شال و روسری مجلسی

لیست قیمت شال و روسری مجلسی عمده

انواع شال و روسری مجلسی عمده در بازار شال و روسری شامل چه طرح هایی میباشند و بهترین شال و روسری مجلسی در بازار داریا چه قیمت هایی هستند؟

 

شال و روسری مجلسی برند

 

برند بودن شال و روسری شاید برای بسیاری از خانوم هنگام خرید مهم باشد برندهای دسته اول بازار نظیر میس اسمارت و توتو از برندهایی میباشند که همیشه دارای قیمت نسبتا بالا و همچنین تنوع طراحی بالا باشند روسری های مجلسی بازار را میتوان اینگونه معرفی نمود مدل های گیپور،ابریشم،ساتن سه مورد گفته شده از پر عرضه ترین جنس های روسری مجلسی میباشند روسری های ابریشم کارشده در قوارهای 140 و 150 را میتوان از پرفروش ترین ها در بین سایر موارد گفته شده معرفی نمود. قیمت مناسب اولین در خواست مشریان برای خرید میباشد اکثر مدل های مجلسی دارای قیمت های بالایی در بازار هستند اما برندهای ارزان بازار توانسته اند با ارایه مدل های جذاب و کارشده از نظر قیمت مشتری را راضی کنند.

شال و روسری مجلسی ایرانی

در بازار شال و روسری میتوان مدل های ترک و چینی را هم مشاهد نمود یک روسری ایرانی با داشتن کیفیت مناسب و قیمت عالی میتواند از هر نظر از مدل های ترک و چینی برتر باشد معمولا در مدل های مجلسی میتوان روسری های ایرانی را از لحاظ طراحی در مدل به خصوص در مدل های کارشده برتردانست همچنین قیمت بسیار ارزان نسبت به سایر مدل های ترک و چینی عامل تمایز دیگر نسبت به برندهای چینی و ترک میباشد.

قیمت شال و روسری مجلسی ایرانی و خارجی

 

میخواهیم مدل شال و روسری های مجلسی ایرانی و خارجی را باهم کمی مقایسه کنیم در بین مدل های ایرانی بیشتر تنوع طرح بالا مشهود است بیشتر تولیدی ها و برندهای شال و روسری ایرانی سعی در تولید بالا و استفاده کردن از طرح های مختلف و جذاب کرده اند و دست مشتریان را برای انتخاب طرح ها متنوع مختلف بازگذاشته اند در برندهای ترک میتوان کمی تفاوت را نسبت به مدل های ایرانی مشاهده کرد در برندهای ترک بیشتر سادگی در طرح و مدل مشهود است و کمتر به طراحی های جذاب و مشتری پسند روسری های قواره بزرگ مجلسی ترک در طرح های ژاکارد و نخی از انتخاب های بالاتری نسبت به طرح های دیگر بهره مند هستند چندی از برندهای ترک مشتری پسند به شرح زیرمیباشد که در بازار تهران همیشه انها وجود دارند.

روسری مجلسی

روسری های برند خارجی پرطرفدار

 

 • روسری های برند استک
 • روسری های برند اکر
 • روسری های برند اس گلد اس

موارد فوق از پرطرفدارترین برندهای ترک میباشد که در بین گالری داران همیشه از انتخاب بالایی بهره مند بوده دلیل انتخاب همیشگی انها توسط فروشندگان دارا داشتن قیمت مناسب و کیفیت پارچه بالا میباشد در بین برندهای ذکر شده برند استک از نظر کیفیت و قیمت از سایر برندهای فوق پرطرفدارتر است  طرح های روسری ترک قواره بزرگ در این برند در مدل های ابریشمی و ساتن و.. پرفروش تر هستند.

شال و روسری مجلسی
شال و روسری مجلسی

روسری های مجلسی پرفروش

 

طرح های روسری های مجلسی در بازار بسیار متنوع میباشند معمولا مدل روسری های مجلسی زیر از فروش بالایی در بازار بهره مند هستند:

 • طرح های روسری های مشکی ژاگارد
 • روسری های دست دوز قواره 140 تک رنگ
 • روسری های حریر قواره بزرگ مشکی
 • روسری های نخی دور دست دوز طرح برجسته

را میتوان از پرفروش ترین روسری های مجلسی در بازار شال و روسری معرفی نمود در بین این موارد روسری های ژاگارد و دست دوز از قیمت بالاتری بهره مند هستند. واکثرا در جین بندی های دوتایی و سه تایی نیز به فروش میرسند.

روسری مشکی مجلسی

شال های مجلسی پرفروش

 

خرید و استفاده از شال های مجلسی نسبت به روسری های مجلسی مرسوم تر و فروش انها نیز بیشتر است در بین مدل شال های مجلسی بازار طرح های زیر از فروش بالاتری برخودارند اکثرا این مدل ها شال تک رنگ میباشند و در رنگ بندی های مشکی نیز در مراکز پخش شال و روسری عرضه میشوند. مدل طرح های زیر از موارد پرفروش در مدل شال های مجلسی میباشند:

 • شال های مجلسی مشکی دانتل دار
 • شال های مجلسی گیپور دار
 • شال های مجلسی قواره سه متری براق
 • شال های مجلسی تک رنگ براق
 • شال های مجلسی سنگشور دست دوز

در بین موارد گفته شده طرح های مجلسی دانتل دار و گیپور در رنگ بندی های مشکی و قوارهای سه متری از گران قیمت ترین موارد شال های مجلسی میباشند.

شال و روسری های مجلسی مزونی

 

یکی از پرفروش ترین مدل شال و روسری های مجلسی بازار طرح بندی های شال و روسری های مزونی مجلسی میبباشد که در بازار شال و روسری دارای طرفداران بسیار زیادی هستند این طرح از شال و روسری ها معمولا بصورت تک رنگ و در طرح بندی های خاص در بازار شال و روسری تولید و عرضه شده اند قواره اکثر مدل شال های مجلسی بزرگ و مدل های روسری ها نیز معمولا در قوارهای 140 سانتی تولید شده اند این مدل از شال و روسری های به علت تمایز طرحی که با مدل های دیگر دارا هستند کمی قیمت بالاتری را نسبت به مدل های دیگر دارا هستند همچنین تولید کنندگان شال و روسری نیز این طرح از شال و روسری ها را در تیراژ پاییین تولید میکنند مدل های دانتل دار و گیپور از جمله پرفروش ترین مدل شال و روسری های مجلسی مزونی در بازار میباشند.

روسری مشکی

لیست قیمت شال و روسری مجلسی

 

قیمت مدل روسری های مجلسی در انواع تنوعی مدلی را میتوان با قیمت های زیر پیدا نمود:

 1. شال و روسری های مجلسی ژاکارد 55000 الی 65000
 2. شال و روسری های گیپور نخی 50000 الی 60000
 3. شال و روسری دانتل دار 55000 الی 65000
 4. شال و روسری مزونی 55000 الی 65000

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند برای دریافت لیست قیمت جدید و دیدن مدل های به روز میتوانید با کارشناسان فروش گستر اسکارف ایران در ارتباط باشید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@