روسری ساتن

لیست قیمت روسری ساتن مجلسی از تولیدی

لیست قیمت انواع روسری های ساتن مجلسی ساده و ساتن ابریشم، و ساتن ساده چگونه است و برای خرید عمده و با قیمت مناسب چگونه اقدام نماییم؟

روسری های ترند جدید ساتن

از جدیدترین مدل های ساتن مجلسی میتوان به روسری های ترند جدید ساتن اشاره نمود که اکثرا در بازار بصورت تک رتگ و به رنگ مشکی به فروش میرسند از ترندهای جدید مدل های ساتن میتوان به مدل های طلاکوب برجسته اشاره نمود که اکثر دارای قوارهای 90 الی 100 هستند اکثرا هم در بازار طرح های دوردست دوز انها بیشتر به فروش میرسند.

روسری ساتن مجلسی

روسری ساتن مجلسی

روسری ساتن مجلسی

روسری های ساتن مجلسی از مدل هایی میباشند که در بازار تنوع طرح بسیار بالا را دارا هستند طرح های روسری های مجلسی ساتن بسیار در فروش انها تاثیر گذار است از پرفروش ترین طرح های ساتن مجلسی میتوان به طرح های اسلیمی اشاره نمود که با استفاده از طرح های سه بعدی زیبایی خیره کننده ای را به مدل روسری های ساتن مجلسی بخشیده اند. مدل روسری های ساتن مجلسی در انواع قوارهای 100 و 90 در بازار وجود دارند و کمتر مدل روسری های ساتن را با قواره 140یا بزرگتر در بازار مشاهده میکنیم. در مورد رنگ بندی نیز میتوان گفت که رنگ مشکی از رنگ های پرانتخاب مدل روسری های ساتن مجلسی میباشند که از تقاضای بالایی در بازار برخوردار هستند.

روسری ساتن چینی و ایرانی

اکثر مدل روسری های ساتن در بازار شال و روسری ایران را میتوان تولید داخل و وارد شده از چین ارزیابی کرد در طرح های تولید داخل کیفیت در کنار ارزش نسبت به قیمت به در مدل طرح های ساتن به وضوح دیده میشود اما در چینی ها فقط حرف اول را قیمت ارزان میزنند مدل روسری های ساتن ساده معمولی قواره 90 و ساتن مجلسی از مواردی هستند که بسیار در بازار از فروش بالایی بهرمند هستند. در رابطه با مدل روسری های ساتن چینی نیز میتوان گفت که طرح های براق انها در بازار فراوان یافت میشوند.

روسری ساتن طلاکوب

روسری ساتن طلاکوب

روسری های ساتن طلاکوب نیز از دیگر مدل روسری های ساتن مجلسی هستند که طرفداران مخصوص به خود را دارد اکثرقوارهای استفاده شده در این روسری ها قواره 90 میباشد مدل مشکی دست دوز قواره 90 از مدل های پرطرفدار ساتن طلاکوب میباشند مشکیه طلاکوب طلایی در مدل روسری های ساتن طلاکوب از قدیم و حتی در حال حاضر پرفروش ترین طرح ساتن طلاکوب به حساب می اید.

روسری ساتن مجلسی

روسری ساتن طلاکوب

روسری ساتن مجلسی ایرانی

برندهای زیادی در بازار شال و روسری ایران مدل روسری های ساتن مجلسی را در انواع طرح ها وارد بازار کرده اند ولی تفاوت انها با یکدیگر بسیار مهم است برندهای ارزان روسری سعی دارند که با القای مدل های جذاب همیشه نظر مشتریان را جذب نمایند عامل فروش این روسری ها ققط طرح و الگو است و کمتر به مرغوبیت پارچه روسری توجه دارند در عوض برندهای دسته اول بازار سعی دارند که به کیفیت پارچه و متریال ان در وهله اول و بعد به استفاده از طرح های زیبا و نواورانه توجه نمایند بسیاری از برندهای پرمخاطب بازار شال و روسری معمولا از پارچهای ضدحسایتو ضدعرق در ارایه مدل های روسری های خود استفاده مینمایند همین عامل باعث گران بودن قیمت این مدل از روسری ها شده است.

روسری ساتن ساده

شک نکنید طرح های ساده از پرفروش ترین مدل روسری های ساتن مجلسی هستند….!

روسری ساتن ساده را میتوان از پرانتخاب ترین مدل روسری ساتن مجلسی نامید چون دارای ویژگی های زیر میباشند:

  • اکثر طرح های ساده روسری مجلسی مورد سلیقه تمام خانوم ها در تمام سنین میباشند.
  • امکان ست شدن با انواع مدل لباس های مجلسی را روسری های ساتن ساده دارا هستند.

روسری ساده ساتن انواعی را دارامیباشند طرح های برجسته نیز بسیار جذاب برای استفاده در مجالس هستند پیشنهاد میکنیم اگر گالری دار شال و روسری هستید حتما روسری های ساتن ساده را در ویترین خود داشته باشید. قیمت روسری ساتن مجلسی ساده معمولا بستگی به کیفیت و همچنین سایز و اندازهای مختلف دارند.

