بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری مجلسی / لیست قیمت شال و روسری مجلسی عمده

لیست قیمت شال و روسری مجلسی عمده

لیست قیمت انواع شال و روسری های مجلسی بصورت عمده در بازار چگونه است و برای خرید انواع مدل های شال و روسری مجلسی چگونه اقدام نماییم؟

شال و روسری مجلسی برند

برند بودن شال و روسری شاید برای بسیاری از خانوم هنگام خرید مهم باشد برندهای دسته اول بازار نظیر میس اسمارت و توتو از برندهایی میباشند که همیشه دارای قیمت نسبتا بالا و همچنین تنوع طراحی بالا باشند روسری های مجلسی بازار را میتوان اینگونه معرفی نمود مدل های گیپور،ابریشم،ساتن سه مورد گفته شده از پر عرضه ترین جنس های روسری مجلسی میباشند روسری های ابریشم کارشده در قوارهای ۱۴۰ و ۱۵۰ را میتوان از پرفروش ترین ها در بین سایر موارد گفته شده معرفی نمود. قیمت مناسب اولین در خواست مشریان برای خرید میباشد اکثر مدل های مجلسی دارای قیمت های بالایی در بازار هستند اما برندهای ارزان بازار توانسته اند با ارایه مدل های جذاب و کارشده از نظر قیمت مشتری را راضی کنند.

شال و روسری مجلسی ایرانی

در بازار شال و روسری میتوان مدل های ترک و چینی را هم مشاهد نمود یک روسری ایرانی با داشتن کیفیت مناسب و قیمت عالی میتواند از هر نظر از مدل های ترک و چینی برتر باشد معمولا در مدل های مجلسی میتوان روسری های ایرانی را از لحاظ طراحی در مدل به خصوص در مدل های کارشده برتردانست همچنین قیمت بسیار ارزان نسبت به سایر مدل های ترک و چینی عامل تمایز دیگر نسبت به برندهای چینی و ترک میباشد.

قیمت شال و روسری مجلسی ایرانی و خارجی

میخواهیم مدل شال و روسری های مجلسی ایرانی و خارجی را باهم کمی مقایسه کنیم در بین مدل های ایرانی بیشتر تنوع طرح بالا مشهود است بیشتر تولیدی ها و برندهای شال و روسری ایرانی سعی در تولید بالا و استفاده کردن از طرح های مختلف و جذاب کرده اند و دست مشتریان را برای انتخاب طرح ها متنوع مختلف بازگذاشته اند در برندهای ترک میتوان کمی تفاوت را نسبت به مدل های ایرانی مشاهده کرد در برندهای ترک بیشتر سادگی در طرح و مدل مشهود است و کمتر به طراحی های جذاب و مشتری پسند روسری های قواره بزرگ مجلسی ترک در طرح های ژاکارد و نخی از انتخاب های بالاتری نسبت به طرح های دیگر بهره مند هستند چندی از برندهای ترک مشتری پسند به شرح زیرمیباشد که در بازار تهران همیشه انها وجود دارند.

روسری های برند خارجی پرطرفدار

 • روسری های برند استک
 • روسری های برند اکر
 • روسری های برند اس گلد اس

موارد فوق از پرطرفدارترین برندهای ترک میباشد که در بین گالری داران همیشه از انتخاب بالایی بهره مند بوده دلیل انتخاب همیشگی انها توسط فروشندگان دارا داشتن قیمت مناسب و کیفیت پارچه بالا میباشد در بین برندهای ذکر شده برند استک از نظر کیفیت و قیمت از سایر برندهای فوق پرطرفدارتر است  طرح های روسری ترک قواره بزرگ در این برند در مدل های ابریشمی و ساتن و.. پرفروش تر هستند.

شال و روسری مجلسی
شال و روسری مجلسی

روسری های مجلسی پرفروش

طرح های روسری های مجلسی در بازار بسیار متنوع میباشند معمولا مدل روسری های مجلسی زیر از فروش بالایی در بازار بهره مند هستند:

 • طرح های روسری های مشکی ژاگارد
 • روسری های دست دوز قواره ۱۴۰ تک رنگ
 • روسری های حریر قواره بزرگ مشکی
 • روسری های نخی دور دست دوز طرح برجسته

را میتوان از پرفروش ترین روسری های مجلسی در بازار شال و روسری معرفی نمود در بین این موارد روسری های ژاگارد و دست دوز از قیمت بالاتری بهره مند هستند. واکثرا در جین بندی های دوتایی و سه تایی نیز به فروش میرسند.

روسری مشکی مجلسی

روسری مجلسی

شال های مجلسی پرفروش

خرید و استفاده از شال های مجلسی نسبت به روسری های مجلسی مرسوم تر و فروش انها نیز بیشتر است در بین مدل شال های مجلسی بازار طرح های زیر از فروش بالاتری برخودارند اکثرا این مدل ها شال تک رنگ میباشند و در رنگ بندی های مشکی نیز در مراکز پخش شال و روسری عرضه میشوند. مدل طرح های زیر از موارد پرفروش در مدل شال های مجلسی میباشند:

 • شال های مجلسی مشکی دانتل دار
 • شال های مجلسی گیپور دار
 • شال های مجلسی قواره سه متری براق
 • شال های مجلسی تک رنگ براق
 • شال های مجلسی سنگشور دست دوز

در بین موارد گفته شده طرح های مجلسی دانتل دار و گیپور در رنگ بندی های مشکی و قوارهای سه متری از گران قیمت ترین موارد شال های مجلسی میباشند.

شال مجلسی

لیست قیمت شال و روسری مجلسی

قیمت مدل روسری های مجلسی در انواع تنوعی مدلی را میتوان با قیمت های زیر پیدا نمود:

 1. روسری مجلسی کارشده قواره بلند ۳۰۰۰۰الی۳۸۰۰۰
 2. روسری مجلسی نخی قواره بلند ۲۵۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شال مزونی مجلسی

خرید عمده شال مزونی مجلسی

شال های مزونی از پرطرفدارترین مدل شال های مجلسی در بازار هستند که تنوع طرح …

کانال تلگرام اینستاگرام