خرید عمده شال نخی خارجی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید .....

انواع شال نخی ارزانشال های نخی زنانه خارجی ارزان قیمتپرفروش ترین شال های خارجیشال های خارجی ارزان قیمت در بازار چگونه عرضه میشوند؟پخش کنندگان شال های نخی ارزان قیمت

پرفروش ترین مدل شال های خارجی در بازار جزو کدام مدل از شال ها هستند و در بازار چگونه عرضه میشوند و لیست قیمت عمده انها در بازار شال و روسری چگونه است؟

انواع شال نخی ارزان

 

میتوان مدل شال های زنانه را با پارچهای نخی را از پرفروش و پرتیراژ ترین مدل شال های زنانه معرفی نمود دلیل پرفروش بودن شال های نخی نسبت به مدل شال های دیگر در بازار شال و روسری چهار فصل بودن طرح های شال های نخی میباشد که جذابیت این طرح از شال ها را نسبت به مدل شال های دیگر بازار شال و روسری برای خرید بهتر کرده است.

اما بسیاری از خریداران عمده شال های زنانه قیمت طرح و مدل ها برایشان بسیار مهم و تاثیر گذار است و معمولا به دنبال مدل شال و روسری های ارزان قیمت نخی هستند شال های ارزان قیمت نخی معمولا به صورت چند مدل در بازار یافت میشوند اول مدل شال های قواره کوچک تولیدی های ایرانی هستند که میتوان انها را با قیمت مناسب خریدارای نمود و بعد از آن مدل شال های زنانه خارجی هستند که در بازار پرفروش اند.

شال های نخی زنانه خارجی ارزان قیمت

 

قیمت شال های ارزان قیمت خارجی در بازار شال و روسری متناسب با کیفیت طرح و مدل میباشد یکی از ویژگی هایی که در مدل شال های ارزان قیمت نخی وجود دارد این است که اکثر این مدل از شال ها دارای طرح و مدل های بسیار جذاب با کیفیت پایین پارچه هستند و همین علت میباشد که قیمت این شال ها را در بازار ارزان کرده است.

 

شال های زنانه خارجی از چه کشورهایی وارد ایران میشوند؟

مدل شال های زنانه خارجی معمولا از کشورهای چین و پاکستان وارد بازار شال و روسری ایران میشوند اکثر این مدل از شال ها با مدل های الگویی بسیار جذاب با مدل شال های زنانه تولید ایران رقابت بسیار عالی ای را دارند.

پرفروش ترین شال های خارجی

 

پرفروش ترین مدل شال های خارجی در بازار شال و روسری به ترتیب زیر میباشند:

  • شال های نخی دیجیتالی خارجی
  • شال های حریر دیجیتالی
  • شال های ساده نخی
  • شال های ژاکارد

دارای فروش بالایی در بین انواع شال های خارجی در بازار شال و روسری میباشند.

شال ارزان

شال های خارجی ارزان قیمت در بازار چگونه عرضه میشوند؟

 

مدل شال های خارجی معمولا در جین بندهای دوتایی و سه تایی در مدل های تک رنگ و در بعضی از مراکز عمده فروشی بصورت پک های ۱۰۰ الی ۲۰۰ تایی در بازار شال و روسری به فروش میرسند کیفیت در طرح و مدل و همچنین کیفیت پارچه این شال ها بستگی به قیمت دارند حتی در بعضی از مدل ها دارای طرح های باکیفیت نیز میباشند که با قیمت های بالاتری به فروش میرسند بیشترین میزان فروش انواع شال های خارجی در بازار شال و روسری بصورت جین و پک میباشند.

شال نخی ترک

پخش کنندگان شال های نخی ارزان قیمت

 

معمولا عمده فروشان و مراکز پخش شال و روسری انواع شال های ارزان قیمت را عرضه مینمایند لیست قیمتی عمده فروشان شال و روسری های خارجی به شرح زیر است:

  • شال های ارزان قیمت چینی طرح دار درجه یک۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  • شال های ارزان قیمت چینی ۲۵۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰
  • شال های باکیفیت چینی ۴۵۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت میباشند.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.