تولیدی شال و روسری ارزان قیمت بصورت عمده از تولیدی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

تولیدی شال و روسری ارزانمرکز پخش شال  و روسری ارزانشال های نخی ارزانبهترین کانال تلگرامی و پیچ اینستاگرامی برای خرید شال و روسری.روسری های ارزان قیمت چگونه هستند؟تولیدی شال و روسری بصورت عمدهلیست قیمت انواع شال و روسری قیمت مناسب
تولیدی شال و وسری ارزان

انواع شال و روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری کدام طرح ها میباشد و بهترین مجموعه عرضه کننده شال و روسری ارزان قیمت و لیست قیمت عمده انها چگونه است؟

تولیدی شال و روسری ارزان

مدل های ارزان از شال و روسری بصورت گسترده در بازار شال و روسری وجود دارند ولی معیار انتخاب اصلی مغازه داران برای خرید عمده شال و روسری تنوع در مدل و همچنین کیفیت میباشد برندهای بسیاری نیز از شال و روسری در بازار وجود دارد که میتوان انها را به دو دسته تقسیم نمود برندهای دسته اول مانند: میس اسمارت لورنزو،ماچو که عمدتا از برندهای بسیار باکیفیت بازار محسوب میشوند و دارای کیفیت بسیار بالا در طراحی و دوخت میباشند دلیل پرمخاطب بودن این برندها طراحی های زیبا و شیک میباشد. اما دسته دوم برندهای دسته ذوم بازار میباشند: اکر،لمیز، از برندهای ارزان و پرفروش بازار میباشند.

مرکز پخش شال  و روسری ارزان

روسری های ارزان در بازار را میتوان به دو قیمت تقسیم نمود مدل روسری های حراجی چینی و پاکستانی و نمونه مدل های ایرانی اگر بخواهیم بصورت خلاصه تفاوت این طرح از مدل های روسری را عرض نماییم میتوان مدل های ایرانی را از لحاظ کیفیت نسبت به قیمت خوب دانست در مراکز پخش روسری و شال عمدتا شال و روسری های ارزان ایرانی و چینی یافت میشود که بسیار از خریداران عمده ترجیح میدهند از روسری های ایرانی برای خرید عمده استفاده نمایند به دلیل کیفیت نسبتا بهتری که نسبت به روسری های چینی دارند.

تولیدی شال ارزان

شال های نخی ارزان

اما در رابطه با طرح های شال نخی ارزان میتوان گفت که در این طرح ها نیز هم میتوان به شال های چینی اشاره نمود و هم مدل شال های طرح دارا ایرانی اما تنوع قیمت شال های چینی بسیار بالاتر از مدل های ایرانی است همین عامل باعث جذابیت انها نسبت به مدل های ایرانی شده است.

شال ارزان نخی

بهترین کانال تلگرامی و پیچ اینستاگرامی برای خرید شال و روسری.

معمولا کانال های تلگرامی پخش شال و روسری عمدتا مراکز پخش عمده شال و روسری میباشند عمدا این مراکز سعی در عرضه مدل شال و روسری هایی دارند که قیمت ارزان و طرح های پرفروشی را دارا باشند پس حتما در ابتدا به طرح و مدل توجه ویژه ای را دارند مدل شال و روسری چینی، پاکستانی، از مدل های ارزانی هستند که همیشه در مراکز پخش شال و روسری و کانال و پیچ های اینستاگرامی شال و روسری وجود دارند.

بهترین پیچ ایستاگرامی یا کانال تلگرامی شال و روسری؟

یکی از بهترین پیچ و کانال تلگرامی شال و روسری گستراسکارف میباشد که با تنوع طرحی بالا انواع مدل شال و روسری های برندهای داخلی و خارجی را زیر قیمت بازار تهران عرضه میکند.

شال ارزان نخی

روسری های ارزان قیمت چگونه هستند؟

بیشتر روسری های ارزان قیمت بازار شال و روسری در مدل های ایرانی شامل ویژگی هایی از جمله قواره کوچک و طرح های ساده میباشند این طرح از روسری ها برای بسیاری از ارزان سراها بسیار مناسب میباشند و جزو مدل روسری های مقرون به صرفه در بازار شال و روسری محسوب میشوند بیشتر طرح بندی های روسری های قواره بزرگ جزو مدل روسری های نخی و حریر میباشند و عموما با قوارهای ۱۴۰ سانتی در بازار شال و روسری عرضه شده اند. علاوه بر روسری های ارزان قیمت تولید ایران مدل روسری های ارزان قیمت چینی و پاکستانی هم در بازار شال و روسری بسیار پرفروش میباشند.

روسری ارزان قیمت

تولیدی شال و روسری بصورت عمده

تولیدی های بسیاری بصورت گسترده در بازار شال و روسری ایران فعالیت دارند عمده فعالیت تولیدی های شال و روسری در تهران است بسیار از تولیدی های شال و روسری با الگو برداری از مدل ها و برندهای پرفروش شال و روسری اقدام به تولید بسیاری از مدل های شیک شال و روسری مینمایند که این کار باعث میشود که مدل طرح های بسیار پرفروشی با قیمت های مناسب وارد بازار شال و روسری شوند.

روسری قواره بزرگ

لیست قیمت انواع شال و روسری قیمت مناسب

قیمت عمده انواع شال و روسری قیمت مناسب و مقرون به صرفه در بازار شال و روسری به شرح زیر است:

  • شال و روسری های نخی ارزان قیمت قواره بزرگ ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
  • شال و روسری های دیجیتالی ارزان قیمت ۴۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰

در بازار شال و روسری معمولی دارای این قیمت ها میباشند برای خرید و دیدن لیست قیمت جدید میتوانید در کانال تلگرامی مجموعه شال و روسری گستر اسکارف عضو شوید.

 

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.