بازرگانی تاق گستر
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت شال و روسری در بازار جعفری

قیمت شال و روسری در بازار جعفری

عمده فروشان و مراکز پخش شال و روسری در بازار جعفری مدل شال و روسری های خود را با چه قیمتی عرضه میکنند و برای خرید عمده چگونه اقدام نماییم؟

روسری های نخی قواره بزرگ

پرانتخاب ترین مدل روسری های نخی را میتوان روسری های قواره بزرگ نامید یکی از دلایل انتخاب انها پوشش مناسب و همچنین طرح های متعدد میباشد روسری های قواره بزرگ ایرانی همیشه طرح های خاص و زیبایی را نسبت به مدل های هم رده خارجی خود دارند در این بین روسری های قواره بزرگ چینی از رقبای همیشه روسری های نخی قواره بزرگ تولید داخل میباشند اما کیفیت و قیمت پایین تری را نیز دارند قیمت پایین انها نیز باعث شده است که فروش انها در بعضی از موارد از روسری های قواره بزرگ طرح جدید ایرانی نیز بالاتر باشد.

روسری نخی قواره بزرگ

روسری نخی قواره 140

تولیدی شال و روسری در تهران

تولیدی های عرضه کننده شال و روسری همیشه در تولید طرح های خود سلیقه را مقدم تر برکیفیت قرار میدهند همین عامل باعث میشود که طرح های ارزان و پرفروشی را از این تولیدی ها در بازار مشاهده کنیم که مشابه برندهای ترک بسیار ارزان تر میباشند نمونه شال های تک رنگ و روسری های تک رنگ طرح سه بعدی دجیتالی از این موارد میباشند

شال نخی تک رنگ

روسری قواره 140

عمده فروشان شال و روسری در بازار جعفری

بازار جعفری تهران یکی از مراکز اصلی خرید عمده شال و روسری محسوب میشود اکثر عمده فروشان شال و روسری با تولیدی روسری های ایرانی همکاری دارند و سعی میکنند مدل روسری های پرفروش اکثر تولیدی های روسری را عرضه و پخش کنند.

علاوه بر بازار جعفری تهران بازار ۱۵ خرداد هم مرکز اصلی فروش عمده شال و روسری میباشد که تقاضای خرید شال و روسری نیز در این بازار نیز بالا میباشد.

عمده فروشان بازار جعفری و ۱۵ خرداد چه مدل شال و روسری هایی را عرضه میکنند؟

معمولا مراکز عمده و فروش شال و روسری در بازار ۱۵ خرداد و جعفری علاه بر مدل رشال و روسری های تولید داخل از مدل شال و روسری های چینی و پاکستانی جهت عرضه عمده نیز استفاده مینمایند به علت مناسب بودن قیمت این مدل ها فروش این طرح از شال و روسری های دارای تقضای بالایی میباشد.

قیمت شال و روسری در بازار جعفری

قیمت مدل شال و روسری های ایرانی در بازار جعفری تهران معمولا بنا به کیفیت و طرح به شرح زیر است:

  1. روسری های نخی قواره ۱۴۰ دور دست دوز ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  2. شال های نخی تک رنگ دونیم الی یک متری ۲۵۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰
  3. شال های نخی مجلسی مشکی تک رنگ ۲۸۰۰۰ الی ۳۳۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال ارزان

تولید کننده شال و روسری ارزان

تولیدی های شال و روسری زیادی در بازار پوشاک ایران فعالیت دارند ولی بسیاری از …

کانال تلگرام اینستاگرام