بازرگانی تاق گستر
خانه / شال و روسری پاکستانی / پخش روسری پاکستانی بصورت مستقیم بدون واسطه

پخش روسری پاکستانی بصورت مستقیم بدون واسطه

پخش روسری پاکستانی بدون واسطه و بصورت مستقیم از بازرگانی تاق گستر؟ بهترین قیمت خرید روسری پاکستانی چقدر است و چگونه ارزان ترین نرخ ان را پیدا نماییم؟ پخش روسری پاکستانی و واردات ان بدون واسطه از شهری کرانچی و… پاکستان؟ ارزان ترین نرخ روسری پاکستانی با قیمت عرضه ۱۰۰۰۰ تومان؟

پخش روسری پاکستانی

از نظر بسیاری از گالری داران شال و روسری طرح و مدل بیشتر مورد پسند واقع میشود و بیشتر مشتریان برای خرید یک مدل روسری بیشتر به طرح و نقش نسبت به کیفیت دقت دارند بیشتر روسری های وارداتی از جمله پاکستانی و چینی در تولیدی مدل روسری های خود سعی دارند که بیشتر طرح جذاب را تولید نمایند و به کیفیت پارچه دقت زیادی نمیکنند. و قیمت ارزان این مدل از روسری ها نیز به همین خاطر میباشد کشور پاکستانی بعد از چین یکی از کشورهای صادر کننده روسری در خاورمیانه محسوب میشود یکی از دلایل استقبال از طرح های پاکستانی قیمت ارزان انها میباشد.

روسری نخی پرزنی

انواع روسری های پاکستانی

مدل های روسری پاکستانی بسیار زیاد میباشند روسری نخی پاکستانی از موارد پرفروش محسوب میشود و در کشور پاکستان از خرید بسیار بالایی توسط تجار بهره مند هستند شهر کرانچی یکی از شهرهای تولید کننده روسری در پاکستان محسوب میشود از انواع دیگر روسری های پاکستانی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • روسری های پاکستانی رته دیجیتال
  • مدل روسری های ریشه پرزنی
  • مدل طرح روسری های ریشه فیتله

سایر مدل های نام برده شده در سایزهای ۱۲۰ الی ۱۴۰ دارا فروش بسیار بالایی میباشند.

خرید عمده روسری پاکستانی قیمت مناسب

روسری پاکستانی را میتوان با قیمت های مختلفی در بازار پیدا نمود عامل تایین کننده قیمت در بسیار از مدل روسری های پاکستانی طرح و مدل میباشد نه کیفیت لیست قیمت بعضی از مدل های پاکستانی به شرح زیر است:

  • طرح های قواره بلند ۱۵۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰
  • روسری های پاکستانی قواره متوسط ۱۲۰۰۰ الی ۱۸۰۰۰
جهت خرید و مشاوره در امر فروش با ما در اتباط باشید:
مدیر فروش گستر اسکارف:جوینده مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09010823342
پست الکترونیکی: gostarscarf@gmail.com
کانال تلگرام اینستاگرام