوند.

 • شال های ترک نخی دانتل دار
 • شال های ترک قواره سه متری گیپور
 • شال های براق نخی قواره بزرگ

شال مجلسی گیپور

شال مجلسی جدید

خرید عمده شال های ترک

برای خرید شال نخی و اطلاع از قیمت طرح های ترک میتوانید در کانال تلگرام گستر اسکارف عضو شوید و از مدل ها دیدن نمایید.

لیست قیمت انواع شال های نخی ترک

معمولا مدل شال های ترک در مدل های اسپرت و شال های مجلسی دارای قیمت های زیر میباشند لازم به ذکر است لیست قیمت شال های ترک به علت نوسانات بازار ثابت نمیباشند و برای اطلاع دقیق از لیست قیمت میتوانید با کارشناسان فروش گستر اسکارف در ارتباط باشید.

 • شال های نخی ترک دیجیتالی قواره بزرگ ۳۷۰۰۰ الی ۴۳۰۰۰
 • شال های نخی ترک مجلسی در طرح های پرفروش ۴۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال ساده نخی ترک

عرضه عمده شال ساده نخی ترک

تولیدی و عرضه عمده انواع شال های ساده نخی و ترک در بازار با قیمت …

کانال تلگرام اینستاگرام