انواع روسری ساتن معمولی و ابریشم مجلسی

روسری های ساتن مجلسی و ساتن ابریشم مجلسی در بازار در انواع طرح های مختلفی  را دارا هستند اما بیشتر مواقع گالری داران و فروشندگان شال و روسری برای انتخاب روسری های ساتن معمولی و ابریشم دچار مشکل میشوند اگر بخواهیم بگوییم کدام یک از این مدل ها از همه پرفروش تر است ما روسری های ساتن ابریشم را برای خرید پیشنهاد میکنیم از طرح های پرفروش ان میتوان به:

مدل های ایرانی و ترک طرح های گفته شده در بازار شال و روسری تهران با قیمت های مختلفی عرضه میشوند.
 قیمت روسری ساتن مجلسی

 قیمت روسری ساتن مجلسی

انواع روسری ساتن مجلسی ایرانی و ترک

طرح های ساتن ایرانی در قیاس با ترک از قیمت مناسب و تنوع طرحی بالا بهره مند میباشند اما کیفیت پارچه در روسری های ساتن ترک بسیار بالا است و همین عامل دلیل خرید بسیاری از مشتریان برای خرید روسری های ساتن مجلسی ترک است اما در الگوی طرحی اکثر برندهای ترک نمیتوانند با برندهای ایرانی رقابت کنند.

روسری ساتن مجلسی

روسری های ساتن ابریشم

روسری های ساتن ابریشم نیز از دیگر گزینهای مناسب برای خرید میتواند باشد قیمت مدل های ساتن مجلسی نسبت به روسری های ساتن ابریشم معمولا پایین تر هستند و تنوع مدلی بالاتری هم دارا میباشند از روسری های ساتن ابریشم مجلسی میتوان به طرح های سه گوش اسلیمی قواره صد اشاره نمود که فروش بسیار بالایی طی سال های اخیز داشته اند.

روسری ساتن مشکی ساده

از طرح های قدیمی و پرفروش روسری های ساتن میتوان به روسری های ساتن مشکی ساده اشاره نمود این طرح از روسری های ساتن همیشه در بازار پرفروش میباشند تنوع طرح خوبی را نیز در بازار دارند و میتوان ان ها را نیز چهارفصل در بازار پیدا نمود کارهای دست دوز روسری های ساتن مشکی ساده از گران قیمت ترین مدل های ساتن ساده میباشند قوارهای استفاده شده در این طرح ها 120 و 135 میباشد یکی از جدیدترین های ساتن ساده مشکی در بازار روسری های سه گوش قواره 95 میباشد که طرح های مجلسی جالبی را دارند.

روسری ساتن مجلسی

روسری ساتن مجلسی

روسری ساتن تک رنگ مجلسی

مدل های تک رنگ روسری های ساتن نیز اغلب مشکی میباشند طرح های مجلسی این روسری ها با الگوهای سنتی و اسلیمی بسیار خوش طرح و پرفروش میباشند میتوان این مدل از روسری ها را در الویت برای خرید روسری های ساتن مجلسی قرار داد. در واقع مدل روسری های ساتن تک رنگ اغلب با طرح های مجلسی خود در بازار به فروش میرسند

برندهای مطرح در تولید انواع روسری های ساتن

معمولا کیفیت روسری های ساتن به جنس پارچه انها نیز برمیگردد بسیاری از روسری های ساتنی که در بازار یافت میشوند دارای پارچه های لیزی هستند که برای بسیاری از مشتریان خانوم ازار دهنده میباشد یکی از برندهای مطرح تولید روسری های ساتن میتوان برندهای ترک را نام برد معمولا برندهای روسری های ترک در تولید مدل روسری های خود از پارچهای با کیفیتی استفاده میکنند که در روسری های ساتن نیز این قانون حکم فرما میباشد برندهای:

  • sinem
  • asgoldas
  • aker
  • astak

]چهار برند معروف در تولید انواع روسری محسوب میشوند که طرح های مدل روسری های ساتن بسیارعالی و با کیفیت مرغوبی را نیز روانه بازار کرده اند. اما قیمت های بالای این مدل از روسری ها نیز میتواند مانع خرید انها شود معمولا این طرح از روسری ها دارای قیمت خرید عمده بسیار بالایی میباشند که برای بسیاری از گالری داران ممکن است مقرون به صرفه نباشد.

انواع روسری های ساتن دست دوز مجلسی

از جذاب ترین طرح های روسری های ساتن مجلسی را میتوان طرح های دست دوز نام برد که قوارهای 100 و 90 انها در ترندهای جدید مانند ترندهای سلطنتی و سنتی بسیتر جذاب و خاص میباشند مدل های سه گوش این روسری ها نیز از جدیدترین طرح های بازار روسری های ساتن است لیست قیمت طرح های دست دوز مجلسی در ترندهای جدید به شرح زیر است:

قیمت روسری ساتن مجلسی

طرح های مدل روسری های مجلسی ساتن دارای قیمت های به شرح زیر هستند برای خرید میتوانید با شمارهای زیر در تماس باشید.

  1. روسری ساتن مجلسی دست دوز 16000 الی 26000
  2. روسری ساتن مجلسی قواره کوچک 12000 الی 18000
  3. روسری های ساتن مجلسی دست دوز سه گوش 16000 الی 20000
  4. روسری های ساتن براق سه گوش 13000 الی 29000

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@