بازرگانی تاق گستر
خانه / شال نخی / خرید عمده شال نخی خارجی ارزان قیمت

خرید عمده شال نخی خارجی ارزان قیمت

طرح های شال های نخی خارجی ارزان قیمت در بازار شال و روسری ایران بسیار شناخته شده و پرفروش میباشند در ادامه انواع شال خارجی را و قیمت های انها را شرح خواهیم داد.

انواع شال نخی ارزان

میتوان مدل شال های زنانه را با پارچهای نخی را از پرفروش و پرتیراژ ترین مدل شال های زنانه معرفی نمود دلیل پرفروش بودن شال های نخی نسبت به مدل شال های دیگر در بازار شال و روسری چهار فصل بودن طرح های شال های نخی میباشد که جذابیت این طرح از شال ها را نسبت به مدل شال های دیگر بازار شال و روسری برای خرید بهتر کرده است.

اما بسیاری از خریداران عمده شال های زنانه قیمت طرح و مدل ها برایشان بسیار مهم و تاثیر گذار است و معمولا به دنبال مدل شال و روسری های ارزان قیمت نخی هستند شال های ارزان قیمت نخی معمولا به صورت چند مدل در بازار یافت میشوند اول مدل شال های قواره کوچک تولیدی های ایرانی هستند که میتوان انها را با قیمت مناسب خریدارای نمود و بعد از آن مدل شال های زنانه خارجی هستند که در بازار پرفروش اند.

شال های نخی زنانه خارجی ارزان قیمت

قیمت شال های ارزان قیمت خارجی در بازار شال و روسری متناسب با کیفیت طرح و مدل میباشد یکی از ویژگی هایی که در مدل شال های ارزان قیمت نخی وجود دارد این است که اکثر این مدل از شال ها دارای طرح و مدل های بسیار جذاب با کیفیت پایین پارچه هستند و همین علت میباشد که قیمت این شال ها را در بازار ارزان کرده است.

شال های زنانه خارجی از چه کشورهایی وارد ایران میشوند؟

مدل شال های زنانه خارجی معمولا از کشورهای چین و پاکستان وارد بازار شال و روسری ایران میشوند اکثر این مدل از شال ها با مدل های الگویی بسیار جذاب با مدل شال های زنانه تولید ایران رقابت بسیار عالی ای را دارند.

پخش کنندگان شال های نخی ارزان قیمت

معمولا عمده فروشان و مراکز پخش شال و روسری انواع شال های ارزان قیمت را عرضه مینمایند لیست قیمتی عمده فروشان شال و روسری های خارجی به شرح زیر است:

  • شال های ارزان قیمت چینی طرح دار درجه یک ۱۵۰۰۰ الی ۲۶۰۰۰
  • شال های ارزان قیمت چینی ساده ۱۳۰۰۰ الی ۲۳۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت میباشند.

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده شال نخی

انواع شال های نخی در بازار شال و روسری دارای قیمت های مختلفی هستند در …

کانال تلگرام اینستاگرام