روسری نخی

روسری نخی قواره بزرگ 10000 تومانی بصورت عمده

روسری نخی قواره بزرگ چینی

تنوع و طرح از مهم ترین ویژگی های روسری های نخی خارجی میباشد شاید بتوان گفت مهم ترین نکته در خرید روسری های نخی ترک و چینی داشتن طرح های متناسب با سلیقهای مختلف میباشد کیفیت الیاف نیز متناسب با قیمت است و میتوان کفت نه کم و نه زیاد میباشد ویژگی های روسری های نخی قواره دار چینی به شرح زیر است:

  • تنوع الگوی مدل بالا
  • کیفیت متناسب با قیمت
  • کیفیت گوناگون متناسب با قیمت

دلایل فوق از مهم ترین دلایل خرید مدل های چینی در بازار شال و روسری ایران میباشد بیشتر ارزان سراها به دنبال مدل های چینی به دلایل فوق میباشد. البته لازم به ذکر است درجه بندی کیفیت در انهاباعث شده است که مدل های باکیفیت نیز دارا باشند. در مدل های چنی بیشتر به طرح و مدل توجه میشود وکیفیت پارچه در مدل های ارزان مورد توجه واقع نمیشود پارچه روسری مدل های ارزان چینی بعضا از مواد بازیاقتی و نخ های پلاستیکی ساخته میشود ولی ظاهر به شدت مجذوب کننده بسیاری از نامرغوبی ها را پنهان میکند.میتوان مدل روسری های کم کیفیت چینی را بازه قیمتی 10000 الی 15000 تومان در بازار یافت

روسری نخی قواره بزرگ پاکستانی

و اما روسری پاکستانی…..

پاکستان بعد از ایران،ترکیه و چین یکی از صادر کنندگان اصلی شال و روسری میباشد. ویژگی های مهم روسری های پاکستانی:

  • استفاده کردن از الگوهای برندهای پرفروش ایرانی در ارایه مدل های خود
  • کیفیت مطلوب نسبت به مدل های چینی

یکی دیگر از روسری های واردتی و ارزان بازار ایران روسری نخی پاکستانی میباشد نمیتوان کیفیت پارچه انها را مطلول دانست ولی در قیاس با رقیب دیرینه خود یعنی جین دارای کیفیت بالایی میباشد. نکته جالبی که در مورد روسری های پاکستانی در بازار وجود دارد استفاده کردن از نخ های گیاهی در تولید روسری های پاکستانی است که معمولا مدل های باکیفیت روسری های پاکستانی این ویژگی را دارا میباشند. بازه قیمتی این مدل از روسری ها در بازار نیز از 10000 الی 25000 تومان میباشد. روسری های پاکستانی فقط معدود به مدل های نخی نمیشوند روسری مامی جناقی،روسری مامی دست دوز نیز از مدل هایی میباشند که دارای خرید بالاوصادرات زیادی هستند.

روسری قواره بزرگ ایرانی

ایا مدل های ایرانی از دیگر رقبا بهتر هستند!!!!

در پاسخ به این سوال میتوان جواب های زیادی را داد یکی از ویژگی منحصر به فرد روسری های ایرانی ارایه مدل های متناسب با سلایق گوناگون میباشد در بالا اشاره شد که بسیار از روسری های پاکستانی الگوهای طرح خود را برندهای ایرانی دریافت میکنند برندهای داخلی کشور با طرح گرفتن از اثار تاریخی الگوهای طرحی جالبی را ارایه دادن طرح ترمه از الگوهای جالب و سنتی روسری های ایرانی میباشد که این الگو در مدل های چینی و پاکستانی بسیار یافت میشود اگر به دنبال طرح با کیفیت و با طرح های پرفروش هستید حتما به برندهای ایرانی فکرکنید! روسری نخی قواره بزرگ نخی با طرح های ترمه اسلیمی و سلطنتی همیشه برتری متمایزی را نسبت به سایر مدل های چینی و پاکستانی داشته اند.

قیمت روسری نخی قواره بزرگ ایرانی و خارجی

قیمت روسری نخی قواره بزرگ ایرانی معمولا در حد مدل های خارجی میباشند با این تفاوت که روسری نخی قواره بزرگ ایرانی از لحاظ کیفیت حتما از مدل های خارجی با کیفیت ترند لیست قیمت روسری نخی قواره دار نخی به شرح زیر است:

  • روسری نخی قواره بزرگ ویژه ارزان سراها 12000 الی 17000
  • روسری نخی قواره معمولی نخی درجه یک 13000 الی 20000
  • روسری نخی قواره دار درجه یک 16000 الی 320000

 

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@