تولیدی روسری حراجی عمده در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید .....

روسری برند ارزانشال و روسری کیلوییتولیدی روسری حراجی عمدهروسری ارزان حراجیپخش روسری حراجی عمدهروسری حراجی عمده روسری حراجی عمده روسری حراجی عمدهقیمت روسری حراجی در بازار تهرانقیمت روسری های ارزان حراجی
روسری حراجی عمده

تولیدی های روسری زیادی در تهران وجود دارند اما بیشتر گالری داران به دنبال روسری های حراجی هستند میخواهیم در رابطه با تولیدی های روسری حراجی و روسری ها ارزان قیمت را مورد بررسی قرار دهیم.

روسری برند ارزان

حوزه شال و روسری و برندهای ان دارای فعالیت گسترده و همچنین تولیدی های بسیار در کشور میباشند میتوان محل اصلی عرضه عمده شال و روسری در کشور را تهران معرفی نمود تولیدی های اصلی و برندهای اصلی شال و روسری بیشتر در بازار تهران فعالیت دارند از پرمخاطب ترین برندها شال و روسری برندهای ارزان قیمت میباشند چون مناسب خرید بسیاری از ارزان سراها و همچنین مزون و فروشگاهای کوچک شال و روسری هستند میتوان گفت تنوع طرح و مدل برندهای ارزان شال و روسری را نسبت به قیمت خوب ارزیابی کرد و از ویژگی خرید یک روسری ارزان حراجی دانست.


روسری حراجی عمده
روسری حراجی عمده

شال و روسری کیلویی

بسیاری از گالری داران همواره دنبال نمونه کارهای پکیج و کیلویی هستند قیمت انها در بازار تهران همواره متغغیر است کیفیت و تنوع طرح انها نیز بسیار بایکدیگر فرق میکند عمده طرح های روسری های کیلویی معمولا چینی میباشد نمونه کارهای درجه دو الی سه چینی از مواردی هستند که در شال و روسری های کیلویی وجود دارند طرح های عمدتا ساده جز بیشتری از این مدل از روسری ها و شال ها را تشکیل میدهند در رابطه با مدل شال های نیز میتوان گفت که اکثر طرح های شال های چینی دارای قواره یک الی دونیم متری هستند. دسته دیگر از شال و روسری های کیلویی نیز پاکستانی هستند که معمولا کیفیت به مراتب بهتری از نمونهای مشابه چینی دارند.

تولیدی روسری حراجی عمده

تولیدی های روسری های ایرانی معمولا در بازار مدل روسری هایی با طرح و مدل های بسیار جذابی را وارد بازار کرده اند که خرید انها همواره از سوی مشتریان انجام میشود قیمت روسری های ایرانی ارزان قیمت معمولا کمی بالاتر از موارد مشابه چینی و خارجی است روسری های قواره بلند نخی از پرفروش ترین این موارد به حساب می ایند.

شال و روسری حراجی

روسری ارزان حراجیپخش روسری حراجی عمده

روسری های حراجی در بازار شال و روسری را میتوان بر دو نوع پیدا نمود روسری های چینی و ایرانی و همچنین پاکستانی اغلب مراکز پخش شال و روسری در اریه مدل های خود از سه مدل طرح استفاده میکنند از پرتقاضاترین مدل های روسری های حراجی میتوان به:

  • روسری های قواره ۱۴۰ پاکستانی
  • روسری های ساتن قواره ۱۰۰ چینی
  • روسری ها تک رنگ ایرانی اشاره نمود.

طرح های فوق جزو مدل های پرفروش روسری های حراجی در مراکز پخش و عرضه محسوب میشوند.

روسری حراجی عمده
روسری حراجی عمده
روسری حراجی عمده

قیمت روسری حراجی در بازار تهران

برندهای مختلفی در بازار شال و روسری تهران همواره فعالیت دارند اکثر این برندها سال های متمادی است با رقبای خارجی همواره رقابت دارند و طرح ها و الگوهای همواره مشتری پسندی را روانه بازار کرده اند. قیمت مدل های برندهای های ایرانی همواره پایین تر از برندهای خارجی ترک بوده است و کیفیتی در رده برندهای خارجی ترک را دارا هستند.

روسری حراجی عمده

قیمت روسری های ارزان حراجی

قیمت مدل روسری های حراجی عمده در بازار بسیار با یکدیگر متفاوت است میتوان قیمت روسری های حراجی را به شرح زیر معرفی نمود:

  • روسری های قواره ۱۴۰ پاکستانی ۱۲۰۰۰ الی ۱۸۰۰۰
  • روسری های ساتن چینی ۸۵۰۰ الی ۱۴۰۰۰
  • روسری های قواره ۱۴۰ ایرانی درجه دو ۲۳۰۰۰ الی ۲۹۰۰۰

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.