خرید عمده روسری قواره بزرگ ۱۴۰ جدید زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مدل های جدید روسری های قواره بزرگ 140 ایرانیبه طور کلی روسری های قواره 140 ایرانی دارای دو جنس پارچه هستند..پرفروش ترین روسری های قواره بزرگکالشکن های طرحی روسری های سادهکالکشن های طرحی روسری های قواره بزرگ مجلسیکالشکن های طرحی روسری های زمستانی و پاییزیکالشکن های طرحی روسری های اسپرت قواره 140کالشکن های طرحی روسری های چهار فصلقیمت  انواع روسری قواره 140
روسری قواره 140 بزرگ

طرح های پرفروش روسری های قواره ۱۴۰ در بازار شال و روسری کدام طرح ها هستند و لیست قیمت عمده این روسری ها در بازار شال و روسری چگونه است؟

مدل های جدید روسری های قواره بزرگ ۱۴۰ ایرانی

 

قیمت مهم ترین رکن در خرید روسری های قواره بزرگ برندهای ایرانی محسوب میشوند اما افزایش نرخ پارچه و دوخت باعث افزایش قیمت روسری های ۱۴۰ تولید داخل شده است و برندهای ایرانی نیز با این مشکل مواجه هستند در طرح های جدید روسری های قواره دار شاهد الگوی شلوغی نیستیم اغلب طرح های بته جقه بر روی روسری ها بسیار خلوت میباشند و همین ارامی در طرح باعث زیبایی و شیک به نظر رسیدن روسری های مدل جدید قواره بزرگ میشوند.

به طور کلی روسری های قواره ۱۴۰ ایرانی دارای دو جنس پارچه هستند..

 1. پارچه ترک
 2. پارچه ایرانی
 3. پارچه اندونزیایی

شاید سوال شما هم این باشد که چرا روسری های ایرانی دارای پارچه های ترک و اندونزیایی هستند دلیل ان فقط قیمت است! در مدل روسری هایی که در بازار از کیفیت پارچه بالایی برخوردارند معمولا از پارچه ترک در انها استفاده شده است لطافت و ظرافت این مدل از روسری ها بسیار مطلوب و خوش پسند بوده و میتواند نظر مشتریان را به خود جلب نماید اکثر روسری های مجلسی بازار نیز دارای این جنس از پارچه هستند اما در رابطه مدل روسری هایی که با پارچه ایرانی تولید میشوند میتوان گفت که دارای کیفیت متوسطی هستند و در رابطه با پارچه اندونزیایی نیز میتوان اذعان داشت که این طرح از پارچها فقط برای کاهش قیمت روسری میباشند اکثر روسری های ایرانی که دارای این طرح از پارچه میباشد طرح زیبا و کیفیت پارچه پایینی دارند ولی قیمت ارزان انها باعث جلب توجه مشتری میشود.

پرفروش ترین روسری های قواره بزرگ

 

در بازار شال و روسری کالشکن های طرجی روسری های قواره بزرگ بسیار متعدد و متنوع میباشد از بهترین کالشکن های طرحی روسری های قواره بزرگ میتوان به:

 • کالشکن های طرحی مجلسی
 • کالشکن های طرحی اسپرت
 • کالشکن های طرحی زمستانه
 • کالشکن های طرحی پاییزی
 • کالشکن های طرحی چهار فصل

جزو پرفروش ترین و پرتقاضاترین کالشکن های طرحی روسری های قواره بزرگ در بازار شال و روسری میباشند و معمولا بیشتر تولیدی های شال و روسری بیشترین میزان تیراژ تولید خود در رابطه با تولید روسری در کالشکن های طرحی نام برده شده بالا انجام میدهند.

روسری قواره بزرگ 140

 

کالشکن های طرحی روسری های ساده

 

بیشتر کالکشن های طرحی روسری های ساده با قوارهای ۱۴۰ یا قوارهای بزرگ تولید شده اند رنگ بندی و تنوع رنگ در این مدل روسری ها بسیار با اهمیت است و بیشتر روسری های ساده قواره بزرگ دارای رنگ بندی بسیار متنوع در بازار شال و روسری میباشند روسری های ساده قواره ۱۴۰ با رنگ بندی های مشکی،طوسی،قهوه ای،سفید جزو پرفروش ترین رنگ بندی های روسری های ساده میباشند.

روسری های ساده

کالکشن های طرحی روسری های قواره بزرگ مجلسی

 

بیشتر این روسری ها تک رنگ هستند و دارای قوارهای بزرگ نیز میباشند از پرفروش ترین انها میتوان به:

 • روسری های ساتن ابریشم مجلسی
 • روسری های ساتن مجلسی
 • روسری های نخی دیجیتالی مجلسی
 • روسری های حریر مجلسی
 • روسری های ژاکارد مجلسی

در بازار شال و روسری اشاره کرد همه این طرح از روسری ها جزو مدل های پرتقضا و پرفروش کالشکن های طرحی روسری های مجلسی در بازار میباشند.

روسری مشکی

کالشکن های طرحی روسری های زمستانی و پاییزی

 

اغب این روسری های جزو طرح های روسری های بافت و کانوایی و موهر میباشند کیفیت این طرح از روسری ها بستگی به کیفیت پارچه و بافت انها دارد این طرح از روسری ها نیز در قوارهای اغلب ۱۴۰ و بزرگ در بازار شال و روسری عرضه شده اند.

روسری بافت

کالشکن های طرحی روسری های اسپرت قواره ۱۴۰

 

این روسری های جزو پرتقاضاترین روسری ها و پرتولیدترین مدل روسری ها در بازار میباشند معمولا اغلب این طرح از روسری های دارای طرح های مختلف هستند و طرح های حک شده بر روی این روسری ها با استفاده از چاپ دیجیتالی و یا بصورت چاپی بر روی این روسری ها حک شده است روسری های اسپرت با طرح های فانتزی جزو پرفروش ترین مدل روسری های اسپرت قواره ۱۴۰ محسوب میشوند.

روسری ترک

کالشکن های طرحی روسری های چهار فصل

 

مدل روسری های چهار فصل یا بهار مدل دیگر از روسری های پرفروش بازار هستند طرح های روسری نخی چهار فصل جزو پرفروش ترین و پرانتخاب ترین مدل ها در این کالشکن های طرحی محسوب میشوند کیفیت پارچه و نرمی و لطافت ان در این روسری ها بسیار مهم است این طرح از روسری های هم در طرحی های ساده و هم در مدل های طرح دار یا دیجیتالی در بازار شال و روسری عرضه شده اند.

روسری نخی قواره بزرگ

قیمت  انواع روسری قواره ۱۴۰

 

لیست قیمت عمده انواع روسری های بزرگ در مراگز پخش روسری و عمده فروشان به شرح زیراست:

 • طرح های روسری های مجلسی ۵۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰
 • طرح های روسری های اسپرت ۴۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰
 • طرح های روسری های زمستانه و پاییزی ۵۰۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰
 • طرح های روسری های چهار فصل ۴۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند برای دریافت لیست قیمت به روز تر انواع روسری ها میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه شال و روسری گستر اسکارف در ارتباط باشید.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@

telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

ایتا: taghegostar_shal@

روبیکا: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.