بازرگانی تاق گستر
خانه / روسری ایرانی / عرضه عمده انواع روسری مارک ایرانی

عرضه عمده انواع روسری مارک ایرانی

انواع روسری های مارک ایرانی در مدل های نخی،حریر و … ایرانی با چه قیمت هایی عرضه میشوند و لیست قیمت عمده برند های معروف روسری ایرانی چگونه است؟

تفاوت روسری های ایرانی و خارجی

شاید این سوال بسیاری از خریداران عمده و حتی خریداران تک شال و روسری باشد که:

روسری های ایرانی دارای چه ویژگی هایی هستند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در روسری های برند ایرانی اغلب خلاقیت و نواوری در طرح و مدل را شاهد هتسیم و از همه مهم تر قیمت ارزن از ویژگی های اصلی مارک های ایرانی معروف است اکثر برندهای ایرانی بر روی قیمت نسبت به کیفیت بیشتر تمرکز میکنند همین عامل باعث شده است اغلب الگوهای طرحی بسیار زیبایی را با کیفیت های متنوع در بازار ببینیم معمولا کیفیت روسری های دسته اول برندهای ایرانی بین درجه یک الی دو میباشد اما طرح های انها همان طور که گفته شد بسیار زیبا و شیک میباشد

اما روسری خارجی چه تمایزاتی را نسبت به ایرانی دارند؟

عمدتا طرح های روسری های خارجی هم از لحاظ کیفیت و متریال پارچه و هم از لحاظ تنوع طرح با اختلاف بسیار کمی نسبت به برندهای ایرانی بهتر میباشد در این بین میتوانیم به طرح های روسری ترک اشاره نماییم که همواره با برندهای ایرانی رقابت کرده اند و همیشه نیز در مراکز پخش روسری و شال باعث شده است مشتریان یا گالری داران شال و روسری برای خرید عمده بر سر دو راهی قرار گیریند در ادامه انواع برندهای ایرانی و خارجی را خدمت شما معرفی میکنیم.

روسری حریر جدید

روسری نخی

بهترین برندهای روسری ایرانی در بازار

کیفیت مناسب در کنار قیمت مطلوب یکی از عوامل فروش بالا حتی صادرات مدل روسری های ایرانی میباشد میتوان روسری های ایرانی را از دو حیث نسبت به برندهای ترک برتر دانست.

 • کیفیت پارچه و قیمت ارزان نسبت به کیفیت
 • طراحی مدل خلاقانه و دیجیتالی

این دو عامل همیشه باعث برتری مدل روسری های ایرانی در بازار شال و روسری و رقابت با برندهای خارجی شده است البته مدل روسری های برند های داخلی ایران همیشه قیمت ارزان هم ندارند!

میتوان برترین برندهای ایرانی روسری ایرانی را به شرح زیر معرفی نمود:

 • روسری برند سیمارو
 • روسری برند توتو
 • روسری برند ماچو
 • روسری برند اچ پی اس
 • روسری برند رومانو
 • روسری برند لورنزو
 • روسری برند گستر اسکارف

برندهای اصلی بازار شال و روسری مدل های فوق میباشند این مدل ها از لحاظ متریال و کیفیت پارچه و همچنین زیبایی در مدل از جایگاه ویژه ای برخوردارند استفاده کردن از چاپ های دیجیتالی با کیفیت بالا و دقیق باعث شده است که طرح های این مدل ها بسیار جذاب به نظر ایند. تمام برندهای فوق همیشه سعی کرده اند در بازار روسری کمی مدل های خود را بهتر و سرتر از برندهای ترک نشان دهند. ذکر این نکته هم الزامی است که همواره این مدل ها قیمت پایین تری را نسبت به برندهای ترک دارا هستند. پس خرید طرح های ایرانی به صرفه است.

انواع روسری مارک ایرانی

انواع روسری مارک ایرانی

انواع روسری مارک ایرانیروسری های مجلسی مارک ایرانی

اما تنوع طرحی مدل های مجلسی شال و روسری های ایرانی نیز به نوبه خود بسیار جالب میباشد از موارد پرفروش طرح های روسری مجلسی میتوان به روسری های گیپور و دانتل دار اشاره نمود که جذابیت به خصوصس را در انواع قوارهای بزرگ دارا هستند رنگ مشکی نیز در بین این مدل از روسری ها از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است و اکثر طرح های روسری های مجلسی دارای رنگ بندی های مشکی میباشند. در طرح های قدیمی تر روسری های مجلسی میتوان طرح های دست دوز را نام برد.

روسری مجلسی مشکی

قیمت انواع روسری مارک ایرانی و خارجی

میخواهیم کمی به قیمت مدل روسری های مارک ایرانی و خارجی و تفاوت های انها بپردازیم قیمت فروش روسری برند ایرانی در بازار دوگونه است نخست مدل روسری های برندهای معرفی شده دسته اول بازار که در بالا درباره انها توضیح داده شده و دوم روسری های دسته دوم بازار که معمولا انها را به عنوان برندهای ناشناخته بازار معرفی میکنند البته این به معنی کیفیت پایین این مدل روسری ها نیست!

اصولا کیفیت مدل های انها بسیار مطلوب و در حد قیمت میباشند کیفیت دوخت خوب و بافت پارچه بسیار در حد قابل قبول میباشد و میتواند نظر مشتری را به خوبی جلب نماید. قیمت انواع روسری های دسته اول و دسته دوم بازار به شرح زیر است معمولا قیمت روسری نخی بصورت عمده برای مغازه داران بسیار مهم است قیمت بعضی از موارد برای شما ذکر کرده ایم اما پیشنهاد میکنیم برای دریافت قیمت های به روز تر با ما در ارتباط باشید.

 • روسری های مارک سیمارو و لوررنزو …. معمولا قیمت بین ۳۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰ دارا هستند
 • روسری های مارک رسپینا و … مارکهای دسته دوم بازار ۲۵۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰

را دارا هستند. در این بین بهتر از است نگاهای هم به قیمت برندهای ترک بیندازیم:

 • روسری های برند اکر و استک و … ترک ۵۰۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰۰ تومان را دارا هستند.

انواع روسری مارک ایرانی
انواع روسری مارک ایرانی

جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روسری نخی

خرید عمده جدیدترین روسری های دیجیتالی ایرانی

روسری های ایرانی طرح دیجیتال در قوارهای بزرگ بسیار پرفروش میباشند و طرح بندی های …

کانال تلگرام اینستاگرام