روسری نخی

خرید عمده روسری نخی طرح سنتی قواره 140 بزرگ زیر قیمت بازار

روسری های نخی طرح سنتی همیشه مورد پسند بسیاری از خانوم ها بوده اند مدل های قواره 140 بزرگ این روسری ها بسیار پرفروش تر از قواره 120 و 110 انها میباشند به خصوص در طرح های دیجیتالی که الگوهای سنتی به زیبایی و در بعضی از موارد بصورت سه بعدی در انها نقش بسته اند اما ایا میتوان انها را زیر قیمت بازار تهیه نمود؟

روسری نخی طرح سنتی قواره بزرگ

الگوها و طرح های سنتی مختص برندهای شال و روسری ایرانی بوده اند بسیاری از نقش و نگار های سنتی به وسیله طرحان خوش ذوق ایرانی بر روی روسری های ایرانی نقش بسته اند زیبایی و کیفیت طرح در این الگوها به شکل خیره کننده در چشم می ایند.

میتوان گفت برندهای ایرانی پیشتاز در سبک این نوع از طراحی هستند جالب است بدانید که بسیاری از برندهای ترک نیز این سبک از طراحی الگو گرفته اند و روسری های خود را تولید کرده اند شاید در نگاه اول کمی روسری های ترک جذاب تر به نظر برسند و دلیل ان هم فقط کیفیت روسری های ترک میباشد که بسیار از طرح ها را جذاب نشان میدهند.

اما کدام مدل از روسری های طرح سنتی پرفروش ترهستند….

روسری های قواره بزرگ 140 را میتوان از پرفروش ترین مدل های سنتی در بازار شال و روسری نامید یکی از دلایل فروش بالای این طرح ها زیبا جلوه دادن طرح سنتی همراه با قواره بزرگ میباشد که مشتری را متقاعد به خرید میکند. طرح های ترمه همراه با بته جقه، و سلطنتی ترمه از جدیدترین طرح های روسری های قواره بزرگ سنتی میباشند.

روسری نخی طرح سنتی

روسری قواره 140 سنتی ایرانی و چینی

چین،ترکیه،پاسکتان سه کشور اصلی تولید کننده شال و روسری در کنار ایران میباشند روسری های قواره 140 تولید شده چینی و پاکستانی معمولا از ارزان ترین مدل های بازار محسوب میشوند دلیل اصلی انتخاب انها از سوی مشتریان را فقط میتوان یک عامل دانست ارزان بودن نرخ و شاید هم بتوان گفت که این روسری های چینی برای بسیاری از ارزان سراها مناسب هستند برای دریافت قیمت روسری های چینی میتوانید بر روسری لینک کلیک نمایید.

اما از دیگر ویژگی های روسری های چینی کپی کردن میباشد برندهای چینی الگو برداری بسیار زیادی را از شال و روسری های ایرانی میکنند به خصوص از طرح های سنتی روسری های ایرانی که در بازار داخلی و حتی صاداراتی بسیار پرفروش میباشند در بازار نیز مدل های بسیار مشابه ای از روسری های سنتی چینی در بازهای قیمتی مختلف وجود دارد و پرفروش نیز میباشند!

روسری نخی طرح سنتی

قیمت انواع روسری نخی طرح سنتی در بازار تهران

روسری های نخی در بازار تهران اعمم از چینی و ایرانی دارای بازهای قیمتی زیر میباشد.

  • روسری های سنتی قواره بزرگ قواره 120 24000 الی 32000
  • روسری های قواره 140 نخی سنتی درجه یک 27000 الی 35000

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محراب جوینده مهر

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 09010823342
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید
  ایمیل: gostarscarf@gmail.com
instagram iconاینستاگرام: gostarscarfi@
telegram iconتلگرام: taghegostar_shal@
ایتا: taghegostar_shal@
روبیکا: taghegostar_shal@