روسری ساتن

خرید عمده روسری ساتن مجلسی از تولیدی

روسری های ساتن در بازار دارای انواع قیمت های مختلفی میباشند میخواهیم لیست قیمت روسری های ساتن از تولیدی را بررسی کنیم.

روسری ساتن مجلسی

جذابیت در انتخاب یک مدل روسری مجلسی بسیار مهم است روسری های ساتن مجلسی معمولا جذابیت لازم را برای استفاده در مجالس دارا میباشند طرح های متنوع و مختلفی در این گونه از روسری ها وجود دارند یکی از زیباترین طرح های ساتن را میتوان ترمه با نقش و نگارهای بته جقه ای دانست که زیبایی جلوه انگیزی را برای مدل های ساتن مجلسی رغم میزند از مدل های پرفروش مجلسی ساتن میتوان به روسری های براق نیز اشاره نمود طرح براق در کنار رنگ مشکی خاص بودن را به این گونه از روسری ها بخشیده است.

انواع روسری ساتن مجلسی

از طرح های دیگر روسری های ساتن میتوان روسری های ساتن ابریشم طلاکوب نیز اشاره داشت این مدل از روسری هم با دارا داشتن طرح های منجوق دوزی شده در اکثر مدل ها زیبایی دوچندانی را دارا هستند نکته ای دیگر که میتوان در مورد روسری های ساتن مجلسی اشاره داشت قوارها و سایزهای مدل روسری ها میباشد زیبایی و شیک بودن یک روسری ساتن ابریشم و ساتن مجلسی درقوارهای کوتاه میباشد برای همین بیشتر مدل روسری های ساتن دارای قواره 95 الی 110 هستند.

انواع روسری ساتن ایرانی و خارجی

طرح روسری های ساتن ایرانی و خارجی بسیاری در بازار وجود دارند از مطرح و ارزان ترین انها میتوان به روسری های ساتن چینی اشاره نمود که عمولا دارای فروش بالایی نیز هستند طرح های این روسری ها اکثرا طلاکوب ودارای رنگ بندی میباشند و در قوارهای 90 الی 100 نیز بیشتر عرضه میگردند.

در کنار روسری های ساتن چینی نیز میتوان به روسری های ساتن ترک نیز اشاره نمود که از کیفیت بالای پارچه و طرح و نقش نیز بهره مند هستند و میتوانند گزینه مناسبی برای یک خرید روسری ساتن با کیفیت باشند اکثر طرح های روسری های ساتن ترک نیز بصورت ابریشمی و طلاکوب در بازار یافت میشوند.

اما روسری های ساتن تولیدی ایران در بازار چگونه هستند؟

یکی از ویژگی ای که طرح های روسری های ایرانی نسبت به برندهای دیگر دارند داشتن الگوهای طرح بسیار زیبا نسبت به روسری های خارجی میباشند دلیل ان هم شناخت سلایق مشتریان میباشد اکثر روسری های ساتن مجلسی ایرانی در بازار با دارا داشتن الگوهای طرحی سنتی،سلطنتی در بازار از فروش بسیار خوبی بهره مند هستند اکثرا این طرح از روسری ها بصورت تک رنگ و در رنگ بندی مشکی در بازار یافت میشوند رنگ مشکی به دلیل پرطرفدار بودن و امکان ست شده با انواع لباس ها رنگ انتخابی اول برای استفاده های مجلسی به خصوص در روسری های ساتن میباشند. به طور کلی رسری مجلسی ساتن ایرانی نسبت به رقبای خارجی خود از فروش بالایی بهره مند است.

روسری های ساتن مجلسی دست دوز

اما یکی دیگر طرح روسری های ساتن در بازار مدل طرح های روسری دست دوز مجلسی ساتن میباشد این مدل از روسری های معمولا دارای قیمت های بالایی نیز میباشند و اکثرا در قوارهای 120 در بازار به فروش میرسند روسری های دست دوز معمولابه دو شکل در بازار یافت میشوند.

  • روسری دست دوز حکاکی شده با دست
  • روسری های دست دوز حکاکی شده با ماشین

روسری های دست دوز حکاکی شده با دست ساتن معمولا دارای قیمت های بالایی میباشند و در طرح بندی های ساتن ابریشمی معمولا در بازار یافت میشوند طرح های سنتی و گل دوزی شده  و ترمه از محبوب ترین طرح های این روسری ها میباشد.

دسته دوم نیز روسری های ساتن مجلسی معمولی هستند که معمولا باماشین حکاکی شده اند این طرح از روسری های ساتن دارای قیمت ارزان و مناسبی میباشد و طرح های بندهای جذابی را نیز دارا هستند قواهای 90 و 100 این روسری ها بسیار پرفروش میباشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@