قیمت روسری ابریشم مامی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

روسری ابریشم مامیروسری مامی ابریشم ایرانیروسری ابریشم مامی ترکروسری های مامی ابریشم پرفروشروسری ابریشم مامیروسری حریر ابریشم دست دوزقیمت روسری ابریشم مامیروسری مامی دست دوز مدل های پرفروش روسری مامی ابریشم گستر اسکارف
قیمت روسری ابریشم مامی

قیمت روسری های ابریشمی مامی در انواع مدل های قواره بزرگ در بازار چقدر است و برای خرید این طرح از روسری ها باقیمت ارزان چگونه اقدام نماییم؟

روسری ابریشم مامی

مدل روسری های ابریشمی مامی از مدل جنس از روسری هایی است که دارای جنس و لطافت خاصی میباشد کیفیت و لطافت موجود در مدل روسری های ابریشمی مامی به پارامترهای زیادی برمیگردد درصد خلوص نخ و کیفیت نخ به کاربرده شده در دوخت نیز از عوامل موثر در کیفیت میباشد از مدل های پرفروش روسری های مامی ابریشمی مدل های قواره بلند و دست دوز میباشد که به عنوان مدل های مجلسی بسیار پرفروش میباشند قوارهای ۱۴۰ که دارای طرح های بته جقه ای نیز هستند از پرانتخاب ترین مدل ها محسوب میشوند.

روسری مامی ابریشم ایرانی

برندهای ایرانی از جمله برندهای موفق در حوزه تولید روسری های مامی ابریشم میباشند زیبایی و نقش نگار و استفاده از الگوهای سنتی در مدل ها باعث شده است که روسری های مامی ابریشم برندهای ایرانی همیشه مورد تقاضای مشتریان خود باشد از نکات مهمی که میتوان به انها اشاره نمود استفاده از پارچهای با کیفیت مختلف در تولید مدل روسری های مامی میباشد و به همین دلیل است که شاهد قیمت های متنوعی از روسری مامی ابریشم در بازار میباشیم. از پارچهای مامی گران قیمت میتوان به مامی پنبه ای و مامی زبرا اشاره کرد که قیمت این مدل از روسری های مامی در بعضا تا حدود ۳۰۰۰۰ تومان میرسد

روسری ابریشم مامی ترک

در مدل روسری های مامی ابریشم ترک یک قاعده همیشه وجود دارد نرمی پارچه مامی بسیار جلوه با کیفیتی را دارا است و میتوان در ان به خوبی کیفیت را تشخیص داد اما بیشتر الگوهای طرحی روسری های ابریشم مامی ترک ساده میباشند برخلاف مدل روسری های مامی ابریشم ایرانی که در انها اکثر مدل ها بسیار اسپرت وشلوغ هستند طراح های ایرانی بیشتر در طراحی مدل روسری های ابریشم مامی سلیقه جوان پسند را در نظر میگیرند. انواع روسری ابریشم مامی پرفروش در بازار به شرح زیر میباشند:

  • روسری مامی جناقی طرح دیجیتال دست دوز
  • روسری های مامی ابریشم ثواره ۱۴۰ تک رنگ
  • روسری مامی نخی قواره ۱۲۰

سه طرح از مدل های پرفروش روسری های مامی در بازار به شرح زیر میباشند در بین این طرح ها روسری های مامی جناقی از جدیدترین طرح های روسری های مامی بازار میباشند.

روسری ابریشم مامی
روسری ابریشم مامی

روسری های مامی ابریشم پرفروش

اما کدام از طرح های روسری های ابریشم مامی پرفروش تر هستند؟

اکثر این طرح از روسری ها معمولا در فصول گرم سال در بازار شال و روسری شارج میشوند طرح های روسری مامی طرح فضایی و ابرنگی از ترندهای پرطرفدار روسری های مامی محسوب میشوند و در بازار نیز بسیار پرطرفدار هستند این طرح از روسر میتوان در انواع قوارهای ۱۴۰ در بازار پیدا نمود.

روسری مامی ابریشم

روسری ابریشم مامی

روسری حریر ابریشم دست دوز

به طور کلی روسری های ابریشم به دستهای مختلفی از جمله:

تقسیم میشوند که در این بین روسری های حریر ابریشم نیز دارای لطافت و ظراف بسیار خاصی میباشد که مناسب فصل گرم سال نیز هستند در مدل های حریر ابرشم دست دوز نیز الگو و طرح های مجلسی نیز وجود دارد طرح های ترمه را میتوان از موفق ترین الگوهای مجلسی در روسری های حریر ابریشم دست دوز دانست.

قیمت روسری ابریشم مامی

یکی دیگر از طرح های پرفروش روسری های مامی ابریشم را میتوان اسلیمی،سلطنتی تعریف نمود قیمت روسری مامی ابریشم دست دوز به علت استفاده از دوخت دستی بعضا تا حدود ۵۰۰۰۰ تومان نیز میرسند استفاده کردن از چاپ های دیجیتال نیز انها را جذاب تر کرده است و زیبایی هرچه تمام تری به انها داده است این چاپ ها به صورت کامپیوتری بوده است و باعث استقبال زیاد مشتریان شده است از طرح های دیگر روسری های مامی میتوان به مامی جناقی نیز اشاره نمود که معمولا طرح های اسپرت تری را در بازار دارا میباشند.

روسری مامی دست دوز
مدل های پرفروش روسری مامی ابریشم گستر اسکارف

قیمت روسری مامی ابریشم گستر اسکارف(بازرگانی تاق گستر) متناسب با کیفیت میباشد سعی کرده ایم در ارایه مدل های خود سلیقه مشتریان و الگوهای پرفروش بازار را در نظر بگیریم.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09010823342

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: gostarscarf@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@

telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@

ایتا: taghegostar_shal@

روبیکا: taghegostar_shal@

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.